Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Saturday 19. September 2020 | Svátek má Zita

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Kariéra a inzerce

Primář/primářka ORL

Rubrika: Výběrová řízení
Evidenční číslo: 01275
Vytvořeno: 07.05.2020

Oblastní nemocnice Trutnov a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici primář/primářka ORL oddělení. Požadujeme spec. způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v oboru ORL, licenci pro výkon funkce primáře, praxi v oboru min. 3 roky od získání spec. způsobilosti, orientaci v ekonomice zdravotnictví. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, plný pracovní úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, podporu osobního rozvoje a vzdělávání, zaměstnanecké benefity, možnost ubytování. Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis s přehledem odborné praxe, úředně ověřené doklady o dosaženém vzdělání, písemný souhlas s nakládáním s osobními údaji uchazeče, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce). Uzávěrka přihlášek 5. 6. 2020 do 12:00 hodin. Přihlášky zasílejte na adresu Oblastní nemocnice Trutnov a.s., Bc. Eliška Mikschová, personální náměstek, Maxima Gorkého 77, 541 01 Trutnov. Podrobnější informace podá MUDr. Alena Kopecká, náměstkyně LPP, tel. 608 841 867, e-mail kopecka.alena@nemtru.cz.

Reklama

Vložit inzerát

Zde můžete zadávat inzerci na webu nebo zasílat inzeráty do tištěných MT.

Formulář pro vložení inzerátu.

Nápověda

Kontakt

Dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení rubriky Kariéra a inzerce pište na adresu:

kariera@tribune.czCopyright © 2000-2020 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky