Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 16. červen 2019 | Svátek má Zbyněk

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Prof. MUDr. Martin Smrčka, Ph.D., MBA, zvolen předsedou České neurochirurgické společnosti

Foto: prof. Martin Smrčka

Prof. MUDr. Martin Smrčka, Ph.D., MBA, zvolen předsedou České neurochirurgické společnosti

03.10.2018 19:57
Zdroj: Fakultní nemocnice Brno
Autor: Tisková zpráva
Přednosta Neurochirurgické kliniky FN Brno a náměstek FN Brno pro vědu, výzkum a školství prof. MUDr. Martin Smrčka, Ph.D., MBA, byl na výročním sjezdu České neurochirurgické společnosti ČLS J. E. Purkyně jednomyslně zvolen jejím předsedou.

Jedná se o funkci na čtyřleté období.

Výroční sjezd České neurochirurgické společnosti se konal ve dnech 25. až 27. 9. 2018 v Ústí nad Labem. Neurochirurgická klinika FN Brno zde úspěšně prezentovala čtyři přednášky v lékařské sekci a jednu v sesterské sekci. Obzvláštní zájem vzbudila přednáška kolektivu autorů Máca, Smrčka, Navrátil: Plně endoskopická operace výhřezu meziobratlové ploténky – první zkušenosti. Jednalo se o první soubor takto operovaných pacientů v České republice. V historii této odborné společnosti jde teprve o druhého předsedu, který pochází z Moravy, v tomto smyslu následuje nynější předseda svého otce prof. MUDr. Vladimíra Smrčku, CSc., který byl do předsednictví zvolen v roce 1998.Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky