Evolocumab – nová éra v léčbě dyslipidémií
XXII. kongres České internistické společnosti ČLS JEP poskytl 24. listopadu prostor také sympoziu farmaceutické firmy Amgen. Ukázalo se, že Malý sál…
XXII. kongres České internistické společnosti ČLS JEP poskytl 24. listopadu prostor také sympoziu farmaceutické firmy Amgen. Ukázalo se, že Malý sál…
Těžiště práce lékařů spočívá v léčbě pacientů a péči o ně, maximum času tak mají věnovat svým klientům. V současné době jsou však zahlcováni stále…
Nejrizikovějším nemocným je z pohledu neurologa ten, který již prodělal kardioembolickou ischemickou cévní mozkovou příhodu (iCMP) při fibrilaci síní…
V Praze skončil XXII. kongres České internistické společnosti ČLS JEP (ČIS), který patří mezi tradiční největší tuzemské odborné akce. Do čtyř dnů se…
Být internistou není snadné. Musí mít především odvahu pokusit se zvládnout obrovsky široký obor. K tomu, aby mohl neustále rozšiřovat své znalosti o…
Na rušné křižovatce řízené semafory nemůže řidič dlouho nastartovat automobil. V nastalém zmatku a kolabující dopravě k němu přibíhá zoufalý…
Deficience alfa‑1 antitrypsinu (AATD) je vrozené, dědičně podmíněné onemocnění, které je známo od roku 1963. Jeho prevalence není v ČR zdokumentována…
Revmatoidní artritida a další zánětlivé revmatické choroby jsou asociovány se zvýšeným výskytem kardiovaskulárních onemocnění. Kardiovaskulárnímu…
O tom, jak se vyvíjela léčba revmatoidní artritidy (RA) v České republice v období let 2001 až 2015, informoval účastníky sympozia prof. MUDr. Jiří…
Léčebné lázně Jáchymov hostily v termínu od 25. do 27. listopadu další ročník Jáchymovských revmatologických dnů. Pro účastníky organizátoři…
Dva měsíce po jubilejním 60. výročním sjezdu českých a slovenských revmatologů měli odborníci z řad lékařů i nelékařů, kteří mají v péči pacienty s…
Blíží se konec roku – redakce MT se snaží zhodnotit, co přinesl českému zdravotnictví z pohledu legislativních změn. V následujícím příspěvku se JUDr…
Přímo řízené nemocnice hospodaří letos s kladným výsledkem 300 milionů korun. Celkový obrat těchto nemocnic je 62 miliard korun. Nejvíce se letos…
„Díky ekonomickému růstu se dá předpokládat, že i pojišťovny letos zřejmě vykážou mimořádně vysoký přebytek,“ říká v rozhovoru pro MT ekonom a…
Dlouholetý ředitel OZP a prezident Svazu zdravotních pojišťoven Ing. Ladislav Friedrich odchází. Redakce MT mu položila několik zásadních otázek…
Důvěra v lékaře uzdravuje jednotlivce a důvěra ve zdravotnictví uzdravuje společnost. Nedůvěra deformuje medicínu a přímočarou spolupráci obou aktérů…
Česká lékařská komora představila na aktuálním sjezdu svůj návrh na centralizovanou státní záchrannou službu po vzoru jednotné policie a armády. Je…
V posledním čísle tohoto roku se zamýšlíme nad tím, co letošek zdravotníkům přinesl – jaká je finanční situace a jaké zákony se podařilo nebo…
Po několik let vždy v posledním čísle Medical Tribune před Vánocemi vycházel přehled deseti věcí, které se daný rok podařily v českém zdravotnictví.…
Na sklonku listopadu v Praze proběhla Středoevropská konference o nádorech plic. Jejím cílem je koordinace výzkumných aktivit a výměna zkušeností…
Zapisujete údaje do registru pacientů? A pokud ano, nezajišťuje náhodou správu dat nějaký subjekt mimo území EU? Nejste náhodou zapojeni do…
V Česku neexistuje jednotný registr lékařů a nelékařských pracovníků ve zdravotnictví. Není jednotně vedená evidence dosažené specializace. To…
Krátké sdělení věnované registru ERICA přednesl v rámci sympozia farmaceutické firmy Angelini na III. kongresu pediatrů a dětských sester v Plzni…
Ve dnech 10. až 11. listopadu proběhl v Plzni III. kongres pediatrů a dětských sester pořádaný Dětskou klinikou FN Plzeň. Součástí hlavního…
Antikoagulancium argatroban působí jako přímý inhibitor trombinu a je užíváno pro prevenci či léčbu trombózy především u pacientů s heparinem…
Tři otázky pro docentku Karetovou | Jak hodnotíte současné rozšíření indikace pro léčbu žilní trombózy a nízkorizikové, stabilní plicní embolie (PE…
Moderní prostory kongresového centra hotelu Harmony ve Špindlerově Mlýně hostily v polovině září ECHODNY 2015 – společnou konferenci pracovních…
V léčbě chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN) dochází v poslední době ke změně některých zažitých postupů. Inhalační kortikosteroidy dnes jsou …
Facebook se dnes stal velmi oblíbenou platformou sociálních sítí, obzvláště mezi dospívajícími a mladými dospělými jedinci, hluboce měnící způsob…
Kongresové centrum Zlín hostilo ve dnech 11. až 14. listopadu nejvýznamnější odbornou akci praktických lékařů v letošním roce, XXXIV. výroční…
Dnes ohrožený druh šimpanz bonobo, který je považován za nejbližšího žijícího příbuzného člověka, strávil v dávných dobách, stejně jako tráví dnes,…
Studentka farmacie Barbora Bártová v následujícím textu popisuje své zkušenosti z farmaceutické letní cesty po Irsku a Norsku. Po návštěvě americké…
Ve středu 11. listopadu byly vyhlášeny výsledky dvanáctého ročníku ankety o nejlepší zaměstnavatele České republiky – Best Employers 2015. V…
V každém vydání MT můžete najít informace o aktuálním dění ve zdravotnictví a medicíně. Informace o tom, s jakými problémy se zdravotnictví potýká,…
Vědeckou konferencí s mezinárodní účastí a slavnostním koncertem na půdě staroslavného Karolina – a to za účasti vrcholných představitelů Univerzity…
Minulý týden přinesl deník MF DNES článek o tom, že praktičtí lékaři včetně pediatrů předepisují čím dál častěji moderní antibiotika namísto…
Biologická léčba je již plně zakotvena v algoritmech terapie revmatoidní artritidy. Podle doporučených postupů významných odborných společností je…
Moderní genomické metody otevírají nové možnosti pro studium a sledování vzniku rezistence tumorových buněk. Rezistentní karcinomy prostaty Od 40.…
Ve skandinávských zemích je jich hodně a lidé si jich váží. U nás to jsou takové podivné bytosti, které se pohybují ve zdravotnických a sociálních…
Nástup první generace přímo působících virostatik (Directly Acting Antivirals, DAA) do farmakoterapie hepatitidy C v roce 2012 lze označit za začátek…
Oblast úhradové regulace patří mezi věcně i právně nejobtížnější legislativní disciplíny v rámci resortu zdravotnictví. Náročnost je ještě umocněna…
I když se většina příspěvků na XIII. západočeských pneumoonkologických dnech týkala systémové léčby, program této akce zahájilo sdělení radiačního…
Šestý hemofilický den s mezinárodní účastí se konal v Poděbradech a zabral 48 hodin (18. až 20. listopadu 2015). V několika sekcích byla probírána…
Imunoglobuliny mají v současnosti mnoho indikací a představují bezpečnou a mnohdy život zachraňující terapii. Nebylo tomu tak vždy. I když jsou…
Nemalobuněčný karcinom plic (NSCLC) představoval po desetiletí téměř homogenní klinickou jednotku se špatnou prognózou a velmi limitovanými…
Koncem ledna příštího roku zaplní hotel Clarion v Praze čeští, moravští, slovenští, ale i zahraniční onkologové. Sejdou se zde na mezioborovém…
Na říjnovém setkání onkologických center zapojených do projektu Oncotype, které proběhlo na pozadí Jihočeských onkologických dnů v Českém Krumlově,…
Lymfadenektomie a následné vyšetření odstraněných uzlin je standardní součástí chirurgické léčby karcinomu plic. Jedním z cílů tohoto vyšetření je…
Moderní imunoterapeutické postupy již změnily léčbu pokročilého maligního melanomu. Mezi další diagnózy, kde imunoterapie rychle sbírá pozitivní data…
Známé divadelní rčení praví, že není malých rolí, jsou jen velcí a malí herci. Toto úsloví by šlo parafrázovat i tak, že není malých konferencí……
Snad každý diabetolog má zkušenost s pacienty, kteří se příliš nezajímají o kompenzaci svého diabetu, nevyžadují informace, nespolupracují při léčbě…
Gastrointestinální stromální tumor (GIST) je nádor, u kterého zavedení cílené léčby znamenalo zcela zásadní a dramatické zlepšení prognózy nemocných.…
Na nové trendy v diagnostice a léčbě neuroendokrinních nádorů se zaměřilo jedno ze sympozií, která proběhla během 33. českého a slovenského…
Každý rok zemře v Evropě 25 tisíc lidí v důsledku infekce vyvolané bakterií rezistentní k antibiotikům. Světová zdravotnická organizace již po mnoho…
Čeští a slovenští gastroenterologové se ve dnech 12. až 14. listopadu společně sešli na svém již 33. gastroenterologickém kongresu, organizovaném…
V rámci letošního 33. českého a slovenského gastroenterologického kongresu, kterému propůjčil prostory pražský Clarion Congress Hotel Praha,…
Druhý světový den karcinomu pankreatu věnovaný boji s touto chorobou padl symbolicky na pátek 13. listopadu. „Karcinom pankreatu je onemocnění, které…
V Praze v Kongresovém centru Hotelu Clarion proběhla ve dnech 12. až 14. listopadu letošní největší a nejvýznamnější odborná akce v oblasti…
Novela zákona č. 95/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání…
ZAHRANIČNÍ LÉKAŘE A SESTRY ČESKÁ REPUBLIKA NELÁKÁ Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zveřejnila statistická data o mezinárodní…
V druhém díle našeho historického miniseriálu přinášíme další připomenutí toho, jak vypadaly porady krajských odborníků jednotlivých lékařských oborů…
Přímo řízené nemocnice spravují finanční toky v řádu miliard korun ročně. Kdo jsou lidé, kteří o miliardových transakcích rozhodují? Redakce MT…
Celkovým vítězem soutěže CGM Zdravotní pojišťovna roku 2015 byla minulý týden na konferenci Efektivní nemocnice v pražských Vysočanech vyhlášena…
Nespokojené odboráře z nemocnic z celé ČR si přišli ve středu 18. 11. poslechnout i ministr zdravotnictví a premiér Bohuslav Sobotka. Politici si…
Celostátní projekt „Nemocnice ČR 2015“, který organizuje společnost HealthCare Institute, hodnotí nemocnice dle míry bezpečnosti a také spokojenosti…
Poté, co islámští teroristé zabili 13. listopadu v Paříži nejméně 130 lidí, stala se tato událost nejdiskutovanějším tématem i na stránkách odborného…
Prezident České lékařské komory MUDr. Milan Kubek zůstává na další pětileté období v čele této stavovské organizace. Rozhodli o tom delegáti na…
Listopadové teroristické útoky v Paříži představovaly zátěžovou zkoušku pro tamní nemocnice. Francouzští lékaři popsali, že nemocnice připomínaly…
Minulý víkend se v Praze konal další ročník náborové akce lékařů. Kromě německých klinik se letos ucházely o zdravotníky také kliniky rakouské. Akce…
Od 1. ledna 2014 je účinný nový občanský zákoník, který výrazně posílil postavení pacienta při žádosti o náhradu škody za újmu utrpěnou při…
Česká lékařská komora uspořádala uprostřed října 2015 vzdělávací konferenci v Parlamentu ČR, nad jejímž konáním převzal záštitu předseda Poslanecké…
Za normálních okolností by měla platit úměra „čím vyšší vzdělání, tím rozsáhlejší kompetence, ale také větší zodpovědnost a vyšší plat“. U českých…
Vyhýbat se notoricky známým souvislostem kouření, o to se snaží každoroční konference pořádaná Pracovní skupinou pro prevenci a léčbu závislosti na…
Redakce Medical Tribune upozornila na zajímavý právně‑ekonomický problém týkající se léčby chronické virové hepatitidy C (HCV). Nově na trh vstupují…
Léčba chronické formy HCV zaznamenala v poslední době velmi rychlý vývoj a již v roce 2012 byly do úhradového systému v České republice zařazeny…
Kořeny této neziskové organizace sahají do roku 1995, kdy skupina pracovníků pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) dospěla k…
Revmatoidní artritida (RA) je chronické systémové autoimunitní onemocnění charakterizované zánětem kloubů a různým stupněm mimokloubního postižení.…
Pět otázek a odpovědí, které vám usnadní komunikaci s největší pojišťovnou Využíváte Portál VZP? Už nebudete. Od poloviny prosince ho totiž nahradí…
Evropský výbor pro léčbu a výzkum roztroušené sklerózy (ECTRIMS) uspořádal tradiční podzimní setkání, kterého se zúčastnili nejen neurologové, sestry…
Jedno z největších světových setkání kardiologů, tradiční výroční kongres American Heart Association (AHA), se za předsednictví dosavadního…
Kardiocentrum Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a 3. LF UK v těchto dnech slaví dvacet let. Během dvou dekád zde vzniklo pracoviště, které vývoj…
Během letošního podzimu se v Praze krátce po sobě konaly dvě farmakologické konference. Po kongresu Mezinárodní společnosti pro farmakovigilanci ISoP…
Ve dnech 6. až 7. listopadu se v Benešově uskutečnil XXV. sjezd delegátů České lékárnické komory. I když hlavním bodem programu byly volby do…
Ambulantní specialisté na svém listopadovém sjezdu zopakovali svoje výhrady vůči úhradové vyhlášce na příští rok. Ve spolupráci s poslanci a senátory…
| Co mohou udělat politici pro záchranu malých lékáren, ptala se redakce Medical Tribune v rubrice Diskusní fórum v čísle MT 23/2015. Názory na toto…
Lékárníci na nedávném sjezdu delegátů České lékárnické komory v Benešově vyzvali ministra zdravotnictví k urychlenému řešení kritické ekonomické…
Mnoho lidských činností se v současné době přesouvá do elektronického světa, pokud je to jen trochu možné. Tento trend se postupně dotýká i lékařů.…
Návrh zákona o neziskových organizacích je tak špatný, že bude potřeba legislativu stáhnout a přepracovat. Shodují se na tom právníci, nemocnice i…
Několik desítek dětí si 8. listopadu 2015 velmi podrobně prohlédlo dětské pracoviště Kliniky zobrazovacích metod FN v Motole. Lékaři a radiologičtí…
Jak vybrat kvalitní restauraci - podle počtu hvězdiček? Kvalitní ambulanci - podle obleku recepční a exotických ryb v čekárně? Kvalitního lékaře -…
Ministerstvo zdravotnictví plánuje motivovat ambulance k tomu, aby měly certifikáty kvality podobně jako některé nemocnice. Opatření má být zavedeno…
Popište si odpadkové koše, že jsou opravdu odpadkovými koši. Vypracujte postup, co dělat při nálezu zubní protézy. To jsou absurdní příklady z řady…
Nově zveřejněná data z Národního onkologického registru za rok 2013 přinášejí pozitivní sdělení. I když incidence většiny nádorů roste, celková…
V Benešově v prostorách Institutu pro veřejnou správu se ve dnech 6. až 7. listopadu uskutečnil XXV. sjezd delegátů České lékárnické komory (ČLnK).…
Redakce Medical Tribune zprostředkovává na svých stránkách právní poradnu. Na dotazy čtenářů odpovídají právníci se zaměřením na medicínské právo Mgr…
Další díl miniseriálu věnovaného problematice managementu léčby pacientů s HCV, který Medical Tribune připravila ve spolupráci s významnými českými…
Principem moderní terapie chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN) je integrace dlouhodobého výhledu a kontroly symptomů nutné k tomu, aby se…
Počátkem října se do Prahy sjelo více než sedmdesát hematoonkologů ze střední a východní Evropy i České republiky, aby se ve dnech 9. až 10. 10.…
Léčba diabetu za posledních několik let udělala obrovský krok vpřed. Na poli farmakoterapie přišla celá řada nových přípravků s různými mechanismy…
Odpověď na tuto otázku mohli získat účastníci satelitního sympozia společnosti Bristol‑Myers Squibb již první den konání Jihočeských onkologických…
Odpolední sympozium Jihočeských onkologických dnů, které se konalo 15. října v Hodovní síni Hotelu Růže v Českém Krumlově, navštívili ti z onkologů,…
Počátkem října proběhly v kongresovém centru Aldis tradiční Hradecké vakcinologické dny, v pořadí již jedenácté. Otevírací událostí bylo satelitní…
Spolu s tím, jak se posunuje věk, ve kterém mladí lidé zakládají rodinu, stoupá počet žen, u kterých je diagnóza zhoubného nádoru stanovena během…
Pokud je žena nosičkou mutace genů BRCA1/BRCA2, znamená to, že nad ní visí obrovská hrozba – od určitého věku její riziko vzniku některých nádorů…
Koncentrace onkogynekologické péče dává příležitost ke kumulaci zkušeností a zároveň ke kumulaci dat. A v Česku se takovému soustředění sil a kapacit…
Evropská onkogynekologická společnost (ESGO) je příkladem živé organizace, která skutečně ovlivňuje životy nemocných, a to v mnoha směrech. Na příští…
CHMP DOPORUČIL SCHVÁLENÍ ANTIDOTA K LÉČBĚ DABIGATRANEM Výbor pro humánní léčivé přípravky (CHMP) Evropské lékové agentury (EMA) koncem září vydal…
(GnRH).Na posledním kongresu Evropské společnosti pro endoskopii v gynekologii (ESGE) v Budapešti byly zveřejněny výsledky studie PEARL IV. Šlo o…
Ve dnech 22. až 25. listopadu proběhne v Praze XXII. kongres České internistické společnosti ČLS JEP (ČIS). Během tří dnů budou mít účastníci možnost…
ČESKO PŘISTOUPILO K PROGRAMU OPTIMÁLNÍ NUTRIČNÍ PÉČE PRO VŠECHNY Optimální nutriční péče pro všechny (Optimal Nutrition Care for All) je program,…
Všeobecná sestra Dana Krásová v následujícím příspěvku upozorňuje politiky na to, že stále neřeší velký problém našeho zdravotnictví – personální…
Ústav experimentální medicíny AV ČR oslavil 2. listopadu 40. výročí svého založení slavnostním večerem ve starobylém Karolinu, jehož se zúčastnili…
Prezident republiky s účinností od 1. listopadu 2015 podepsal jmenovací dekrety 53 nových profesorů vysokých škol. V medicínských oborech byli…
Vláda minulý týden odsouhlasila, aby Státní ústav pro kontrolu léčiv dal padesátimilionovou zakázku na IT služby firmě TRONEVIA a. s. v režimu…
Situace malých lékáren se zhoršuje. Je docela možné, že některá menší sídla zůstanou bez svého lékárníka, i když v nich lékárna na náměstí byla od…
Americké zdravotnictví má problémy, ne že ne. Je drahé, není dostupné zdaleka všem a je zatížené řadou pochybných praktik. Být Američan a mít možnost…
Jaké má problémy současné zdravotnictví ve Spojených státech? V čem se liší od problémů v České republice? Redakce Medical Tribune přináší dvojici…
Tříčlenný tým španělských specialistů (pracoviště Universidad de Granada, Institut de Neurociencias) obsáhle posoudil v rubrice Lékový profil…
Neznáme předchozí procesy, které dovedou pacienta k infarktu. Navíc nemáme zaveden žádný screeningový program, který by byl zacílen na prevenci…
Hidradenitis suppurativa (HS), dermatology někdy označovaná také jako acne inversa, je bolestivé, chronické zánětlivé kožní onemocnění…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 26/2015 |
Datum vydání: | 14.12.2015 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.