Očkování - obrana nejen proti pneumokokům
Infekce, které vyvolává Streptococcus pneumoniae (otitidy, pneumonie, meningitidy a bakteriémie) způsobují v celém světě mimořádně vysokou morbiditu…
Infekce, které vyvolává Streptococcus pneumoniae (otitidy, pneumonie, meningitidy a bakteriémie) způsobují v celém světě mimořádně vysokou morbiditu…
Prof. MUDr. Ctibor Dostál, DrSc., patří k předním osobnostem české revmatologie. V těchto dnech slaví osmdesáté narozeniny. MT jej při této…
Respirační infekce představují nejčastější infekční onemocnění, která jsou příčinou školní či předškolní absence dětí. Příčinou kašle u dětských…
Výroba a marketing vakcín se v současné době stávají stále větším byznysem. Podle odborníků ze sanofi pasteur, divize vakcín společnosti sanofi…
Když něco píši, činím tak se svobodnou myslí a před publikací si to opakovaně přečtu, ne snad kvůli riziku poklesků vůči českému jazyku, ale aby text…
Od listopadu 1989 se stejně jako v celé společnosti i v oblasti primární péče o děti řada věcí změnila. Navzdory různým peripetiím se podařilo udržet…
Správná léčba správnému pacientovi. Dobře léčí ten, kdo léčí často. Nepodléčit, ale ani nepřeléčit. Těmito hesly se při organizaci péče čím dále…
Hodnocení kvality a efektivity primární prevence návykového chování. Lesk a bída primární prevence. Specializace versus integrace. Taková byla témata…
Na otázku, zda se transplantace plic příznivě projevuje v době přežití a kvalitě života dětí s cystickou fibrózou, se pokusili odpovědět vědci z…
„Někteří z vás psali o přijatých předreformních opatřeních, například o poplatcích u lékaře, jako o biči, proto jsem vám dnes přinesl trochu cukru,“…
Některé kmeny Staphylococcus aureus rezistentní k methicilinu (MRSA) se vyznačují značnou virulencí a jsou s to vyvolat závažná onemocnění i u zcela…
Vědci z Vanderbilt University School of Medicine zjistili, že novorozenci narození matkám s astmatem mají zvýšené riziko, že se narodí s nižší…
Prezentace výsledků výzkumného úkolu řešícího optimalizaci psychiatrické péče v Praze (viz článek výše) byla tématem tiskové konference uspořádané 29…
Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek, který je zároveň senátorem Parlamentu ČR, využil 27. listopadu svého ústavního práva a předložil senátní návrh…
Ačkoli v tomhle čísle píšeme o průvanu chystaných změn, jež zmítají českým zdravotnictvím, či o významných úspěších předních představitelů českých…
XXI. sjezd České lékařské komory, který se konal 23. až 25. listopadu v Brně, nebyl prost nejrůznějších překvapení. To největší, kterým by bezesporu…
„Když bude nemocnice pod vaším vedením prosperovat, můžete vždy říci politikům, kteří by vás chtěli řídit, že nejprve s vámi budou muset zkusit držet…
ČTK cituje (pozn. red.: 14. listopadu) výrok premiéra Mirka Topolánka (ODS) : „Kdyby ti lidé demonstrovali za udržení kvalitní hematologie v Praze,…
Dlouhou dobu se zdálo samozřejmé, že vedle dětského lékaře pracuje dětská sestra. Nyní může lékař, který má kolegyni s touto specializací, mluvit o…
O nový český přípravek pro léčbu chronických ran s obchodním názvem Hemagel je dnes už značný zájem v řadě zemí světa - je patentován ve státech…
Nejméně 115 000, čili zhruba jedna desetina Pražanů, trpí psychickou poruchou. Tolik jich alespoň je v evidenci některé z 95 soukromých…
V minulém čísle Medical Tribune jsme přinesli zprávu o tom, co zaznělo v úvodu odborného programu XXVI. výroční konference Společnosti všeobecného…
Když porovnávám to, o čem a o kom píšeme na stránkách Medical Tribune a o čem se z oblasti zdravotnictví dozvídáme ze stránek běžných novin a…
Informační kapacita lidského mozku byla odhadnuta na informační kapacitu páteře světového internetu v roce 2002. Mozek ji nedokáže plně využít. Ze…
Zatím není v České republice obvyklé, aby se na výuce budoucích sester podíleli učitelé ze zahraničí. Ústav ošetřovatelství 3. LF UK nyní takovou…
Žijeme v kapitalismu a soukromý lékař je podnikatel jako jakýkoli jiný. Specifikem je, že podniká na extrémně regulovaném trhu, kde kromě etiky…
Málokterá studie vzbudila takový zájem široké lékařské veřejnosti jako studie FIELD. V odborném tisku se o ní často hovořilo jako o mezníku v léčbě…
Dobrým vodítkem pro klinické lékaře, kteří zvažují výběr vhodného přípravku u pacientů s depresivní poruchou, může být přehled dosud publikovaných…
XVII. sjezd České lékárnické komory, který proběhl 9. až 10. listopadu, zvolil prezidentem Mgr. Stanislava Havlíčka, viceprezidentem Mgr. Michala…
Na konci května 2007 byl v ČR registrován a v říjnu 2007 oficiálně představen nový přípravek, který reprezentuje novou generaci biologické terapie…
Stává se již pomalu zvykem, že období půlky listopadu je časem, kdy je nejen v odborné, ale zejména v laické společnosti akcentovaná problematika…
Vývoj a uvedení sildenafilu do denní lékařské praxe znamenaly výrazný průlom v kvalitě léčby tabuizovaného problému, jakým bezesporu erektilní…
Extenzivně rezistentní kmeny Mycobacterium tuberculosis (XDR-TB) vděčí za svou extrémní odolnost proti širokému spektru antibiotik jen několika mála…
Dva roky od začátku očkování vakcínou Cervarix bylo prokázáno, že protilátky proti dvěma nejčastějším typům HPV, které jsou zodpovědné za vznik…
Deficit antitrombinu (AT) je autosomálně dominantně dědičné onemocnění. Jedná se sice o velmi vzácné případy, ale vzhledem k závažným rizikům, která…
„Fibráty rozhodně mají svoji roli zejména u nemocných s nižším HDL cholesterolem a vyššími triglyceridy,“ říká v rozhovoru pro MT předseda České…
„Právo pacienta rozhodnout o svém životě považuji za základní princip lidské a občanské svobody. Proto si umím představit zakotvení euthanasie v…
O tom, že ve Velké Británii jsou na lékaře kladeny i značné morální nároky, recentně svědčí případ, který vzbudil i pozornost místního tisku.…
Při příležitosti Světového dne diabetu byl veřejnosti představen nový specializovaný portál www.dm2t.cz věnovaný problematice diabetu 2. typu. Je…
První informace věnované výročnímu kongresu American Heart Association v Orlandu na Floridě jsme přinesli v minulém čísle MT. Nyní se k tomuto…
Už od začátku příštího roku chce vědecký výbor v čele se svým předsedou prof. MUDr. Petrem Widimským, DrSc., a místopředsedou MUDr. Petrem Janským…
Jak jsme již informovali, 7. až 10. listopadu se do brněnského hotelu Voroněž sjeli praktičtí lékaři na XXVI. výroční konferenci Společnosti…
Již potřetí v letošním roce využívám nabídky redakce Medical Tribune, abych se vyjádřil k výzkumným a vývojovým programům společnosti Gilead Sciences…
V minulém týdnu se vyhrotil spor o další osud pražského Ústavu hematologie a krevní transfúze (ÚHKT). Ministerstvo zdravotnictví plánuje jeho…
Pacient by měl vědět, že zdravotní péče něco stojí. S tímto tvrzením souhlasí téměř všichni. Mnozí souhlasí i s tím, že je toho možné dosáhnout…
Pacient by měl vědět, že zdravotní péče něco stojí. S tímto tvrzením souhlasí téměř všichni. Mnozí souhlasí i s tím, že je toho možné dosáhnout…
Hlavní hygienik ČR MUDr. Michael Vít, Ph.D., se vyjadřuje k oponentní expertize prof. dr. Ing. Zdeňka Raidy a Ing. Jiřího Šebesty, Ph.D., z Fakulty…
Letošní Světový den boje proti CHOPN připadl na středu 14. listopadu. Při této příležitosti měla veřejnost možnost si zdarma nechat provést…
Peritoneální dialýza je plnohodnotnou metodou náhrady funkce ledvin. Nemocní provádějí peritoneální dialýzu doma, jsou sledováni ošetřujícím…
Pravé neštovice hubily lidstvo po milionech. Před třiceti lety jejich další šíření ustalo i díky zásadnímu přispění profesora Karla Rašky. Tento…
Americký úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA) nedávno oznámil, že přijal na 30 hlášení o vzniku akutní pankreatitidy u pacientů užívajících…
To, že psychika má na zdravotní stav člověka velký vliv, je všeobecně známá věc. Problémy v psychické oblasti mohou zhoršovat somatické potíže…
Výroční setkání American Heart Association (AHA) patří vedle kongresu American College of Cardiology mezi dvě nejvýznamnější světová setkání…
Největší světová společnost radiačních onkologů - American Society for Therapeutic Radiation and Oncology (ASTRO), jež má kolem 9 000 členů, pořádala…
V předvečer Světového dne diabetu, vyhlášeného rezolucí Generálního shromáždění OSN z roku 2006 na 14. listopad, byla na mezinárodním shromáždění v…
Cévní mozkovou příhodu v České republice prodělá každý rok na 47 000 lidí. Přibližně třetina zemře. Většina z těch, kteří přežijí, si odnáší větší či…
Prezident republiky Václav Klaus v pondělí 5. listopadu ve Velké aule Karolina jmenoval, na návrh vědeckých a uměleckých rad vysokých škol, osmdesát…
Nepříliš dobré výsledky život zachraňujících výkonů v rámci první pomoci inspirovaly tým z americké Purdue University k vývoji unikátní metody v…
V pražském hotelu Diplomat se 25. října sešli účastníci II. evropského lékárnického kongresu věnovaného tématu generické substituce a generické…
Zhruba 1,6 miliardy lidí na celém světě dvakrát do roka pootáčí ručičkami hodinek, aby si na jaře zavedli letní čas a na podzim se vrátili k času,…
Zimní nástup chřipkových epidemií je vysvětlován sezonním oslabením imunity i častějším pobytem lidí v uzavřených prostorách a jejich intenzivnějšími…
V přednáškovém sále Lékařského domu ČLS JEP v Praze se pod záštitou ministra zdravotnictví Tomáše Julínka minulý týden uskutečnil první z cyklu…
Rád bych reagoval na sloupek „Snížení dávek lithia je prospěšné“, který jsem mohl číst v MT č. 29/2007 na str. A11 ze dne 15. 10. Na 13. česko…
Česká léková politika se ocitla pod dvojím velmi intenzivním tlakem - jak z pohledu cenové regulace, tak z hlediska způsobu stanovování úhrad za léky…
jen komerční zájmy „Problém digitální transformace či integrace zdravotnictví pálí všechny rozvinuté společnosti stejně, protože kolem roku 2050 se…
Jednou z podstatných aktivit projektu Kulatý stůl k budoucnosti financování českého zdravotnictví je modelování budoucích výdajů a příjmů v sektoru…
Průběh zánětlivých revmatických chorob bývá často komplikován osteoporózou. Nejvýznamnějším iatrogenním faktorem podílejícím se u pacientů s…
„Nechceme pěstovat ten způsob medicíny, kdy pacient přijede na kliniku a je vyšetřován všemi možnými pomocnými metodami, a teprve na konci jej vidí…
Ve dnech 21. až 24. října Praha hostila XIX. světový kongres sociální psychiatrie, kterého se účastnilo 900 předních odborníků ze 70 zemí celého…
Střevní infekce vyvolané toxigenními kmeny Clostridium difficile neboli CDAD (Clostridium difficile associated disease) se stávají v posledních…
Již dvakrát jsme vás v Medical Tribune informovali o zajímavých jednáních nedávného 13. kongresu ESOT (European Society for Organ Transplantation),…
U pacientů s roztroušenou sklerózou a s rodinnou zátěží v anamnéze je průběh nemoci závažnější než u nemocných, jejichž blízcí příbuzní touto…
Výběr z nabídky léků ze skupiny inhibitorů HMG-CoA reduktázy je v současnosti velmi velký. I když mezi jednotlivými přípravky existují určité…
Mnoho potravin určených pro děti obsahuje arteficiální barviva a aditiva, která vyvolávají exacerbaci hyperaktivity u dětí (ADHD - attention deficit…
Úloha kouření jako důležitého faktoru zhoršujícího progresi roztroušené sklerózy je zřejmě přeceněna. Tvrdí to vědci z lékařského centra univerzity v…
O zařazení vakcinace proti pneumokokovým infekcím do očkovacího kalendáře se hovoří už několik let. Zatím jsou v příslušné vyhlášce definovány…
Na washingtonské konferenci American Society for Reproductive Medicine se lékaři zabývali stoupající poptávkou po kryokonzervaci oocytů. Většina se…
Je s podivem, co některé týmy dokážou navzdory tomu, jak je v Česku nastaveno financování následné péče. Příkladem může být Domov sv. Josefa v Žirči,…
Severočeské Teplice jsou známé především svými lázněmi, které se v současné době výrazně zaměřují na arabskou klientelu. Zasvěcení ale vědí, že ve…
Dnešní komentář je sice pohříchu nemedicínský, zato však pojednává o tématu, které se dotýká nás všech - zdravých, nemocných, zdravotnických…
Slyšel jsem, že VZP některým svým pojištěncům nově nabízí očkování proti chřipce zdarma. U některých lidí by vidina ušetření bezmála tří set korun…
Zkratkou JPD se v suché řeči evropských úřadů označuje Jednotný programový dokument. Málokdo si pod tímto názvem něco reálného představí, pro 1.…
JUDr. Ondřej Dostál, Ph.D., LL.M., právník Advokátní kanceláře JUDr. Bohumily Holubové, předseda Asociace pro medicínské právo a bioetiku Přes…
Společnost Merck Serono, divize Merck KGaA, oznámila, že Evropská komise udělila rozhodnutí o registraci novému složení přípravku Rebif (interferon…
Prof. MUDr. Jiří Vorlíček, CSc., se řadí mezi nemnoho významných osobností současné české medicíny. Funkcí, které zastává, je opravdu celá řada. Je…
Roztroušená skleróza (RS) je systémové autoimunitní onemocnění postihující struktury centrálního nervového systému. Protože ve 40 až 95 % jsou…
Léčba bolestí hlavy není jen neurologickým problémem. S pacienty, kteří jimi trpí, se setkávají i praktičtí lékaři či lékaři jiných odborností. U…
Mobilizace nemocného s trvalou nebo částečnou ztrátou hybnosti, jeho vážení, hygiena nebo polohování při prevenci proleženin jsou značně fyzicky…
Reakce na komentář MUDr. Miroslava Macka otištěný v MT č. 29/2007.
Kasuistika popisuje případ 46letého muže F. V. Pacientovi bylo resekováno rektosigmoideum pro adenokarcinom, absolvoval aktinoterapii a chemoterapii.…
Úpravy zákoníku práce, které pro zdravotníky navrhoval ministr zdravotnictví Tomáš Julínek, se staly opět předmětem politického boje. Konstruktivní…
Při příležitosti Kongresu Evropské neuropsychofarmakologické společnosti (ECNP) ve Vídni (13. až 17. října) bylo představeno nové atypické…
Hyperaktivní močový měchýř je symptom, který se vyskytuje u velkého počtu pacientů. U starších lidí představuje jedno z nejčastějších onemocnění.…
Nemine týden, aby se v novinách neobjevila výzva k veřejné sbírce, jejíž výtěžek má umožnit léčbu některého konkrétního pacienta v zahraničí. Osud…
Zpráva o stavu, vývoji a výhledu českého zdravotnictví, která se stane prvním zásadním výstupem projektu Kulatý stůl k budoucnosti financování…
Přední lékařský časopis The Lancet přinesl výsledky testů antimalarické vakcíny RTS,S/AS02 firmy GlaxoSmithKline. Vakcinace snížila počet nově…
Podle zjištění odborníků z University of Pennsylvania má skutečnost, jakým způsobem se pacient emocionálně vyrovnává s faktem, že jeho život…
V pražském hotelu Diplomat se 25. října sešli účastníci II. evropského lékárnického kongresu. Letos byl věnován tématu generické substituce a…
Kniha jako pacientská zbran „Možná by tato kniha měla na sobě mít připevněnu nějakou karabinku, aby ji pacient mohl po nemocnici nosit zavěšenou…
Kritéria, která zdravotní pojišťovnu opravňují k úhradě zdravotní péče v zahraničí, jsou v podstatě dvě. Jedná se buď o časovou nedostupnost této…
V těchto dnech bylo v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) již po padesáté užito tzv. mechanické srdce (více se dočtete na…
V těchto dnech byla v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) již popadesáté užita biventrikulární parakorporální mechanická…
V souvislosti s rozvojem programů dlouhodobé hemodialyzační léčby chronického renálního selhání bylo a je stále častěji třeba řešit i problematiku…
Pacienti s pokročilou roztroušenou sklerózou snadno dojdou k závěru, že o ně nikdo nestojí. Ne vždy a ne pořád se o ně může postarat rodina. Na…
Setkáním v jednacím sále pražského zastupitelstva pokračoval 22. října cyklus konferencí „Zdravotní reforma a legislativní plán MZ ČR“.
Společnost Novartis obdržela pozitivní stanovisko Výboru pro humánní léčivé přípravky podporující evropskou registraci nilotinibu (přípravek Tasigna)…
Vyzdobený Průmyslový palác v Praze hostil ve dnech 11. až 13. října už 15. ročník největšího českého stomatologického veletrhu Pragodent 2007. Téměř…
Jako klinik a vysokoškolský učitel sleduji více než padesát let problematiku ošetřovatelství a snažím se jí porozumět. Ošetřovatelství se tak jako…
Přes všechny výhrady, které lze vznést, je náš systém zdravotního pojištění dobře založený a už dlouho čeká na poslední čtyři úpravy: jinou právní…
Tým lékařů z americké St. Jude Children's Research Hospital vedený Michaelem Dyerem zveřejnil v prestižním biologickém časopisu Cell zprávu, která…
Kvalitou a výsledky výzkumu zhoubných nádorových onemocnění v České republice se nelze zabývat izolovaně bez kontextu a srovnání se zahraničím,…
Opakovaně žehrám na specifika zdravotnictví. Kdokoli se rozhodl být v této zemi ministrem, dopouští se stejných chyb. Neřeší obsah problému, ale…
O kongresu ESOT a ETCO, které se konaly v říjnu tohoto roku v Praze, jsme na stránkách MT již informovali. Dnes se k němu vracíme ještě jednou,…
Na 14. kongresu Evropské společnosti pro klinickou onkologii (ECCO 2007), který se konal v září v Barceloně, byla prezentována řada slibných dat…
Sympaticky štíhlá knížka v dnešním světě rozsáhlých odborných publikací zažila před časem svůj křest v příjemném prostředí brněnského hotelu Voroněž…
V den zahájení veletrhu HOSPIMedica 2007 - 16. října - pozvala redakce MT spolu s nemocničními asociacemi zástupce poskytovatelů zdravotní péče i…
Znepokojivé předběžné závěry přinesla rozsáhlá studie Help-COmets, která je realizována v rámci celoevropské kampaně „Help - za život bez tabáku“.…
Objem celosvětového trhu s léky letos vzrostl během prvního pololetí o dalších téměř 13 miliard dolarů. Jestliže roční prodej léků dosáhl v prosinci…
Americký úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA) schválil topotecan (Hycamtin), perorální přípravek určený pro terapii relabujícího malobuněčného…
Metaanalýza sedmi randomizovaných studií zabývajících se perorálními antidiabetiky ze skupiny thiazolidindionů potvrdila existenci signifikantního…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 35/2007 |
Datum vydání: | 03.12.2007 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.