Výsledky CZECH registru potěšily
V druhé polovině října proběhl v Praze evropský kongres věnovaný akutní kardiologii – Acute Cardiac Care 2006. V jeho průběhu představil mimo jiné…
V druhé polovině října proběhl v Praze evropský kongres věnovaný akutní kardiologii – Acute Cardiac Care 2006. V jeho průběhu představil mimo jiné…
Podle odhadů odborníků je v ČR 740 000 diabetiků. Přibližně sedm procent z nich má diabetes 1. typu, který je charakterizován absolutnímu nedostatku…
Farmakoekonomie (FE) je věda, která se zabývá účelným využíváním finančních zdrojů určených na zdravotní péči. Stanovuje určitou hodnotu, která je…
Vnitřní lékařství bylo v minulosti považováno za královnu medicíny. Postavení interny se však během posledních desítek let velice změnilo ve prospěch…
Do pozice generálního ředitele společnosti Novartis pro ČR a SR nastupuje s platností od 1. listopadu tohoto roku dr. Steffen Auer, který předtím…
Další díl kasuistik zaměřených na použití selektivních inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (konkrétně paroxetinu) v psychiatrické praxi je…
Ve dnech 27. až 28. října se v saském hlavním městě Drážďanech konala za výrazné účasti odborníků z České republiky konference zabývající se…
Zdravotnictví v Ústeckém kraji čeká od 1. dubna příštího roku zásadní změna. Podle rozhodnutí zastupitelstva se všech pět krajských nemocnic sloučí…
„Má to být především instituce bující skvělým vědeckým životem,“ říká v rozhovoru o Univerzitě Karlově její rektor prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc.…
Po úspěšných deseti kongresech interní medicíny ve Zlíně se v říjnu roku 2004 uskutečnil XI. sjezd internistů v Brně a o rok později na něj úspěšně…
Titulek prozrazuje motto letošního Světového dne boje proti CHOPN (chronické obstrukční plicní nemoci), který připadá na středu 15. listopadu.…
Na slavnostním zasedání ve velké aule staroslavného Karolina udělil 9. listopadu Nadační fond dr. Paula Janssena ceny za rok 2005 v oborech…
Předsedou Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP byl opět zvolen doc. MUDr. Svatopluk Býma, CSc. Stalo se tak 8. listopadu na XXV. výroční…
Průměrná délka života je v Maďarsku o 6 let kratší než v rozvinutých zemích EU. Nová maďarská vláda se proto zavázala radikálně zreformovat…
Uplynul nám měsíc a znovu pověřený premiér Topolánek se bude snažit sestavit vládu. Určitě to nebude jednoduché, ale snad odolá všem nástrahám a…
Ať nás žije stále víc, čím dál tím déle a kvalitněji. To je hlavní poselství reformy zdravotnictví, kterou schválila maďarská vláda. Co přinese…
Sjednocení doplatků za léky, na kterém se na sjezdu České lékárnické komory, který proběhl 3. až 4. listopadu, shodli zástupci lékárníků,…
Proti dalšímu převodu nemocnic na obchodní subjekty kategoricky protestuje Lékařský odborový klub – Svaz českých lékařů (LOK-SČL). Usnesl se na tom…
VAKCÍNA BUDE PRO 60 % LIDÍ Stát smlouvou zajistí vakcíny proti pandemické chřipce pro šedesát procent obyvatel, koncem roku 2007 by také měly být ve…
Myšlenku odložení účinnosti zákoníku práce, který by měl začít platit od 1. ledna příštího roku, podporuje ministerstvo zdravotnictví (MZ). Současně…
Poskytování zdravotní péče pojištěncům členských států EU, Evropského hospodářského prostoru EHP a Švýcarska se řídí nařízeními Rady EHS 1408/71 a…
ENCEFALITIDA LÁME REKORDY Počet případů klíšťové encefalitidy podle předběžných dat stoupl v České republice v porovnání s loňským rokem o 70 procent…
Koncem 19. století prezentoval německý chirurg Richard Volkmann svůj názor na transfuzi jehněčí krve člověku: „K podání ovčí krve jsou potřeba ovce…
První vakcína proti lidskému papillomaviru (HPV), konkrétně proti jeho čtyřem typům 6, 11, 16 a 18 (Silgard, výrobce MSD), byla v září letošního roku…
Dokosahexaenová kyselina (DHA; 22 : 6 /počet uhlíkových atomů : počet dvojných vazeb/; ω-3 mastná kyselina /označení posledního uhlíku v řadě/) a…
Děti si nesou handicap nízké porodní hmotnosti i v předškolním věku. Dokazuje to studie zveřejněná v britském lékařském časopise Journal of Advanced…
Studie amerických vědců z Yale School of Medicine zveřejněná v lékařském časopise Pediatrics došla k závěru, že děti, které mají velký strach před…
Zkušenosti s použitím antidepresiv ze skupiny SSRI v léčbě návalů horka u žen v perimenopauze, postmenopauze, resp. s karcinomem prsu popsané v…
Sluch je zatím jediným lidským smyslem, který lze úspěšně nahradit pomocí implantovaného elektronického zařízení. Toto zařízení se nazývá kochleární…
Nový zákon o nemocenských dávkách, který měl začít platit od příštího roku a podle něhož měly nemocenskou platit firmy, poslanci pozměnili; nová…
Onemocnění trávicího ústrojí lze rozdělit na organické nemoci jednotlivých orgánů, tj. strukturální poruchy, jež lze lokalisovat a objektivisovat…
Anti-Aging Medicine je nový obor, na který mnozí lékaři tradičních specializací hledí s nedůvěrou. Nemohou mu však upřít, že se snaží najít odpověď…
Trocha makroekonomických dat úvodem. Je nutno konstatovat, že výdaje na zdravotnictví v ČR kolísají v hodnotách těsně nad 7 % hrubého domácího…
Převratnou novou metodou, která umožňuje vyšetřit větší část nebo dokonce celé tenké střevo a zároveň přistoupit i k terapeutickému zásahu, je…
Podle statistik má diabetes mellitus sedm procent české populace, ve skutečnosti již ale může být diabetikem každý desátý Čech. Toto číslo přitom…
Jen před několika málo dny vyšla v prestižním časopise The American Journal of Human Genetics práce „Mutations in TMEM76 cause mucopolysaccharidosis…
Další díl kasuistik zaměřených na použití selektivních inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (konkrétně paroxetinu) v psychiatrické praxi je…
Pro financování nové ordinace nebo modernizaci stávající je vhodné dobře zvážit, zda použít vlastní úspory, neboli hotové peníze, nebo si vzít…
Dvou či třílůžkové pokoje s příslušenstvím, příjemné společenské místnosti a jídelny, bezbariérový vstup do zahrady s altánem, vybavení uzpůsobené…
Pacientská organizace Liga proti osteoporóze ve spolupráci s občanským sdružením ŽIVOT 90 uspořádaly v pondělí 30. října v Kongresovém centru…
Díky důsledné realizaci Perinatologického programu a jeho průběžné aktualizaci se české porodnictví řadí svými výsledky mezi nejvyspělejší země světa…
Své patnácté narozeniny oslavila 24. října tohoto roku spolu s několika stovkami svých partnerů a přátel společnost Guarant International,…
O činnosti Sdružení pacientů CHOPN hovořila MT s členkou jeho předsednictva Irenou Sezemskou.
Chronickou obstrukční plicní nemocí (CHOPN) trpí na světě 600 milionů lidí, v České republice se počet nemocných blíží k 800 000. Hlavním rizikovým…
Jen před několika málo dny vyšla v prestižním časopise The American Journal of Human Genetics práce o objevu příčiny mukopolysacharidózy typu IIIC,…
Se zájmem čteme (nejen) na stránkách Medical Tribune příspěvky týkající se vakcinace proti lidským papilomavirům (HPV) a případné úhrady plošné…
Jednou ze zajímavých odborných doprovodných akcí mezinárodního veletrhu HOSPIMedica byl i 14. mezinárodní kongres České lékařské společnosti JEP,…
Veletrh HOSPIMedica konaný ve dnech 24.–27. října 2006 potvrdil své postavení největší středoevropské prezentace zdravotnické techniky i…
V den zahájení veletrhu pozval odstupující ministr zdravotnictví Tomáš Julínek spolu s redakcí Medical Tribune, Asociací českých a moravských…
Česká flebologická společnost pořádala ve dnech 27. až 28. října v pražské Nemocnici Na Homolce již XXXI. flebologické dny. Na konferenci vystoupil…
Dům techniky v Pardubicích se 20. a 21. října stal místem setkání odborníků zabývajících se teoreticky a prakticky výzkumem a léčebným ovlivněním…
Za krásného slunečného počasí se ve dnech 8. až 12. října v novém veletržním areálu v Lipsku uskutečnila pravidelná konference evropské…
Psychiatrické centrum Praha (PCP), které navazuje na dřívější Výzkumný ústav psychiatrický založený v roce 1961, oslavilo v těchto dnech pětačtyřicet…
Ve věku jedenaosmdesáti let 24. října nečekaně zemřel prof. MUDr. et RNDr. h. c. Emanuel Vlček, DrSc. – přední osobnost české vědy, udivující jak…
Až si na straně čtyři dočtete článek „Jiný pohled na studii LIFT“ a zjistíte, jak rozdílně je možné interpretovat studie týkající se hormonální…
V posledním vydání časopisu Klinická farmakologie a farmacie nás zaujal článek docenta Petra Petra s názvem Nápady pro čtenáře klinických studií.…
EMEA (European Medicines Agency) vydala 19. října v rámci svých pravidelných press release mj. zprávu o nesouhlasu členských států týkajícím se…
Evropská komise koncem října oznámila vládě, že zahajuje proti České republice druhou fázi správního řízení ve věci implementace tzv. evropské…
Psychiatrické centrum Praha (PCP) si v těchto dnech připomíná 45. výročí svého vzniku. Za tu dobu vyrostlo v instituci, která se zvláště ve svém…
V časopise Tempus Medicorum (2006, číslo 9, ročník 16) byl uveřejněn článek s názvem „Tibolon – zvýšení rizika mozkové mrtvice“. Součástí textu je…
Před několika měsíci k nám na kliniku nastoupila nová vrchní sestra a mimo jiné zavedla i pokutový systém. Například za pozdní příchod na službu nám…
Na 62. žofínském fóru vystoupil 31. října ministr práce a sociálních věcí v demisi Petr Nečas k připravované a diskutované důchodové reformě.…
STARONOVÝ ŠÉF POJIŠŤOVNY Zdeněk Vrožina se vrací do čela Hutnické zaměstnanecké pojišťovny (HZP). Správní rada HZP ho 1. listopadu zvolila novým…
Minister zdravotníctva stredoľavej vlády MUDr. Ivan Valentovič takmer každý deň oznámi slovenskej verejnosti potešujúcu novinku. Teda, relatívne…
Evropané žijí déle a mají méně dětí, kontinent proto čelí problému „demografického stárnutí“. Tato situace bude mít vážné dopady na ekonomiku, kdy…
Založili jsme společnost s ručením omezeným a budeme kupovat větší nemovitost, ve které chceme zřídit naše lékařské ordinace. Budeme muset platit daň…
V minulém vydání (MT 34/2006, str. 7) jsme přinesli stručnou informaci o vývoji trhu s léky v ČR, jak ji zveřejnila Mezinárodní asociace…
Největší tuzemská farmaceutická společnost Zentiva zvýšila od ledna do září zisk meziročně o 3,9 procenta na více než 1,5 miliardy korun. Tento…
Počet zápisů v elektronických zdravotních knížkách přesáhl na konci října pět milionů. Systém IZIP využívá téměř milion pojištěnců VZP a je do něj…
Už na počátku devadesátých let podepsal tehdejší předseda vlády ČR Václav Klaus Asociační dohodu České republiky s Evropskou unií a už dva a půl roku…
VYHLÁŠKA O DOKUMENTACI Pacienti měli od 1. listopadu ve všech ambulancích a nemocnicích začít podepisovat před každým vyšetřením a léčebným zákrokem…
Koordinátoři skupin poskytovatelů ambulantní zdravotní péče vyjádřili 25. října vážné znepokojení nad postupem zdravotních pojišťoven při sjednávání…
Na alarmující nárůst podílu nevhodné dětské obuvi v české obchodní síti odborníci upozorňují už dlouho. Vážnost situace ukázal v letech 1997 až 1999…
Každý z vás denně předepisuje svým pacientům určité léky a v kombinaci s jinými je přitom nucen řešit možnosti jejich nežádoucích účinků. Společnost…
Konsorcium společností InterSystems, SMS a Medidata na veletrhu HOSPIMedica představilo nový projekt Shared Medical Solutions pro integraci…
Seminář pro neziskové organizace působící ve zdravotnictví na téma „Jak o sobě dát vědět na veřejnosti“ uspořádalo během veletrhu Informační centrum…
Novému zákonu o sociálních službách, který vstoupí v platnost 1. ledna příštího roku, věnovala svou odbornou konferenci na veletrhu HOSPIMedica…
Jedním z cílů Národní rady zdravotně postižených je zlepšení podmínek, za kterých je poskytována zdravotní péče lidem s handicapem. Tomuto tématu…
Během 1. mezinárodního kongresu robotické chirurgie hovořila MT s prof. MUDr. Miroslavem Ryskou, CSc., předsedou České chirurgické společnosti ČLS…
Již 9. OTC konference 2006 na téma Samoléčba jako trend moderní společnosti se uskutečnila poslední říjnový den v Kongresovém centru pražského IKEM.…
Oddělení lékařské genetiky Fakultní nemocnice Brno a Česká lékařská komora – OS Brno město uspořádaly pod záštitou MUDr. Renaty Gaillyové z FN Brno…
Prezident republiky 6. listopadu v Karolinu na slavnostním shromáždění předal jmenovací dekrety 63 novým profesorům. Přinášíme seznam těch, kteří…
MUDr. Tomáš Julínek, MBA, ministr zdravotnictví v demisi S generálním ředitelem Veletrhy Brno, a. s., jsme se shodli, že je potřeba vytvářet…
Veletrh HOSPIMedica se letos výrazně profiloval jako mezinárodní hi‑tech přehlídka. Není tedy náhodou, že ve stejný den, kdy otevřel své brány, se…
Také letos byly v průběhu veletrhu uděleny ceny nejlepším exponátům. Na slavnostním večeru je společně předávali (na fotografii zprava) předseda…
Česká republika má relativně dostatek diagnostické i hospitační techniky, je však nutné najít vzájemné vazby mezi nimi. Jde o oblasti legislativní,…
„Kvalitu zdravotnictví nevystihuje deklarovaný rozsah práv pacientů, ale snadnost, s jakou je mohou uplatňovat v běžném životě.“ Tak zahájil 25.…
Korupční aféra blízké spolupracovnice bývalého ministra zdravotnictví Davida Ratha Evy Klimovičové se bude u Obvodního soudu pro Prahu 5 projednávat…
Autoři z britského Birminghamu Raza Silveira a spol. referují v časopisu International Journal of Psychiatry in Clinical Practice o úspěšné léčbě…
Paliativní medicína není jen péče o terminálně onkologicky nemocné. Na správně prováděnou paliativní péči má nárok každý nemocný v pokročilé fázi…
Medical Tribune požádala dvě zdravotní pojišťovny o vyjádření, jak hodlají naložit s kompromisním návrhem koordinátorů skupin poskytovatelů zdravotní…
Světová zdravotnická organizace ostře kritizovala čínské ministerstvo zemědělství, že se nepodělilo o vzorky objevené nové verze viru ptačí chřipky…
Hned v úvodní den mezinárodního veletrhu HOSPIMedica organizátoři připravili pro odbornou veřejnosti jeden z vrcholů doprovodného programu – 1.…
Silná slova, nebo se opravdu Česká republika stane biotechnologickým rájem ve střední Evropě? To patrně ukáže až budoucnost. Nicméně na mezinárodní…
Porody v domácnosti jsou v pojetí současné medicíny nedoporučitelné, jejich důsledkem by mohlo být zhoršení výsledků perinatální péče na úroveň méně…
Na otázky MT týkající se směru, jímž by se mělo ubírat propojení informačních technologií a medicíny, odpovídá Sharad Gandhi, ředitel Digital Health…
V zemích Evropské unie je očkováno proti chřipce v průměru 22 procent populace, v Česku je to jen 7 procent. Zda se letos Česká republika v tomto…
Téma dnešního diskusního fóra na straně dvě zní „Proč stojí lékařky stranou?“ V uveřejňovaných odpovědích nejčastěji nacházíte zmínky o zátěži žen…
Jak je již tradicí, hostilo i tento rok Výstaviště Praha největší český stomatologický veletrh Pragodent 2006. Letošní, již 14. ročník proběhl ve…
RYBÍ TUK SNIŽUJE TRIGLYCERIDY Omega‑3 nenasycené mastné kyseliny a tím i jejich zdroj – rybí tuk – jsou současným hitem. Připisují se jim, možná…
V atraktivním prostředí hotelu Hilton v Praze se v sobotu 14. října uskutečnil 4. ročník kongresu Důkazy a praxe, podruhé organizovaný jako Evropský…
ZPMV PŘISPÍVÁ NA OČKOVÁNÍ Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV) hradí očkovací látku proti chřipce včetně provedení výkonu lékařem, všem…
Více než tři desítky let, během kterých Interní oddělení na Strahově určovalo trendy rozvoje dialyzační léčby u nás, se na fasádě budovy znatelně…
„Ministr zdravotnictví není bůh a zdravotnictví je minimálně tak složitý organismus jako lidské tělo. Domnívám se, že ministr zdravotnictví se musí…
Další díl kasuistik zaměřených na použití selektivních inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (konkrétně paroxetinu) v psychiatrické praxi je…
Chirurg MUDr. Ludomír Brož se věnuje pacientům po termickém úrazu už dvacet šest let. Medical Tribune měla příležitost doprovázet jej během jednoho…
Třetí nejnižší počet sebevražd za posledních 130 let byl u nás podle údajů Českého statistického úřadu zaznamenán v loňském roce, kdy se sebevraždu…
V rámci nedávné 3. transplantační akademie – postgraduálního kursu pro evropské transplantology pořádaného 5. října v Praze Českou transplantační…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 36/2006 |
Datum vydání: | 13.11.2006 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.