Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Sobota 16. leden 2021 | Svátek má Ctirad

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Skupina Chiesi věnuje 3 miliony EUR na podporu boje proti koronaviru COVID-19 v Itálii

Skupina Chiesi věnuje 3 miliony EUR na podporu boje proti koronaviru COVID-19 v Itálii

15.04.2020 20:12
Zdroj: Chiesi
Autor: Tisková zpráva
Skupina Chiesi přijímá podpůrná opatření a vyčleňuje prostředky pro zaměstnance, pacienty a poskytovatele zdravotní péče v reakci na pandemii COVID-19
  • Skupina věnuje 3 miliony EUR na podporu boje proti koronaviru COVID-19 v Itálii.
  • Společnost Chiesi vynakládá veškeré úsilí pro zajištění kontinuity dodávek zboží a výroby i přes zvýšená omezení v Itálii a po celém světě.
  • Společnost investuje 1 milion EUR do nových opatření na ochranu zdraví pro své zaměstnance včetně dalších kompenzačních a podpůrných služeb pro členy týmu Chiesi, kteří stále pokračují ve své práci.
  • Společnost Chiesi CZ podporuje české nemocnice.

Parma (Itálie), 27. března 2020 – Chiesi Farmaceutici, mezinárodní zdravotnická skupina zaměřená na výzkum (Chiesi Group), oznámila přijetí celé řady nových opatření na podporu zaměstnanců, pacientů a poskytovatelů zdravotní péče v reakci na pokračující pandemii COVID-19. Opatření zahrnuje 3 miliony EUR na podporu boje proti koronaviru v Itálii. Od okamžiku vyhlášení nouzové situace sleduje management pro řízení krizových situací skupiny Chiesi vývoj pandemie COVID-19. Došlo k zavedení mnoha opatření k zajištění nepřetržité dodávky léků ve všech zemích, kde jsou distribuovány, dále pak opatření na podporu zdraví zaměstnanců, pacientů a partnerů.

Výroba a dodávka léčiv

Na základě nařízení italské vlády ze dne 22. března byla v Itálii zastavena výroba všech zbytných produktů. Skupina Chiesi potvrdila, že výroba všech léčivých přípravků bude pokračovat bez přerušení jak v provozovnách v Itálii, tak i v zahraničí. Vysoce kvalitní výroba, výzkum, vývoj i distribuce pokračuje a léky jsou dodávány ze všech výrobních závodů v Itálii, Brazílii a Francii.

Náš závazek

Jako certifikovaná Benefit Corporation se Chiesi zavázala k pozitivnímu dopadu na společnost. Kromě akcí, které společnost Chiesi doposud podnikla na podporu pacientů, institucí a zdravotnických pracovníků během pandemie, uvolní také 3 miliony EUR na podporu řešení krize v Itálii.

„V reakci na tuto bezprecedentní globální zdravotní krizi zůstává Chiesi odhodlána zlepšovat kvalitu života a chránit zdraví našich zaměstnanců, pacientů a partnerů,“ říká Ugo Di Francesco, generální ředitel Chiesi Group. „Jsme velmi rádi, že jsme byli schopni pokračovat ve výrobě a dodávkách našich léků do nemocnic, lékařům a pacientům, kteří se na nás spoléhají. Jako farmaceutická společnost také využíváme své odborné znalosti, zdroje a materiály na podporu zdravotnických pracovníků po celém světě a hledáme způsoby, jak podle potřeby navýšit naši kapacitu. Nadále spolupracujeme se všemi našimi partnery, místními, národními nebo regionálními orgány.“

„Je nám ctí, že můžeme pomoci v krizi způsobené touto pandemií. V Itálii čelíme národní krizi. Ochrana a bezpečí našich zaměstnanců a pacientů zůstává naší hlavní prioritou,“ říká Alberto Chiesi, prezident skupiny Chiesi Group. „Jsem velmi hrdý na naše zaměstnance, co dokázali v této těžké době, a rád bych jim všem poděkoval.“

O společnosti Chiesi
Chiesi Farmaceutici se sídlem v italské Parmě je mezinárodní zdravotnickou společností zaměřenou na výzkum s 85 lety zkušeností ve farmaceutickém průmyslu a celosvětovou působností ve 29 zemích. Chiesi zkoumá, vyvíjí a prodává inovativní léky v oblasti respiračních léčiv, léčiv pro nemocniční péči a v oblastech vzácných onemocnění. Organizace pro výzkum a vývoj má centrálu v Parmě (Itálie) a je integrována se skupinami pro výzkum a vývoj ve Francii, USA, Velké Británii a Švédsku, aby pokročila v předklinických, klinických a registračních programech společnosti Chiesi. Chiesi zaměstnává téměř 6 000 lidí. Chiesi Group získala certifikaci B Corp. Další informace naleznete na adrese www.chiesi.com.


Copyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky