Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 23. leden 2019 | Svátek má Zdeněk

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Ministr zdravotnictví vyhlásil výběrové řízení na ředitele Fakultní nemocnice Ostrava

Foto: FNO

Ministr zdravotnictví vyhlásil výběrové řízení na ředitele Fakultní nemocnice Ostrava

14.02.2018 13:12
Zdroj: MZ ČR
Autor: Tisková zpráva
Ministr zdravotnictví dnes vyhlásil výběrové řízení na místo ředitele Fakultní nemocnice Ostrava. Lhůta pro podání přihlášek do výběrového řízení byla stanovena do 13. března 2018 včetně.

Následně, po kontrole formální správnosti přihlášek se uskuteční jednání výběrové komise, kterou jmenuje ministr zdravotnictví. Na základě jejího doporučení rozhodne ministr zdravotnictví o jmenování nového ředitele. V závislosti na rozhodnutí ministra by se nový ředitel mohl ujmout své funkce vdubnu tohoto roku.

Podmínky výběrového řízení, kvalifikační požadavky a další informace naleznete na stránkách MZ ČR.Copyright © 2000-2018 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky