Léčba depresivní poruchy paroxetinem
První kasuistika z našeho miniseriálu popisuje příběh sedmadvacetileté ženy na mateřské dovolené. V její rodinné anamnéze nacházíme depresivní…
První kasuistika z našeho miniseriálu popisuje příběh sedmadvacetileté ženy na mateřské dovolené. V její rodinné anamnéze nacházíme depresivní…
Podle studie provedené svého času v USA trpí některým z revmatických onemocnění až 15 % světové populace. Zatímco kauzální terapii lékaři dosud k…
Tým chemiků vedených Samuelem Stuppem z Northwestern University v americkém Evanstonu vyvinul nanovlákna, která urychlují hojení. Základem jsou…
Letošní Světový den proti bolesti vyhlášený světovou algeziologickou organizací IASP (International Association for the Study of Pain) na 12. září…
MÁLO ESTROGENU, VÍCE MIGRÉNY Studie týmu britských vědců pod vedením E. MacGregora (City of London Migraine Clinic) prokazuje na stránkách časopisu…
Zákon o veřejných neziskových ústavních zařízeních sice platí dál, ale jeho nejproblematičtější pasáže už jsou minulostí. Ústavní soud je 27. září…
Předsedou nově vzniklého výboru pro zdravotnictví poslanecké sněmovny je bývalý ministr zdravotnictví David Rath. V rozhovoru pro MT říká, že se ve…
Tak jako v jiných vyspělých zemích, i v České republice jsou kardiovaskulární choroby hlavní příčinou úmrtnosti. V roce 2005 měly u nás na svědomí 55…
Nádorová onemocnění představují významný medicínský i celospolečenský problém. V průmyslových zemích jsou na druhém místě v příčinách úmrtí po…
SEMILSKÁ NEMOCNICE NEZISKOVÁ Semilští zastupitelé dali zelenou transformaci městské nemocnice na neziskové zdravotnické zařízení. Na nově vzniklou…
Rok a půl budou lidé na různých místech světa potkávat speciálně upravený kamion společnosti Novo Nordisk, který vyjel pod heslem „Měníme diabetes na…
Čerstvé rozhodnutí Ústavního soudu znamená, že nemocnice a zdravotnická zařízení uvedená v příloze zákona o veřejných neziskových ústavních…
Evropská komise od začátku září diskutuje o volném pohybu pacientů. Výsledný návrh legislativy by měl poskytnout občanům právo na léčbu v jakékoli…
Na úvod prvého stretnutia s novinármi sa slovenský minister zdravotníctva Ivan Valentovič pochválil činmi, ktoré ministerstvo za prvé dva mesiace pod…
Malebné prostředí Darovanského dvora u Rokycan, jenž se nachází v těsné blízkosti nově zbudovaného golfového hřiště v idylické krajině přírodního…
V červnovém žebříčku spokojenosti pacientů se české zdravotnictví umístilo mezi zeměmi EU na pátém nejhorším místě. Po zářijové aktualizaci žebříčku…
Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek informoval 19. září ředitele zdravotních pojišťoven, že v blízkém časovém horizontu vydá novou vyhlášku o…
Ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny Pavel Horák předložil smělý plán: do dvou let vyvést VZP z deficitu a začít naplňovat její rezervní fond.
Vyhláška o zdravotnické dokumentaci začne platit až 1. listopadu. Nicméně v mnoha zdravotnických zařízeních se již pacienti s nějakou formou…
Jednou z poměrně nových možností endoskopického vyšetření tenkého střeva je mimo jiné kapslová enteroskopie. Usnadňuje sledování dlouhého a…
ANTIVIROTIKA ZŘEJMĚ BUDOU Ve státním rozpočtu na příští rok by měly být peníze na nákup 800 000 dávek antivirotik pro případ, že by vypukla pandemie…
Největší zdravotnický veletrh světa MEDICA se bude i letos konat tradičně v německém Düsseldorfu. Své brány otevře od 15. do 18. listopadu.
Transplantace jater zásadním způsobem změnila prognózu pokročilých fází jaterní cirhózy, ale řada nemocných se transplantace nedočká, buď pro…
Šanci na vyléčení 200 milionů pacientů s diabetem 2. typu přináší výzkum amerických vědců vedených Marcem Hammermanem z Washingtonovy univerzity v…
V textu, který byl na téma mýtů a pověr v medicíně uveřejněn v Medical Tribune číslo 28/2006, uvádí svou zkušenost i kolega z ORL oddělení…
Vzhledem k tomu, že poslední klasifikace jak NET, tak GIST zavádějí novou terminologii a nová kritéria pro diagnostiku a pro posuzování biologického…
Ke vzácnějším nádorům trávicího ústrojí patří neuroendokrinní tumory (NET) a gastrointestinální stromální tumory (GIST). V diagnostice těchto nádorů…
Přestože je na českém trhu opravdu z čeho vybírat, Yasminelle – novinka společnosti Schering – si zaslouží pozornost. Jde o přípravek, který obsahuje…
Společnost „E“ byla založena v květnu roku 1990 z iniciativy rodičů dětí s epilepsií. Žádná podobná organizace do té doby v tehdejším Československu…
O tom, že deprese je jedním z rizikových faktorů kardiovaskulárních chorob, existuje mnoho důkazů, a proto tuto skutečnost nemůžeme ignorovat. Také u…
Jeden den s MUDr. Martinem Janem Stránským Ordinuje a učí v ČR i v USA, vydává několik časopisů, organizuje studentské stáže, angažuje se v…
Hyperbarická oxygenoterapie (hyperbaroxie) je aplikována v renomovaných medicínských centrech na celém světě od počátku 60. let dvacátého století. V…
Mít za pacientku budoucí královnu by byla jistě čest pro každé zdravotnické zařízení. O tom, že si dánská korunní princezna Mary u nás bude léčit…
Jako součást nádorového onemocnění i jako symptomy jiných chorob negativně ovlivňují kvalitu pacientova života depresivní a bolestivé stavy. V…
Jako další příspěvek do (věčných) diskusí o bioekvivalenci originálních léků a jejich generických kopií dnes přinášíme stručný výtah z článku, který…
Před padesáti lety zemřel první český kardiochirurg prof. Jan Bedrna a vy si ho můžete spolu se mnou připomenout v článku Františka Houdka na straně…
Jak zabránit odlivu mozků za oceán? Prahu navštívil Maurice Wagner, prezident evropské asociace dodavatelů zdravotnických prostředků Eucomed, aby zde…
Aktuálním tématem jsou v poslední době vakcíny proti sezónní chřipce. Jak to s nimi je? Na to se Medical Tribune zeptala tiskového mluvčího…
Případ 3,5letého chlapce s kortikorezistentním nefrotickým syndromem (NS), u kterého nápadnější tachykardie vedla k echokardiografickému vyšetření a…
Roční trest s podmíněným odkladem na dva roky dostal primář havířovské porodnice. Ten podle rozsudku zanedbal v říjnu 2004 péči o krvácející těhotnou…
Na český trh vstupuje léčivý přípravek Rosemig Sprintab, nová forma osvědčeného sumatriptanu, který se používá v terapii migrény.
„Letní král“ MUDr. Michal Sojka v čele Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) dlouho nepobyl. Bývalý ministr David Rath jej do funkce jmenoval 11.…
Nad problémy etického rozhodování o poskytnutí intenzivní péče této skupině novorozenců se zamýšlela B. Zlatohlávková a spol. z…
Medicína dospělých se rozděluje do desítek dílčích oborů, zatímco pediatrie je mnohdy vnímána jako jediná specializace, přestože obsahuje téměř…
„Zase jsem schopen vnímat úplně obyčejné věci – foukání větru nebo třeba běžný shon v dopravě při cestě domů.“ Takto někteří čeští lékaři popisují…
MUDr. Oldřich Šubrt, CSc., vedl Nemocnici Na Homolce patnáct let. Za tu dobu poznal dvanáct ministrů zdravotnictví. Přiznává, že sledovat všechny…
H. Malcová (FN Motol) referovala o antifosfolipidovém syndromu (APS) jako příčině hluboké žilní trombózy. Představená kasuistika popisovala případ…
Zatímco náš Státní ústav pro kontrolu léčiv střídá ředitele, americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) řeší skutečné problémy. Na základě…
Zástupci krizového štábu a ministr zdravotnictví spolu 19. září jednali o tom, jak překlenout krizi, ve které se ocitlo české zdravotnictví v…
Příznivá data o počtu kojených dětí v období 1985–2000 ukázali K. a M. Bajerovi z Brna. Doporučení pokračovat v kojení i po zařazení smíšené stravy…
A. Šípek se spolupracovníky referovali o retrospektivní studii přežívání dětí s vybranými typy vrozených vad (VVV) v České republice. Použili údaje…
Základní informace o aktuálním stavu diagnostiky a léčby hypertenze u dětí prezentovali T. Seman a spol. z FN Motol. Měření krevního tlaku i v…
Pokud bychom seřadili jednotlivá pracovní zařazení v ošetřovatelství podle prestiže, které se mezi sestrami těší, domácí péče asi nejvyšší příčky…
Koncem června proběhla volba nového vedení České nefrologické společnosti. S novým předsedou doc. MUDr. Ivanem Rychlíkem, CSc., FASN, jsme si…
Post ředitele SÚKL bude po M. Sojkovi obsazen až po uskutečnění řádného výběrového řízení vypsaného ministrem zdravotnictví. Do té doby byla…
Vědci zjistili, že extrémní fyzická zátěž může u některých sportovců unavit srdeční sval. Tým vedený Euanem Ashleyem ze Stanford University School of…
Kriticky nemocné děti s dědičnými poruchami metabolismu (DPM) představují velmi heterogenní skupinu nemocných s více než 450 různými poruchami. Jak…
O tom, že šance na vyléčení dětí s maligními nádory za posledních třicet let stoupla o více než 40 %, referoval J. Starý z motolského…
O prevalenci kongenitální adrenální hyperplazie (CAH) u dětí, které exitovaly pod diagnózou syndromu náhlého úmrtí (SIDS), referovali K. Strnadová se…
Na základě nových léčebných postupů zahajuje společnost ScheringPlough dvě důležité mezinárodní studie s přípravkem desloratadin (Aerius). Lék má…
Medicine uveřejnil 14. září tohoto roku studii s perorálním přípravkem v terapii relabující formy roztroušené sklerózy. Jde o imunomodulans…
V určitém smyslu by se mohlo zdát, že pediatrie je jakousi „popelkou“ mezi ostatními obory; dětství je totiž vnímáno jako „zdravé“ životní údobí.…
Zeptal jsem se o víkendu na chalupě přátel, zda by měl stát dotovat zdravotnictví alespoň 180 miliardami ročně, a nikdo nevěděl, zda je to moc nebo…
Problematika, nad kterou se tentokrát zamýšlejí účastníci ankety (Za co by si byli nemocní ochotni připlatit, ale nemohou?), mě natolik zaujala, že…
Vědci z University of Cincinnati v Ohiu zjistili, že časná expozice určitým druhům plísní v dětství zvyšuje riziko senzibilizace i k jiným alergenům.…
Ušní, nosní a krční oddělení Šumperské nemocnice se může pochlubit raritním úspěchem. Lékařům se podařilo zachránit nos pacientky, která při úrazu…
Pacienty s roztroušenou sklerózou by mohl uchránit před těžšími následky jejich onemocnění nikotinamid. Naznačují to výsledky týmu amerických…
Na přelomu září a října (29. 9. až 3. 10. 2006) přivítá pražské Karolinum odborníky věnující se studiu vývoje, funkce a regenerace normálního a…
ZÁZRAČNÉ ZLEPŠENÍ LUPÉNKY M. Sladden se svými kolegy z Leicester Royal Infirmary píší v British Journal of Dermatology o „zázračném“ zlepšení až…
Od necelých čtyř let svého věku na rozdíl od autistů víme, že naši bližní nejsou věci, že mají svá přání, myšlenky, pocity. Umíme v nich do jisté…
V operačním sále se shromáždili všichni, kteří se měli podílet na této skvělé operaci. Akademiku Janu Bedrnovi asistovali dva jeho nejlepší žáci.…
Od 1. listopadu začne platit vyhláška č. 385/2006 Sb., o zdravotnické dokumentaci, která upravuje i pravidla tzv. informovaného souhlasu pacienta.…
Na ministra zdravotnictví T. Julínka se v uplynulém týdnu svými dopisy obrátilo jak představenstvo České lékařské komory, tak vedení Lékařského…
V tomto roce uplynulo čtyřicet let od první transplantace ledviny a tedy od zahájení éry transplantací v ČR. Ledviny se u nás začaly transplantovat s…
Výroční cenu Nadace Karla Pavlíka, která připomíná prvního pacienta s transplantovanou ledvinou u nás (1966), převzal 20. září v aule Karolina…
Letošní konference PULS 2006, jejímž organizátorem byla společnost Institute for International Research (IIR) a mediálním partnerem Medical Tribune,…
Tomáš Julínek vyjel 21. září do Brna, aby zvrátil některá rozhodnutí svého předchůdce ve funkci Davida Ratha.
PROCES S EXMINISTRYNÍ ODROČEN Ministerstvo zdravotnictví nese hlavní vinu na tom, že proces s bývalou ministryní zdravotnictví Marií Součkovou 21.…
V letošním a příštím roce jsme a budeme svědky rostoucí nabídky zcela nových očkovacích látek, a tato dynamika bude klást jistě nemalé finanční…
Globální prevalence diabetes mellitus (DM), zahrnující všechny jeho typy, je u dospělých v současné době odhadována na 5,1 %, v rozvinutých zemích se…
M. Šnajdrová a spol. z Motola sledovali výskyt vrozených vad, somatický vývoj a zdravotní stav u celkem 73 dětí narozených po intracytoplazmatické…
CzechMed, česká asociace dodavatelů zdravotnických prostředků, si dala již při svém vzniku v roce 1998 za cíl přispívat ke zvyšování úrovně zdravotní…
Sekce popálenin byla uvedena prezentací prof. R. Königové, jež shrnula různé typy postižení termického, radiačního a chemického a ukázala na…
O pneumokokových invazivních pneumoniích referovali Z. Blechová a spol. z infekční kliniky Bulovka. Mezi 31 dětmi s pneumonií byl u 17 prokázán jako…
E. Šimková a spol. z motolského pracoviště referovali o eliminačních metodách používaných u dětí. Od roku 1991 do konce roku 2005 bylo na dětském…
J. Wiederman a spol. z Olomouce shrnuli recentní názory na léčbu srdečního selhání (SS) u dětí: klasická léčba (inotropní látky, diuretika,…
Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek se shodl s řediteli zdravotních pojišťoven na nutnosti finanční stabilizace systému veřejného zdravotního…
Již dvakrát jsme v MT informovali o Světovém kardiologickém kongresu, který se uskutečnil ve dnech 2. až 6. září v Barceloně. Po přehledu…
Novou vyhlášku, která zjednodušuje hygienické požadavky na provozování stravovacích služeb, připravil ministr průmyslu a obchodu Martin Říman…
Mnoho revmatických onemocnění má tak typický charakter bolesti, že na základě pečlivě provedené anamnézy lze prakticky udělat diagnózu. Svůj význam…
Vědci z University of Auckland na Novém Zélandu zjistili, že antibiotika jsou při léčbě akutní hnisavé rinitidy účinná, avšak nejsou nutně nezbytná,…
„Kdybych sám osobně potřeboval operaci páteře, pojedu do Liberce za Petrem Suchomelem. Umí to a je to kamarád,“ říká předseda České neurochirurgické…
Na začátku příštího roku vstoupí v platnost zákon o sociálních službách č. 108/2006 Sb., jehož příprava začala už před deseti lety. Potřebným lidem…
Odhaduje se, že více než polovina z léků, které v současnosti vyvíjí farmaceutický průmysl, připadá na bílkovinné molekuly. Většinu lidských bílkovin…
Řízení letiště? Proti domácí péči hračka Po jeden den měla MT příležitost sledovat činnost agentury domácí péče LUSI, která u nás patří mezi tři…
Světová zdravotnická organizace upozornila ve svém prohlášení z 5. září tohoto roku na narůstající problém rezistence u původce tuberkulózy…
V úvodu minulého týdne se sešly téměř dvě stovky lékařů a zdravotníků v Lékařském domě v Praze na 14. ročníku symposia Atherosklerosa 2006. Pořádání…
„Chceme znovu ukázat, že Svaz zdravotních pojišťoven sdružuje zdravotní pojišťovny, které mají určitý odborný potenciál a jsou schopny dát ho ve…
Předsedou výboru pro zdravotnictví poslanecké sněmovny byl 12. září zvolen bývalý ministr David Rath. Hlasováním výboru prošel až ve druhém kole.…
Z látek ovlivňujících renin-angiotensin-aldosteronový systém jsou v dnešní době pro klinické užití k dispozici inhibitory ACE a blokátory receptoru…
Kdyby pouhá přítomnost lékaře-specialisty pomáhala pacientům s onemocněním respiračního traktu lépe dýchat, tak se začátkem tohoto měsíce mnichovští…
Poprvé ve své historii uspořádala letos v září evropská asociace EADPH (European Association for Dental Public Health) své zasedání v některém z…
V Anatomickém ústavu 1. LF UK se ve dnech 3. až 6. září letošního roku konal kongres s mezinárodní účastí MORPHOLOGIE 2006, a to pod záštitou rektora…
První pokusy o implantaci umělého srdce proběhly již před více než dvaceti lety. Většího rozšíření se však tato metoda zatím nedočkala. V cestě…
Léto již pozvolna končí. Pro mnohé znamenalo především příjemné dny zaslouženého odpočinku strávené na dovolené. V ambulancích ORL však o prázdninách…
Společnost Janssen-Cilag obdržela významné mezinárodní ocenění, Mezinárodní Galénovu cenu 2006 (International Prix Galien Award 2006) za průlomový…
Ve Spojených státech se na plné obrátky rozběhl impozantní projekt, který si klade za cíl přečíst dědičnou informaci hlavních typů lidských nádorů a…
Na mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX bude letos celý jeden den věnován elektronickému zdravotnictví.
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 31/2006 |
Datum vydání: | 02.10.2006 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.