Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 20. říjen 2021 | Svátek má Vendelín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Transplantační léčba diabetu
vydavatel: Maxdorf

Příručka pro pacienty s diabetem a jejich blízké

Autor: František Saudek

Z anotace uvádíme: "Publikace je srozumitelnou příručkou pro pacienty s pokročilými komplikacemi diabetu, kteří budou léčeni některou z transplantačních metod. Pacienti a jejich blízcí se dozvědí o léčebných možnostech, výhodách a nevýhodách transplantační léčby "

Z úvodního slova citujeme: "Tato krátká publikace je určena zejména pro pacienty s pokročilými komplikacemi diabetu, kterým lékař navrhl, že by v blízké nebo vzdálenější budoucnosti mohli být léčeni některou z transplantačních metod ( ) Cílem transplantace je, aby přenesený orgán nebo tkáň v těle příjemce nahradily chybějící funkce, které vlivem onemocnění zanikly ( ) Transplantace s sebou nese určitá rizika a nemusí byt vždy úspěšná. Při rozhodování o nejvhodnějším způsobu léčby je proto důležitý názor pacienta."

Následující odstavce si kladou za cíl vysvětlit nemocným, jejich příbuzným a přátelům, jaké jsou dnes léčebné možnosti a jaké výhody a nevýhody s sebou transplantační léčba přináší. Jestliže bude nakonec transplantační léčba vhodná, poskytne vám tato příručka základní informace o tom, jak transplantace probíhá, jaká podstoupíte vyšetření a jaké budete užívat léky. Vycházíme při tom z dnes již 25leté zkušenosti s transplantační léčbou u téměř 500 pacientů s diabetem.

Maxdorf 2010, 130 x 200 mm, brožovaná, 120 stran, cena 145 Kč

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky