Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 22. květen 2012 | Svátek má Emil
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Z medicíny  |  Kongresy  |  Z praxe  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Zprávy

ODS je nervózní, zda Heger stíhá

01.09.2010 08:07
Zdroj: Lidové noviny
Autor: Adéla Čabanová
Mají svou představu o reformě zdravotnictví, někteří z nich si dokonce mysleli na post ministra a teď už jsou napjatí. Ministr zdravotnictví Leoš Heger má v koalici hned několik osobností, které pečlivě sledují jeho vyjádření a práci. Druhým okem přitom hledí na kalendář. A počítají lhůty, které si vyžádá legislativní proces.
Příspěvků v diskusi: 6

Diskuse

Z důvodu snahy o kultivaci úrovně diskusí odborného serveru Medical Tribune mohou přispívat pouze registrovaní čtenáři. Registrujte se ZDE.
Konrád.
04.09.2010 | 15:54
Dovedete si, pánové představit lehce zajištěný stát sociální podpory pro půl milonu cigánů, kterým ze dne na den přestanou přicházet ty desetitisíce na fakany a na "invalidní důchody" ?
Ti udělají z Prahy sekanou a perkelt áz Királyhida. A jelikož už nebudou ani policajti, ani hasiči a dokonce ani ti doktoři, kdo bude tu partu v Parlamentu a na Hradě vlkastně chránit ? Ta ROTA TEPLOUŠŮ z hradní stráže ? To bude masakr !

Reakce na příspěvek

Do diskuse smějí přispívat pouze přihlášení návštěvníci. Diskutující jsou vázáni kodexem.


Copyright © 2000-2012 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved. Podrobné informace o právech.