Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Neděle 20. červen 2021 | Svátek má Květa
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  COVID-19  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

LEDIM 2021 – letní internistické osvěžení

kongres přednášející

LEDIM 2021 – letní internistické osvěžení

11.06.2021 07:07
Zdroj: MT
Autor: red
Také už se těšíte na setkání s kolegy tváří v tvář? Na možnost diskutovat i jinak než jen přes chat nebo obrazovku? Pak budete mít už brzy příležitost!

Česká internistická společnost ČLS JEP ve spolupráci s Nadačním fondem české interny totiž pořádají 23.–25. června 2021 Letní dny interní medicíny, které se uskuteční v prezenční podobě v pražském konferenčním centru CUBEX. Pokud jste si však již zvykli na virtuální akce nebo se nebudete moci kongresu zúčastnit osobně, budete mít současně možnost se k němu připojit i online.

Jak připomíná prof. MUDr. Richard Češka, CSc., předseda pořádající odborné společnosti, jedná se o postgraduálně zaměřenou akci s poměrně širokým záběrem a přesahem do mnoha medicínských disciplín. Kromě přehledu novinek z většiny interních oborů, diskusí typu „pro a proti“ či recentně publikovaných výsledků klinických hodnocení zaznějí i dvě přednášky od zahraničních expertů. Pozvání na kongres přijal prof. Sverre Erik Kjeldsen z univerzitní nemocnice v norském Oslu, který představí kritické review randomizovaných studií u pacientů s hypertenzí a se srdečním selháním se zachovanou ejekční frakcí. Nahlédnout do budoucnosti hypolipidemické léčby pak budou moci účastníci kongresu spolu s Dr. Peterem Lansbergem, lipidologem a inovátorem z nizozemského Amsterdamu. Vedle odborných medicínských témat nebudou v programu chybět ani ryze praktické přednášky – například o tom, jak správně vykazovat v interně.

Seminář nejen pro mladé

Zvláštní pozornost si podle prof. Češky zaslouží také seminář věnovaný problematice atestačních otázek z vnitřního lékařství, jenž se uskuteční 24. června pouze prezenčně. Určen je především mladým internistům, ale i všem ostatním, kteří si chtějí osvěžit paměť nebo načerpat nejmodernější znalosti z oboru. Program bude zaměřen na vybraná témata z nefrologie, angiologie, kardiologie, diabetologie, hematologie, revmatologie, intenzivní medicíny, gastroenterologie a ze zobrazovacích metod. Pro prvních 50 registrovaných ve věku do 35 let je účast na celém kongresu LEDIM zdarma.

Podrobné informace včetně registračních formulářů na prezenční i online účast najdete na webu www.ledim.cz.Copyright © 2000-2021 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky