Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Sobota 07. prosinec 2019 | Svátek má Ambrož a Benjamín
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

NEXTCLINICS a Medicon investují do nových poliklinik pro Pražáky

Poliklinika Anděl na Pankráci, foto: archiv

NEXTCLINICS a Medicon investují do nových poliklinik pro Pražáky

14.09.2018 10:23
Skupina NEXTCLINICS otevře novou polikliniku na Smíchově u metra Smíchovské nádraží. Na plochu zhruba 1300 metrů čtverečních přestěhuje část lékařů z Polikliniky Anděl, která má kromě Smíchova ambulance i v Libni, Vysočanech a na Pankráci.

Termín otevření je plánovaný na leden 2019. „Pronajali jsme si v budově Factory Office Center dvě patra. Klinika bude mít výhled na Vyšehrad. K dispozici budou podzemní garáže, přístup bude i přímo z metra,“ řekl Medical Tribune ředitel a spolumajitel NEXTCLINICS Miroslav Herden.

Tato skupina se sídlem v Německu se zaměřuje převážně na asistovanou reprodukci a chce se stát v tomto oboru světovou jedničkou. Skupina Nextclinics letos investovala již 120 milionů eur a do konce roku má v plánu proinvestovat celkem 200 milionů eur. Vyjednává mimo jiné s klinikami ve Spojených státech a Kanadě. (Rozhovor s Miroslavem Herdenem čtěte v aktuálním vydání Medical Tribune.)

Ve smíchovské poliklinice budou ordinace praktických lékařů, interna, chirurgie, ortopedie, kardiologie, pneumologie a další. Do vybavení a spuštění kliniky prý hodlá investovat desítky milionů korun. Kromě toho plánuje na Smíchově vybudovat novou kliniku plastické chirurgie.

V pražských Holešovicích zas otevírá novou polikliniku společnost Medicon. Pronajala si moderní prostory v nové kancelářské budově Visionary v Plynární ulici. Provozovat tu bude třináct ordinací, mezi nimi praktický lékař, interna, kardiologie, neurologie a stomatologie. Medicon provozuje mimo jiné Polikliniku Budějovická a Polikliniku Vysočany, součástí skupiny jsou i centra asistované reprodukce Pronatal.Copyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky