Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 18. srpen 2019 | Svátek má Helena

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

III. ročník charitativní akce Běh pro Thomayerku

Foto: logo závodu

III. ročník charitativní akce Běh pro Thomayerku

11.05.2018 12:20
Zdroj: Thomayerova nemocnice
Autor: Tisková zpráva
Třetí ročník charitativní akce „Běh pro Thomayerku“ proběhne v příštím týdnu - 15. května 2018 od 18:00 - v areálu Thomayerovy nemocnice. I letos bude startovné využito na aktivity dobrovolnického centra Lékořice.

V běžeckém závodě (4,2 km nebo 8,4 km + štafety 4 x 2,1 km) se proti sobě opět utkají jednotlivci i týmy zaměstnanců Thomayerovy nemocnice, IKEMu a hlavního sponzora akce, společnosti TPA.

I letos bude startovné využito na aktivity dobrovolnického centra Lékořice, které v Thomayerově nemocnici již přes 10 let prostřednictvím dobrovolníků a dobrovolnických aktivit usnadňuje pobyt dětským i dospělým pacientům. Start i cíl budou situovány v parku za budovou ředitelství nemocnice. Více informací, včetně informací o minulých ročnících, naleznete na www.behprothomayerku.cz.Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky