Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 22. září 2021 | Svátek má Darina

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Osudové příznaky
vydavatel: Atelier Zidlicky

Zhoubné nádory jsou fenoménem posledního století, který souvisí mimo jiné se zhoršením kvality životního prostředí, nezdravým způsobem života, nedostatkem pohybu či kouřením. Autorka publikace MUDr. Petra Řiháčková vás chce přesvědčit o tom, že preventivní chování je zcela zásadní pro to, aby nám zhoubný nádor zákeřně nevstoupil do života. Někdy nemůžeme vzniku nádoru předejít, ale preventivní prohlídkou ho lze zachytit ve stadiu, kdy je řešitelný a vyléčitelný. Kniha je určena široké laické veřejnosti, slouží jako základní pomůcka k orientaci v tématu onkologických onemocnění. Poskytuje maximum informací o prevenci nádorových onemocnění a snad vás i inspiruje k prožití života ve znamení zdraví. Právě k tomu vás mají navést slunné fotografie Davida Židlického.

142 stran, 330 Kč, ISBN 978-80-254-4332-3

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky