Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Sobota 23. říjen 2021 | Svátek má Teodor

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Speciální chirurgie už potřetí
vydavatel: Galén

Celostátní monografii pro pregraduální a postgraduální výuku speciální chirurgie z pera našich předních odborníků z I. chirurgické kliniky 1. LF UK a VFN prof. MUDr. Miroslava Zemana, DrSc., prof. MUDr. Zdeňka Kršky, DrSc., a spol. pokřtil dne 23. 6. 2014 v Konšelské síni Novoměstské radnice děkan 1. lékařské fakulty UK v Praze prof. MUDr. Aleksi Šedo, DrSc.

Již třetí, přepracované a aktualizované vydání úspěšné a oblíbené učebnice svým rozsahem plně uspokojí nejen studenty lékařských fakult, ale i mladé lékaře. Původní cíl vytvořit moderní učebnici pro pregraduální výuku chirurgie v adekvátním rozsahu byl překročen a publikace se svým rozsahem, počtem ilustrací, ale zejména reprezentativním autorským kolektivem ze všech lékařských fakult stala i základní příručkou pro oblast postgraduální výchovy.

Kniha se podrobně věnuje jak chirurgii hlavy a krku, tak endokrinochirurgii, hrudní a břišní chirurgii, kardiochirurgii a cévní chirurgii, traumatologii, dětské a plastické chirurgii.

Galén 2014, 511 str., 195 × 280 mm, vazba pevná, cena 1 500 Kč, ISBN 978‑80‑7492‑128‑5

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky