Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Čtvrtek 05. srpen 2021 | Svátek má Kristián
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  COVID-19  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Seznamte se s CGM MEDISTAR. Profesionální ambulantní systém poskytuje lékaři flexibilitu i dokonalé zabezpečení pacientských dat

Foto:shutterstock.com

Seznamte se s CGM MEDISTAR. Profesionální ambulantní systém poskytuje lékaři flexibilitu i dokonalé zabezpečení pacientských dat

14.06.2021 06:04
Zdroj: Komerční sdělení
CompuGroup Medical je firma, která vyvíjí lékařské ambulantní softwary. Její portfolio je složeno ze systémů PC DOKTOR, PC DENT, DENTIST+, MEDICUS a AMICUS. Jejich vlastnosti a funkcionality jsou výsledkem postupně získávaných zkušeností lékařů i IT odborníků z řad CGM.

Aby nebyl ambulantní systém pouze textovým editorem a kalendářem lékaře, ale skutečným pomocníkem při vedení jeho praxe, je nutné pravidelně doplňovat nové funkcionality a pružně reagovat na lékařské a technologické výzvy doby. S nezbytnými vylepšeními zajišťujícími plnou bezpečnost dat se pojí nutnost pravidelných aktualizací starších softwarů. Existuje však způsob, jak profesionální zabezpečení a udržení aktuálnosti systému zajistit i bez zásahu uživatele. Řešením je nový cloudový ambulantní systém CGM MEDISTAR, který se o zálohy a aktualizace stará automaticky.

Přejděte na moderní způsob vedení Vaší ordinace

CGM MEDISTAR je velmi intuitivní a uživatelsky přívětivý. Snadno se s ním naučí pracovat i lékař, který dosud neměl s cloudovým systémem zkušenost. Zákaznická podpora CGM je navíc plně k dispozici i při běžných provozních záležitostech.

Ordinace dostupná odkudkoli

K systému se lékař připojí z jakéhokoli počítače či notebooku prostřednictvím přístupových údajů a webového prohlížeče. Dává obrovskou flexibilitu lékařům, kteří střídají více ordinací, navštěvují pacienty, pečovatelské domy, nebo v některých oblastech pracovní náplně upřednostňují práci z domu.

Databáze pacientů vždy po ruce a v bezpečí

Cloudové technologie přinášejí nejen svobodu pohybu lékaře, ale také skutečné bezpečí pro uložená data. Se systémem CGM MEDISTAR nemůže nastat situace, že by lékař o data přišel. Automaticky se ukládají v průběhu psaní, a pokud se lékaři rozbije počítač, jednoduše se ke svému účtu přihlásí z jiného zařízení. V případě krádeže či ztráty počítače zákaznická podpora během pár minut zablokuje přístup do databáze a vygeneruje nový přístupový klíč. Přístup k datům se pak bez problému obnoví i včetně původního nastavení.

Princip fungování cloudu

CGM spolupracuje s firmou DataSpring, která poskytuje technologické zabezpečení pro provoz ambulantního systému CGM MEDISTAR. Citlivá data pacientů tak nejsou umístěna v počítači lékaře, ale v profesionálním datovém centru. To je umístěné v zabezpečeném areálu, jehož provoz splňuje nejvyšší bezpečnostní certifikace v rámci České republiky. Jedná se o jedno ze tří nejlépe zabezpečených datových center v Česku i na Slovensku. Veškeré údaje, které lékař zadává do ambulantního systému, se ukládají přímo do datového centra, kde jsou také šifrována. Lékař si musí pamatovat pouze heslo a nesděluje-li ho neoprávněné osobě, nikdo jiný se k jeho datům nedostane.


Přesvědčte se o výhodách CGM MEDISTAR sami a vyzkoušejte si demo na cgmmedistar.cz. Více informací o CompuGroup Medical a dalších nabízených produktech naleznete na cgm.cz.Copyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky