Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Pátek 26. únor 2021 | Svátek má Dorota

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Fotogalerie

<< předchozí obrázeknásledující obrázek >>  
Tři rokerky v důchodu
   #20/34
Tři rokerky v důchodu, autor: Vlastimila Dolanská

I když máme všechny na fotce buď diabetes samy, nebo máme diabetiky v rodině (dítě, manžela a bratra), umíme se stejně i v důchodu pobavit, zasmát a bojovat s touto chorobou společně - a s úsměvem!

 
#1 - A budeme veselí ...#2 - Slepé dávky#3 - Tajná přání#4 - Třeba je jedno z nich diabetika#5 - Babiččin zachránce zkouší golf#6 - SMS#7 - Nejmilejší klienti#8 - Cukrová vata#9 - Rock s inzulínovou pumpou#10 - Glukometr a já#11 - Krakonoš#12 - Nebát se zdolat vrchol#13 - Diabetes je cestou do neznáma...#14 - Vstaň a choď#15 - Statečný bojovník#16 - Ze života jedné rodinky#17 - S úsměvem#18 - Odpolední procházka s diabetem#19 - Zakázané zmrzlinky#20 - Tři rokerky v důchodu#21 - Kubík#22 - Melinda#23 - Laurie#24 - Oslava s dia pivem#25 - Sportem proti diabetu#26 - Vesnický život s vnoučaty#27 - Dieta#28 - Milovník papíru#29 - Milovník papíru#30 - Milovník papíru#31 - Kluk co myslí pozitivně#32 - Jen tak něco mě nezlomí#33 - Na ulici#34 - Nebojí se pádu

Řekni cukr… a zmáčkni spoušť

26.07.2011 10:42
Zdroj: www.rok1.cz
Autor: www.tribune.cz

Pod názvem ztitulku byla začátkem května spuštěna unikátní fotografická soutěž, jejíž bližší podrobnosti přinášejí webové stránky www.rok1.cz. Je určena diabetikům, členům jejich rodin, přátelům, příbuzným a známým, zkrátka všem, kdo mají šanci obrazově zachytit život diabetika a jeho blízkých. Že nejde o nějaké okrajové téma, vyjadřuje fakt, že životní uzdu zvanou diabetes má vČR nasazenu téměř milion lidí, znichž část o své nemoci ještě neví.

„Být diabetikem je těžké, přesto lze s cukrovkou žít aktivně, plnohodnotně a naplno. Podělte se s ostatními o Vaše vidění této nemoci, o běžné i nevšední okamžiky, které přináší život s diabetem Vám nebo Vašim blízkým,“ tak zní motto fotografické soutěže. Ta dává vynikající příležitost právě samotným pacientů, aby svou nemoc ukázali „těm druhým“, a jejím „zviditelněním“ alespoň trochu přispěli kprevenci a managementu jejího zvládnutí. Fotografická soutěž je součástí dlouhodobé vzdělávací kampaně, kterou Diabetická asociace České republiky (DAČR) realizuje v ČR směrem k pacientům i odborné veřejnosti.

Fotosoutěž, jíž se lze zúčastnit nejen aktivně, ale i hlasováním pro některou z fotografií na stránkách www.rok1.cz, vyvrcholí na podzim vyhlášením výsledků vhlavní kategorii „Život sdiabetem“ a podkategoriích „Život sinzulinem“ a „Cukr vkapce krve“. Hodnocení snímků se ujmou renomovaní fotografové (Goran Tačevski, fotoreportéři MF Dnes - Nguyen Phuong Thao a Michal Sváček, a další). Vítěz hlavní ceny se může těšit na ceny vhodnotě 20000 korun, dále budou ještě vyhlášeny tři ceny odborné poroty vcelkové hodnotě 45000 korun.

Čtenářům MT přinášíme fotografie, kterédo soutěže zatím přišly.

Kontakt

Dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení rubriky Fotogalerie pište na adresu:

online@tribune.czCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky