Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 20. říjen 2021 | Svátek má Vendelín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Feneisův obrazový slovník
vydavatel: Grada

Třetí české a zcela přepracované vydání Feneisova obrazového slovníku anatomie je vázáno na poslední mezinárodní úpravu anatomické nomenklatury a tím i na poslední 9. německé vydání slovníku Wolfganga Daubera Obrazový lexikon anatomie, který na zmíněnou úpravu reagoval jako první.

Nová Terminologia Anatomica odstranila především většinu nevhodně anglicizovaných názvů a doplnila mnoho nových pojmů, které přinesly objevy ve výzkumu a vývoji. Feneisův slovník, který obsahuje na 8 000 odborných anatomických názvů a 800 vyobrazení, přináší nejen přesné definice pojmů, ale také jejich jasné a jednoduché znázornění. O překlad a úpravu českého vydání se zasloužili prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc.

548 stran, 590 Kč, ISBN 978-80-247-1456-1

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky