Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Sobota 16. leden 2021 | Svátek má Ctirad

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Fotogalerie

následující obrázek >>  
Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy
   #1/12
Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy, autor: Irena Žůrková

Rozvodněná říčka Jeřice zaplavila 7. srpna velkou část Chrastavy na Liberecku.

 
#1 - Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy#2 - Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy#3 - Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy#4 - Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy#5 - Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy#6 - Zatopená ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky z Chrastavy#7 - Zničená ordinace zubní lékařky MUDr. Zatočilové #8 - Zničená ordinace zubní lékařky MUDr. Zatočilové#9 - Zničená ordinace zubní lékařky MUDr. Zatočilové#10 - Zničená ordinace zubní lékařky MUDr. Zatočilové#11 - Zničená ordinace zubní lékařky MUDr. Zatočilové#12 - Zničená ordinace zubní lékařky MUDr. Zatočilové

Velká voda vtrhla i do ordinací

11.08.2010 15:40
Zdroj: www.tribune.cz
Autor: Irena Žůrková

Redakci Medical Tribune se podařilo získat autentické snímky ze zatopené ordinace všeobecného praktického lékaře MUDr. Libora Maryšky v Chrastavě, přímo z centra povodně. Praktickému lékaři, sestřičce a dalším dvěma zaměstnancům se podařilo v den záplav (v sobotu 7.8.) zachránit, co se dalo. Pak je ale museli vysvobodit na člunu záchranáři, na které do večera čekali v prvním patře.

K újmě přišly pouze dvě karty pacientů, ostatní zdravotnické dokumentaci se díky včasnému vystěhování kartotéky nic nestalo. zdravotníci zachránili i všechny přístroje a velkou část nábytku.

To místní zubní lékařka MUDr. Eva Zatočilová na tom byla o poznání hůře. Oblast města, kde má rodinný dům i ordinaci, byla hodně poničena, neboť domy se prohnal dravý proud vody. Lidé stačili zachraňovat pouze sebe samé.Že dům doktorky Zatočilové povodeň zasáhla vplné síle, je patrné z fotografií. O dalším osudu podmáčeného domu rozhodne až statik. I kdyby se však vyjádřil kladně, jeho renovace i obnova ordinace a její nové vybavení budou dosti nákladné...

Kontakt

Dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení rubriky Fotogalerie pište na adresu:

online@tribune.czCopyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky