Přeskočit na obsah

Nenechte si ujít

VINOHRADŠTÍ MEDICI POŘÁDAJÍ NEOBVYKLÝ BĚH

Vinohradská Trojka je charitativní běh, který se bude konat ve čtvrtek 17. 5. 2018 pod záštitou 3. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v areálu vinohradské nemocnice a přilehlého Státního zdravotního ústavu. Akce je určena pro studenty a zaměstnance lékařských fakult, pracovníky zdravotnických zařízení s rodinnými příslušníky a samozřejmě i pro širokou veřejnost.

Doprovodný program, který se bude konat před 3. lékařskou fakultou, nabídne občerstvení formou grilování, hudební doprovod a poskytne prostor pro vzájemné sblížení studentů a pedagogů fakulty společně s lékaři a dalšími pracovníky FNKV v neformálním prostředí.

Startovné a registrační poplatek jsou dobrovolné. Registrace je možná pouze s předstihem skrze internetový formulář na www.trimed.cz/v3/. Výtěžek z celé akce bude věnován nevládní humanitární organizaci ADRA, provozující rozvojový projekt zdravotnického zařízení v Keni, kterou běh podpořil již v minulém roce, kdy se podařilo vybrat částku v hodnotě 62 491 Kč.

Zdroj: MT

Sdílejte článek

Doporučené

Aireen se naučila poznat VPMD 

17. 7. 2024

Český startup Aireen si připsal významný úspěch. Z digitálních snímků sítnice umí poznat druhou diagnózu, věkem podmíněnou makulární degeneraci. Má…