Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 26. září 2021 | Svátek má Andrea

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Asthma bronchiale v příčinách i klinických obrazech
vydavatel: Geum

Astma v naší populaci postihuje 800 000 lidí napříč věkovými skupinami. Je to onemocnění, které svojí variabilitou ve svém vzniku, průběhu i léčbě otevírá stále nové pohledy i otázky. Autorské duo doc. MUDr. Milan Teřl, Ph.D., a doc. MUDr. Ondřej Rybníček, Ph.D., které v sobě spojuje alergologa a klinického imunologa s pneumologem, pediatra s internistou, zvolilo zajímavou formu zpracování monografie o astmatu. Autoři obracejí pozornost čtenáře na příčiny, které stojí v pozadí nemoci. Konfrontují systematický přehled příčin onemocnění s ukázkami kasuistik, kterými klinické projevy nemoci ilustrují a které považuji pro praxi za nedocenitelný zdroj informací. Tento typ zpracování průduškového astmatu v naší literatuře dosud neexistuje a kniha jistě najde své pozorné čtenáře.

Prof. MUDr Václav Špičák, CSc.

312 stran, 370 Kč, ISBN: 978-80-86256-59-7

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky