Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 26. září 2021 | Svátek má Andrea

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Další dva svazky Lékařského repetitoria nakladatelství Triton
vydavatel: Triton

V Akademickém klubu 1. LF UK ve Faustově domě byly ve čtvrtek 14. června slavnostně pokřtěny dva nově vydané svazky záslužné edice nakladatelství Triton nazvané Lékařské repetitorium; editorem její knižní řady je předseda České lékařské společnosti J. E. Purkyně prof. MUDr. Jaroslav Blahoš, DrSc., edici elektronickou (www.medicabase.cz) vede přednosta III. interní kliniky 1. LF UK v Praze prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., a koordinátorem celého projektu je ředitel nakladatelství Triton MUDr. Stanislav Juhaňák. V rámci tohoto aktuálního, racionálního a moudrého projektu již vyšly nebo jsou plánovány publikace věnované endokrinologii (L. Stárka), diabetologii (Š. Svačina), angiologii (K. Roztočil), dietologii (Š. Svačina), hematologii a transfuznímu lékařství (K. Indrák), onkologii (J. Vorlíček), jakož i přehledu syndromů a symptomů (T. Pokrivčák) či tabulkám pro medicínu prvního kontaktu (J. Bydžovský). Nyní se tedy na cestu ke čtenářům vydávají svazky Urologie – editor a hlavní autor prof. Tomáš Hanuš ji připravil se sedmnácti spolupracovníky z Urologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, v jejímž čele jako přednosta stojí – a Pediatrie, na níž se pod vedením přednosty Dětské kliniky LF UK a FN v Hradci Králové prof. Milana Bayera podílelo celkem 25 autorů z různých pracovišť. Elektronická verze repetitoria (www.medicabase.cz), která umožňuje rychlejší průběžnou aktualizaci a doplňování, již obsahuje více než 3 100 hesel ve 38 oborech.                                       jší

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky