Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Pondělí 18. leden 2021 | Svátek má Vladislav

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Fotogalerie

následující obrázek >>  
Prof. Kautzner - přímé přenosy z intervenčních pracovišť
   #1/23
Prof. Kautzner - přímé přenosy z intervenčních pracovišť, autor: ton

Sjezd otevřel blok, v němž několik intervenčních pracovišť předvádělo výkony z reálné klinické praxe. Některé byly prezentovány ze záznamu, jiné v přímém přenosu. Tuto sekci otevřel prof. Josef Kautzner s demonstrací katetrizační ablace komorové tachykardie u pacienta s elektrickou bouří.

 
#1 - Prof. Kautzner - přímé přenosy z intervenčních pracovišť#2 - Doc. Neužil - přímý přenos z Nemocnice na Homolce#3 - Prof. Marek Malík z Londýna #4 - Prof. Marek Malík z Londýna #5 - doc. Eva Mandysová - čestné členství#6 - MUDr. Josef Švejda - čestné členství#7 - prof. Jiří Vítovec - slavnostní přednáška#8 - prof. M Šmánek#9 - prof. J. Černý a prof. P. Widimský#10 - prof. A. Linhart#11 - prof. Jan Pirk#12 - kardiochůze#13 - běh - střídání#14 - běh vítězové#15 - běh vítězka#16 - přeběh#17 - přeběh#18 - diskuse#19 - zahájení#20 - bezkontaktní monitorace dechové a srdeční frekvence - Linet#21 - výstava firem#22 - výstava firem#23 - výstava firem

Májové Brno přivítalo kardiology

09.05.2011 11:24
Zdroj: www.tribune.cz
Autor: ton

Minulý týden hostilo brněnské Výstaviště největší českou odbornou akci, kterou je již tradičně Výroční sjezd České kardiologické společnosti. Letos měli čeští a slovenští kardiologivé i lékaři a nelékaři z dalších příbuzných oborů možnost navštívit již 19. ročník. Více z průběhu odborného programu a některé další zajímavosti přineseme na webu i v některém z dalších čísel MT. Jako ochutnávku nyní ve fotogalerii nabízíme některé obrazové zajímavosti a postřehy z průběhu kongresu.

Kontakt

Dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení rubriky Fotogalerie pište na adresu:

online@tribune.czCopyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky