Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 23. květen 2012 | Svátek má Vladimír

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Zprávy

Proč pláčou zdravotní pojišťovny?

15.11.2011 09:18
Zdroj: www.tribune.cz
Autor: MUDr.Tomáš Rozsíval ORL
"Chtělo by se říci sarkasticky, dobře jim tak a mají co chtěly. Jenže ono to je složitější. Obecně se ví, že české zdravotnictví je podfinancováno a připravované reformy ministra Hegera povedou spíš k dalšímu prohloubení jeho krize," komentuje pro Medical Tribune opavský lékař Tomáš Rozsíval (foto).
Příspěvků v diskusi: 8

Diskuse

Z důvodu snahy o kultivaci úrovně diskusí odborného serveru Medical Tribune mohou přispívat pouze registrovaní čtenáři. Registrujte se ZDE.
Arni Rimmer  |  reagovat
15.11.2011 | 09:23
Vláda by měla navrhnout a následně prosadit zákon, aby ti "neplatiči" ZP museli aspoň doplácet zbytek do tisícovky...(teny nyní)...
jPGOVGDELZAWwlmJ  |  reagovat
07.03.2012 | 10:17
Another fun example is the Jeffrey Lundgren Casetwo nhadliees-ex-mormon pastor executed-self-proclaimed mormon prophet executedyou be the judge
Arni Rimmer  |  reagovat
15.11.2011 | 09:24
Byl to nakonec infarkt myokardu??
býv. Vohnout  |  reagovat
15.11.2011 | 10:08
Stát je instituce disponující mocí vládnout, soudit a vytvářet zákony společnosti (státu). Stát je vymezen státní mocí, státním lidem (státním občanstvím) a státním územím.
Z toho logicky vyplývá, že stát nemůže (jakožto neživotná instituce) nic uznávat, nota bene vykonává-li státní moc Vámi kritizovaná politická garnitura, které současný stav víceméně vyhovuje.
Může dojít k převratu, jako např. v r.1989, kdy jedna politická elita je nahrazena druhou, ale v principu se nic nezmění, pokud nedojde k výměně ekonomických a kulturních elit, tak jako se nestalo v r.1989 (pozn. brzy bude výročí).

BOB  |  reagovat
15.11.2011 | 10:43
Dvanáct miliard tam leželo. Česko je raději nepotřebuje, než aby se náhodou neproseklo, kdo všichni z politiků si je tam ulili.
Tunely jsou zachovány, korupce je zachována, ale na zdravotníky politici nemají a vyhání si je ze země.
Proč, soudruzi, proč?
udivený  |  reagovat
15.11.2011 | 13:48
Takový výběr do státní kasy ve velkém, i do zdravotnictví. Že už to nedokáže uhlídat ani nemocná společnost.
BsdvMPYFUdahlsOHeD  |  reagovat
08.03.2012 | 00:59
I don't know what the answer is, but I know that the wsaners that I'm hearing aren't making any sense to me.Which is my fault for having majored in economics.
ltYrlWAhri  |  reagovat
10.03.2012 | 08:02
A large percentage of from the nigths you point out is astonishingly exact and that makes me surprise the reason why I had not looked at this in this particular light beforehand. This piece actually did switch the sunshine on for me personally as far as this certain subject material goes. Having said that there exists truly 1 level I am not always as well snug with so while I try out to reconcile that along with the central notion of one's position, allow me observe what the rest of the readers have to position out.Pretty perfectly done.

Přidání příspěvku do diskuse

Do diskuse smějí přispívat pouze přihlášení návštěvníci. Diskutující jsou vázáni kodexem.


Copyright © 2000-2012 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved. Podrobné informace o právech.