Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Sobota 07. prosinec 2019 | Svátek má Ambrož a Benjamín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

5. ledna 2019 pořádá 1. LF UK Den otevřených dveří

1 LF UK Den otevřených dveří

5. ledna 2019 pořádá 1. LF UK Den otevřených dveří

21.12.2018 08:02
Zdroj: 1. LF UK
Autor: tisková zpráva
Pro uchazeče o studium všeobecného a zubního lékařství i nelékařských oborů připravuje Jednička na sobotu 5. ledna 2019 Den otevřených dveří.

Návštěvníci zde získají informace nejen o fakultě a jednotlivých oborech, které lze v akademickém roce 2019/2010 na 1. LF UK studovat, ale i o mimoškolním životě.

Otevřena budou vybraná pracoviště fakulty – např. Muzeum srovnávací anatomie či Stomatologické muzeum s unikátními exponáty –, připraven bude i prodej modelových otázek. V několikapřednáškových sálech fakulty se pak budou moci zájemci seznámit s podmínkami pro přijetí ke studiu. „Cílem přijímacího řízení je vybrat nejlepší kandidáty s nejvyšší šancí na úspěšné zvládnutí cesty od zapsaného studenta medicíny po kvalitního lékaře. Proto podmínky výběru stále kultivujeme a zpětně hodnotíme účinnost jeho nastavení. Snížit tímto způsobem počet neúspěšných studentů představuje možnost více se věnovat talentovaným medikům a uspořit nejen náklady za nedokončená studia, ale i čas těch studentů, kteří mohou být úspěšní v jiném oboru,“ říká děkan fakulty Aleksi Šedo.

V příštím akademickém roce se již do chodu školy promítne navýšení prostředků českým lékařským fakultám o celkovou částku sedmi miliard pro dalších deset let. 1. LF UK tak bude moci přijmout o 15 % studentů všeobecného lékařství navíc, čemuž uzpůsobí také prostorové a technické zázemí.

Najdete nás i na Vysokeskoly.cz
Nestihli jste v říjnu dorazit na brněnský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus? Chcete si své budoucí studijní plány raději promýšlet z klidu domova, a přesto byste se o naší fakultě rádi něco dozvěděli? Pokud se tedy nechystáte na lednový Den otevřených dveří, můžete 1. LF UK navštívit alespoň vzdáleně – a to prostřednictvím portálu Vysokeskoly.cz. Najdete zde poměrně rozsáhlou prezentaci studia na Jedničce včetně informací o výuce v simulacích, zahraničních stážích čidoktorských studijních programech.

Čtěte také


Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky