Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Středa 20. říjen 2021 | Svátek má Vendelín

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Hurstův manuál pro praxi
vydavatel: Grada 2010

Hurstův manuál pro praxi
překlad dvanáctého vydání

Robert A. O'Rourke, Richard A. Walsh, Valentin Fuster a kolektiv

Překlad 12. vydání světoznámé publikace HURST'S the HEART - Manual of Cardiology, určený zejména kardiologům, internistům, lékařům prvního kontaktu (PL, RZP) a studentům medicíny, je její premiérou v českém jazyce.

Bohatě obrazově dokumentovaná publikace obsahující více než 600 obrázků a tabulek shrnuje klinickou část 12. vydání HURST'S the HEART do praktické příručky. Ta předkládá čtenáři klíčové body kardiovaskulární patofyziologie, diagnostiky a léčby v přehledné a didakticky přístupné formě a rozhodně by neměla chybět při žádné lékařské vizitě nebo vyšetřování nemocného u lůžka.

Reaguje na požadavek lékařů a studentů na stručnou, výstižnou a přenosnou příručku, jež by byla použitelná kdykoli - ve dne, v noci, tedy vždy, když není přístup k podrobnějším informacím. Manuál obstojí také jako samostatný zdroj pro rychlé vyhledávání informace týkající se vzniku, vývoje a léčby různých kardiovaskulárních poruch.

Důležité informace z ACC/AHA Clinical Practice Guidelines jsou zahrnuty ve většině kapitol. Kniha dále obsahuje tabulky a algoritmy, jež nejsou dostupné v textu "velké knihy", čímž poskytuje čtenáři přiléhavou, snadnou a přístupnou informaci, potřebnou pro správnou odpovídající léčbu.

Publikaci sepsal tentýž autorský kolektiv jako "velkou publikaci" HURST'S the HEART, 12. vydání. Grada 2010, formát 170 × 240 mm, 800 stran, cena 1 190 Kč

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky