Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 16. červen 2019 | Svátek má Zbyněk

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:

Kariéra a inzerce

Lékař na oddělení urgentního příjmu

Rubrika: Volná místa
Evidenční číslo: 011BE
Vytvořeno: 07.12.2018

V současné době hledáme do svého týmu pozici: LÉKAŘ/KA NA STANICI URGENTNÍHO PŘÍJMU

Pracovní náplň:

· preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru urgentní medicíny nebo anesteziologie a intenzivní medicíny nebo chirurgie, traumatologie nebo interny, kardiologie a neurologie

· lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví,

· práce vnepřetržitém provozu stanice urgentního příjmu.

Nabízíme:

· perspektivní a stabilní zaměstnání na zcela novém moderním pracovišti,

· nadstandardní platové ohodnocení,

· dovolená 25 dnů,

· možnost ubytování,

· benefity:

- příspěvek na závodní stravování,

- příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc,

- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,

- příspěvek na sportovní aktivity (poukázky na rehabilitační oddělení nemocnice – bazén, masáže, cvičení; příspěvek na pronájem tělocvičen, poukazy do sportovního areálu…),

- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,

- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,

- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Místo výkonu práce:

Nemocnice Třebíč, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč

Možný nástup: dohodou

Požadujeme:

· lékař se specializovanou způsobilostí nebo se zvláštní odbornou způsobilostí (L3), v jednom z oborů: urgentní medicína, anesteziologie a intenzivní medicína, chirurgie, traumatologie, interna, kardiologie, neurologie

· zdravotní způsobilost,

· trestní bezúhonnost.

Kontaktní údaje: telefonní kontakt pro případ konzultace daného pracovního místa: +420 568 809 454.

Vložit inzerát

Zde můžete zadávat inzerci na webu nebo zasílat inzeráty do tištěných MT.

Formulář pro vložení inzerátu.

Nápověda

Kontakt

Dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení rubriky Kariéra a inzerce pište na adresu:

kariera@tribune.cz