Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 20. říjen 2021 | Svátek má Vendelín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Hovory R
vydavatel: Maxdorf

Tak trochu jiná kniha o onemocnění, které laici nazývají rakovinou...

Téma, které je stále často tabu, lidé se ho bojí nebo se stydí o něm mluvit. První část knihy tvoří nemocniční deník pacienta spoluautora Ing. Michala Vaněčka, který onemocněl karcinomem štítné žlázy. Své pocity a postřehy z léčby zachycuje s humornou nadsázkou, která v kombinaci s kresbami prof. RNDr. Pavla Kantorka, Ph.D., jako by se ani nehodila k popisovaným situacím, ve svém jádru vlastně smutným. Ale právě tento kontrast podstaty tématu a formy jeho uchopení přináší zcela nový pohled. Druhou část knihy tvoří unikátní a velmi otevřené rozhovory pacienta s lékařem druhým spoluautorem MUDr. Jaromírem Astlem, CSc., a to nejen o nádorovém onemocnění, ale i o jejich různých rolích ve vzájemných vztazích a pohledu na život vůbec. Rozhovory jsou odlehčovány úsměvnými povídkami z lékařského prostředí. Kniha je ojedinělým dílem plným humoru, ale i inspirujících momentů a nadějí pro všechny, kdo se ocitli v podobně těžké životní situaci.

136 stran, 245 Kč, ISBN 978-80-7345-147-9

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky