Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 20. říjen 2021 | Svátek má Vendelín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Repetitorium hojení ran
vydavatel: Geum

Na nedostatek článků v odborných časopisech si specialisté na hojení ran nemohou stěžovat. Na ucelené publikace, které poskytují komplexnější pohled, je však česká literatura až překvapivě chudá. Alespoň částečně zaplnit tuto mezeru nyní může nový titul Repetitorium léčby ran MUDr. Jana Stryji z Nemocnice TřinecPodlesí. Tato práce je určená jak lékařům, tak sestrám. Obsahuje stručné, jasné a přehledné praktické postupy pro ošetřování ran, přibližuje současné diagnostické a terapeutické možnosti a přináší přehled moderních terapeutických krytí a dalších metod, které se v této oblasti používají. Hlavním cílem knihy je přispět k tomu, aby byl pacient s chronickým defektem léčen pokud možno kauzálně a efektivně. Text je bohatě doplněn fotodokumentací.

200 stran, ISBN 978-80-86256-60-3

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky