Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 22. květen 2018 | Svátek má Emil

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

XXV. kongres České kardiologické společnosti je minulostí

Foto: FN Brno

XXV. kongres České kardiologické společnosti je minulostí

15.05.2017 20:00
Zdroj: FN Brno
Autor: Tisková zpráva
Ve dnech 7. - 10. 5. 2017 se na brněnském výstavišti uskutečnil tradiční XXV. kongres České kardiologické společnosti za účasti více jak 3 500 kardiologů a pracovníků v kardiologii, tedy sester, techniků a zdravotních bratrů.

Kongres měl velmi vysokou úroveň i díky návštěvě několika významných zahraničních hostů, z nichž jmenujme alespoň pana profesora Kima Foxe ze Skotska, pana prof. Uriela z Chicaga, prof. Roquina z Izraele a další.

Interní kardiologická klinika FN Brno měla velmi aktivní účast v podobě 27 lékařských přednášek, 2 nelékařských přednášek, 4 lékařských posterů a 1 nelékařského. Především jsme ale připravili tradiční Czech Heart stánek, na kterém si účastníci kongresu mohli změřit krevní tlak, cholesterol, glykemii a vypočítat své kardiovaskulární riziko SCORE. Stánek se těšil velké oblibě i díky nesmírně příjemným sestrám z Interní kardiologické kliniky, kterých bylo na stánku 8 + 2 studenti lékařské fakulty.

Vedení kliniky i vedení České kardiologické společnosti všem moc děkuje a současně ještě jednou gratulujeme ing. Davidu Pospíšilovi z IKK k vítězství v kardioběhu Jiřího Tomana.Copyright © 2000-2018 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky