Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Sobota 23. říjen 2021 | Svátek má Teodor

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Karcinom ledviny

Publikace od MUDr. Ivana Kolomba a spoluautorů měla 15. března slavnostní křest ve Faustově domě na pražském Karlově náměstí.

Kromě autorů, kmotrů knihy, zástupců vydavatelství a dalších hostů přišli dr. Kolombovi pogratulovat i jeho spolupracovníci z Oddělení všeobecné chirurgie. Od kolegyň navíc dostal po červené růži. Publikace I. Kolomba a dvou hlavních spoluautorů prof. MUDr. Tomáše Hanuše, DrSc. (vlevo), a doc. MUDr. Karla Odrážky, Ph.D. je sestavena z příspěvků 27 lékařů, kteří sice pracují na různých klinikách a v různých oborech, ale jejich práce a úsilí má společného jmenovatele – co nejlepší diagnostiku a léčbu karcinomu ledviny.

Kniha zachycuje moderní trendy vývoje medicíny u tohoto onemocnění. Odborníci, přítomní na křtu knihy, ocenili její přínos medicíně s poukazem, že karcinom ledviny je nejmalignějším tumorem v uroonkologii a Česká republika má již několik let nejvyšší výskyt tohoto závažného onemocnění na světě.

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky