Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 19. říjen 2021 | Svátek má Michaela

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Nové knihy

Osobnosti ve fotografii

V těchto dnech vychází pod záštitou děkana 1. LF UK prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc., publikace Mgr. Karla Meistera, fotografa spolupracujícího i s naší redakcí, a PhDr. Jana Svačiny s titulem S osobnostmi kolem nás, jak je možná neznáte.

Obsahuje černobílé i barevné fotografie 250 osobností - lékařů, vědců, herců, výtvarníků, spisovatelů, sportovců, umělců i politiků. Jde o významně rozšířené druhé vydání publikace, v níž jsou mnohé osobnosti zachyceny i na místech či při činnostech méně obvyklých, tedy nejen v pracovním, ale i v rodinném prostředí a při trávení volného času. Fotografie jsou doplněny texty přibližujícími okolnosti jejich vzniku a v závěru publikace najdete i stručné životopisy všech zobrazených. Je mezi nimi i řada těch, kteří bohužel tento svět už opustili a které nám tak fotografie připomenou.

RejstříkCopyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky