Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 20. říjen 2021 | Svátek má Vendelín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Radiační onkologie - učební texty
vydavatel: Masarykův onkologický ústav

V prvním ročníku soutěže Chodounského cena o nejlepší publikaci v oboru radiační onkologie za rok 2009, kterou vyhlašuje výbor Společnosti radiační onkologie, biologie a fyziky (SROBF), zvítězila MUDr. Ludmila Hynková z Kliniky radiační onkologie LF MU a Masarykova onkologického ústavu z Brna.

U oceněné publikace "Hynková, L., Šlampa, P. a kol. Radiační onkologie - učební texty" byla vítězka hlavním autorem a pořadatelem.

Skripta, jež vydal Masarykův onkologický ústav, jsou určena pro pregraduální vzdělávání studentů LF a postgraduální edukaci nelékařských VŠ pracovníků v radiační onkologii. Výbor SROBF ocenil nejen úroveň odborného textu, ale také výbornou obrazovou část učebních textů. Udělení ceny je spojeno s finanční odměnou 10 000 korun.

Vyhlášení dalších ročníků soutěže na počest prvního předsedy SROBF se stane pravidelnou součástí činnosti výboru odborné společnosti.

Masarykův onkologický ústav

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky