Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 18. červenec 2018 | Svátek má Drahomíra
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Minuty MT již brzy ve vašem mobilu

Minuty MT již brzy ve vašem mobilu

24.07.2017 03:05
Zdroj: MT
Autor: red
Vydavatelství MEDICAL TRIBUNE CZ spustí ve velmi krátké době nový informační kanál – zprávy vám doručí přímo do vašeho mobilu nebo e-mailu.

O tom, co tento projekt přinese české odborné veřejnosti, se dočtete v rozhovoru s MUDr. Martou Šimůnkovou, šéfredaktorkou vydavatelství MEDICAL TRIBUNE CZ.

Co znamená: již brzy ve vašem mobilu?

Tímto heslem jsme chtěli upozornit, že naše vydavatelství chystá projekt, který usnadní cestu informací k těm, kdo je potřebují. Od září spouštíme projekt MinutyMT, což je video zpravodajství z oblasti medicíny, farmacie a zdravotnictví, které si v „minutě" poslechnete v mobilu nebo v počítači v e-mailu. Zaujme-li vás zpráva, k podrobnějším informacím se dostanete v odkazu pod stručnou upoutávkou. Tento projekt chceme spustit ve spolupráci s Mobymedia CZ a partnery již v září 2017.

Jak se mohou ke zpravodajství zájemci dostat?

V současnosti je již dostupná registrační stránka www.minutymt.cz, na níž stačí opět v jedné minutě vyplnit e-mailovou adresu či telefonní číslo a zaškrtnout si, z jakých oborů si přejete zpravodajství dostávat. Zatím jsme vytipovali všeobecné informace, diabetologii, kardiologii, revmatologii, neurologii, gastroenterologii/hepatologii, respirační medicínu a onkologii. Podle zájmu budeme přidávat další obory.

Jaké výhody pracovníkům ve zdravotnictví MinutyMT přinášejí?

Byly doby (mých medicínských začátků), kdy jsme hltali všechny nové informace. V současnosti je problém opačný: informace se na nás řítí ze všech stran, ale mnohdy se brodíme spoustou zpráv, které vlastně nepotřebujeme, než najdeme to, co hledáme.MinutyMT mají velmi ambiciózní cíl: zjednodušit vaši cestu k relevantním světovým i českým zprávám z oblasti medicíny a farmacie. Nechceme lékaře a případně farmaceuty zahlcovat množstvím „prázdných“ sdělení, ale vybírat to nejpodstatnější na základě našich mnohaletých zkušeností.

Co zaručuje kvalitu informací?
Především vy, naši čtenáři, kteří jak noviny Medical Tribune, tak i další časopisy odebíráte a čtete, případně i do nich přispíváte. Představujete pro nás cennou zpětnou vazbu a motivaci, abychom přinášeli to nejaktuálnější, co se v našem odborném světě děje. V budoucnosti uvítáme všechny podněty a názory. Chceme tu být i nadále především pro vás – české zdravotníky. Usilujeme o podporu všech odborných společností.

Jak je zajištováno financování projektu?
Zcela stejně jako financování všech našich webových i tištěných projektů. Jsou to především naši seriózní partneři, kterým záleží na vzdělávání a informovanosti českých odborníků. Vydavatelství MEDICAL TRIBUNE CZ nikdy nezískávalo zdroje z grantů nebo jiné pravidelné „podpory“. Udržitelnost všech našich projektů stojí na tom, že dovedeme přinášet takové informace, které zaujmou.


Proč by se měl lékař zaregistrovat na www.minutymt.cz?
Naši redaktoři sledují vše, co se ve světě medicíny a farmacie děje. Snažíme se, aby nám neunikla žádná zajímavá informace. Jezdíme na kongresy jak po České republice, tak i v zahraničí, sledujeme důležitá světová zpravodajství, z nichž vybíráme ty zprávy, které mají co říci českým zdravotníkům. Sledujeme politicko-sociální kauzy, s nimiž seznamujeme
odbornou veřejnost, aniž bychom tato dění jednostranně komentovali. Přinášíme data ze všech oblastí českého zdravotnictví, medicíny i farmacie. Chcete být „in“? Zaregistrujte se na www.minutymt.cz.

Bude nutné za zpravodajství platit?
O zpoplatnění zpravodajství neuvažujeme, poskytujeme je jako nadstandardní službu čtenářům našich titulů a návštěvníkům webových stránek.

Rozhovor o projektu s Ing. Janem Sobotkou a Ing. Janem Mikulou společností Mobymedia.


Copyright © 2000-2018 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky