Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 16. prosinec 2018 | Svátek má Albína

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Soutěž Ordinace roku 2017 je v plném proudu

Foto: logo projektu Ordinace roku

Soutěž Ordinace roku 2017 je v plném proudu

11.03.2018 20:30
Zdroj: www.ordinaceroku.cz
Autor: Tisková zpráva
Do letošního, již třetího, ročníku soutěže Ordinace roku se zapojilo 3 707 ordinací. Obliba tohoto soutěžního projektu mezi pacienty i samotnými lékaři rok co rok stoupá. Nominační fáze soutěže byla oficiálně ukončena dne 31. 10. 2017.

V současné době probíhá hlasovací fáze, v jejímž rámci mohou pacienti na oficiálním soutěžním portálu www.ordinaceroku.cz pro svou oblíbenou ordinaci hlasovat, a zvýšit tak její šance na výhru. Hlasování zároveň probíhá i na spřízněném portálu www.zdravotniregistr.cz, kde je hlasy možné zasílat přímo prostřednictvím veřejných profilů registrovaných ordinací. Pacienti mohou ordinace v soutěžním klání podpořit hned několika způsoby: hlasováním, sdílením profilu ordinace na sociálních sítích nebo rozesíláním soutěžních odkazů svým známým prostřednictvím e-mailu.

Hlasování končí 15. 4. 2018 a vyhlášení výsledků celého projektu proběhne 23. 4. 2018. Vše můžete živě sledovat na facebookovské stránce.

Vítězné ordinace i pacienti, kteří se do soutěže zapojili, se mohou i tentokrát těšit na pestrou paletu lákavých cen. Vyhrát lze například hodnotnou elektroniku, relaxační pobyt v Tatrách nebo některý z dárkových poukazů, které byly do soutěže věnovány oficiálními sponzory.

Všem zúčastněným přejeme mnoho zdaru. Nechť zvítězí ten nejlepší!Copyright © 2000-2018 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky