Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Pondělí 01. březen 2021 | Svátek má Bedřich
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  COVID-19  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Mají dálkově studující daňovou úlevu?

Mají dálkově studující daňovou úlevu?

30.01.2012 08:31
Zdroj: www.tribune.cz
Autor: Pavel Vítek
Mám zaměstnankyni, která dálkově studuje. Má nějakou úlevu na daních? Na dotaz týkající se ročního zúčtování odpovídá v poradně odborného týdeníku Medical Tribune daňový poradce Pavel Vítek.
Upozornění: Následující článek vybírá redakce www.tribune.cz v rámci monitoringu médií.
Zdroj média tohoto článku najdete v záhlaví nebo na konci textu.

Úlevy na daních je poskytována osobám do dovršení 26 let věku a to pouze při soustavném studiu, do kterého není dálkové studium zahrnuto. Ztitulu dálkového studia tedy Vaše zaměstnankyně nemá nárok na jakékoliv daňové zvýhodnění.

Pavel Vítek

Daňový poradce č. 2756

Daňová a účetní kancelář DATES

------

Pavel Vítek

www.tribune.cz



Copyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky