Flexibilita inzulinových režimů a perspektivy léčby inzulinem
Léčba inzulinem sahá svou historií do 20. let minulého století a je tedy nejstarší hypoglykemizující léčbou. Zatímco léčba diabetes mellitus 1. typu …
Léčba inzulinem sahá svou historií do 20. let minulého století a je tedy nejstarší hypoglykemizující léčbou. Zatímco léčba diabetes mellitus 1. typu …
Diabetická neuropatie je komplikací, která se v nějaké formě vyskytuje u více než poloviny lidí s diabetem, v České republice tedy může postihovat až…
Lázně Luhačovice přivítaly ve druhé polovině dubna tradiční, již 49. diabetologické dny. Jedním z důležitých témat, které rezonovalo i na satelitním…
Letos je tomu 90 let, co se začal inzulin používat na území tehdejšího Československa, a současně si připomínáme 90 let od doby, co byla ve…
Diagnóza „diabetes mellitus“ představovala ještě na počátku 20. století jistý ortel smrti. Přesněji do roku 1921, kdy kanadský lékař Frederick…
Inhibice renálního transportu glukózy vedoucí k indukci glykosurie je terapeutickým přístupem, který se datuje již do období počátku 80. let minulého…
Hodnotit obsah přednesených příspěvků na 49. diabetologických dnech v Luhačovicích je obtížné, a proto redakce MT požádala prof. MUDr. Milana Kvapila…
V úvodu satelitního sympozia společnosti Novo Nordisk, které proběhlo v předvečer letošních Diabetologických dnů v Luhačovicích, proběhl křest knihy…
V úvodu satelitního sympozia společnosti Novo Nordisk, které proběhlo v předvečer letošních Diabetologických dnů v Luhačovicích, proběhl křest knihy…
Po osmi letech od prvního vydání publikace Všeobecné praktické lékařství v těchto dnech vychází vydání druhé. Bylo slavnostně pokřtěno minulý týden v…
Tak zněl podtitul letošní výroční konference ČLS JEP, která se konala v pražském hotelu Clarion ve dnech 16. až 19. května 2013. Auditorium nezaujaly…
Přes devět tisíc odborníků z celého světa se sešlo na 48. výroční konferenci Evropské společnosti pro výzkum jater (EASL,The European Association for…
Datum 10. května bylo zvoleno zástupci lupusových organizací ze třinácti různých zemí po celém světě jako mezinárodně uznávaný Světový den lupusu.…
Koncem srpna (ve dnech 26. až 29. 8.) bude Olomouc hostit 13. ročník Mezinárodní konference věnované vztahům mezi výživou a lidským zdraví INDC2013 …
Minimálně polovina pacientů s diabetem 2. typu je obézních a většina trpí nadváhou. Bylo zjištěno, že u diabetiků s BMI aspoň 35 kg/m2 vede…
Kudy se bude ubírat dál česká (světová) diabetologie a jak by měla vypadat individualizovaná léčba nemocných diabetem? Nejen o tom, ale i o…
Zdravotnictví, které aktivně pracuje s hranicí ochoty platit, přenáší řešení kolize mezi medicínskou prospěšností a ekonomickými mantinely z…
Psychóza při Parkinsonově chorobě je závažný stav, který se vyskytuje až u 60 % pacientů. Běžně dostupná antipsychotika nejsou k její léčbě vhodná.…
V posledním vydání MT jsme publikovali informaci agentury ANSM, francouzské obdoby SÚKL, v němž chtěla lékařům připomenout pravidla užívání…
VZP poprvé zveřejňuje tabulku nejnákladnějších pacientů. Z tiskového prohlášení, které přinášíme níže, vyplývá, že za péči o svého nejdražšího…
Česká lékárnická komora se připojuje k výzvě evropských organizací lékárníků k řešení rostoucího problému nedostatku léčiv. Čeští lékárníci…
Ministerstvo zdravotnictví chystá novelu zákona o zdravotních službách, která by měla zásadně změnit chod zařízení pro seniory. Tato zařízení by…
Přes veškeré turbulence, kterými vysoké školství prochází, má nejvyšší akademický titul stále svou váhu a v biomedicínských oborech obzvlášť. Není…
Ukazuje se, že řada nemocných se do lázní nedostává, přestože na ně má nárok i podle nové normy. Sněmovní zdravotní výbor proto požádal ministra…
Krajská zdravotní nebude stavět nové onkologické centrum Společnost Krajská zdravotní (KZ), která spravuje pět velkých nemocnic v Ústeckém kraji,…
Ad Působí omega‑3 jako placebo? MT 9/2013, str. A1–A6 Z tradičně perfektně a důkladně zpracovaného textu MUDr. M. Šimůnkové plyne, že omega‑3…
Mnoho z lékařů pravidelně řeší otázku, co s nemocnými užívajícími warfarin před malými výkony, jako jsou biopsie, zubařské zákroky, ale také…
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV), Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) a Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) vydaly společné…
Kdo má předepisovat chronickou medikaci? Kdo je zodpovědný za vedení pracovní neschopnosti? Jaký má být rozsah předoperačního vyšetření? Je zaslání…
V pondělí 13. května se v Akademickém klubu 1. LF UK ve Faustově domě uskutečnil křest hned tří publikací, vydaných v těchto dnech 1. lékařskou…
Před otázkou, zda nastoupit do menší nemocnice okresního typu nebo spíše do velké fakultní nemocnice, stojí každý absolvent lékařské fakulty. V…
Až do letošního roku byly diskuse o přínosech protonové terapie spíše akademickou disciplínou, ale po zahájení provozu Proton Therapy Center Czech …
Koncem loňského roku zahájilo svou činnost Centrum protonové terapie, které může vhodně doplnit v současnosti používané radiologické kapacity, a u…
V Praze v hotelu Grand Majestic Plaza se uskutečnilo ve dnech 25. a 27. dubna již páté setkání ELTECA advisory boardu a druhá konference tentokrát…
Různými cestami k cíli: Snižování reziduálního kardiovaskulárního rizika v roce 2013 V Praze se 24. dubna uskutečnilo jedinečné sympozium… vlastně…
Nový koncept XXL center určený pro obézní a morbidně obézní pacienty byl představen poslancům, zástupcům pojišťoven a vedou se také jednání s…
Už před šestnácti měsíci Senát vyzval svým usnesením ministra zdravotnictví, aby předložil koncepci veřejné ochrany zdraví. Dosud však neodpověděl.…
Fluoxetin jako inhibitor replikace Coxsackie viru V současné době neexistují antivirotika k léčbě enterovirových infekcí, které jsou často závažné a…
Po publikaci několika studií zpochybňujících účinnost „dvojí blokády“ systému renin‑angiotenzin, vydala agentura ANSM upozornění, v němž lékařům…
Poslanci projednávají pozměněný návrh zákona o regulaci reklamy. Ministerstvo zdravotnictví z některých svých návrhů ustoupilo. Bonusy v lékárnách…
Pokud budou ceny léků v ČR mezi nejnižšími v rámci EU, pak si budeme muset zvyknout na to, že některý lék bude mít častěji „výpadek“. Vyvážet levné…
Jsou pozitivní listy ekonomickým nátlakem na lékaře? V kolika procentech případů by se měli lékaři pozitivním listem řídit? Jaký je přínos pro…
Zajímavé fotografie lidí s Hunterovým syndromem od slavného amerického fotografa Ricka Guidottiho jsou k vidění na pražském Jungmannově náměstí od 15…
Nové analyzátory určené pro klinické pracoviště a laboratoře provádějící močovou analýzu byly instalovány v prvních dvou laboratořích v ČR. Jedná se…
Gastroenterologové Nemocnice Na Homolce provádějí ročně na 600 endosonografických vyšetření, což je nejvíc v celé České republice. Jako jedni z mála…
Krizový štáb vyzval poslance, ať neschvalují plány pojišťoven Krizový štáb nemocnic, krajů, pacientů a odborů vyzval poslance, ať neschvalují…
Připravovaná reforma tuzemské psychiatrické péče vzbuzuje v profesní obci vášně. Někteří psychiatři obhajují současný stav a volají pouze po…
MZ omezilo jak indikační rozsah, tak délku lázeňských pobytů hrazených z veřejného pojištění. Redakce Medical Tribune se proto v diskusním fóru…
Z hlediska PR může pražské Protonové centrum zachránit už jen zázrak – kdyby snad některá z celebrit měla melanom v oku nebo nádor paranazálních…
Charakteristiku buněk, které zodpovídají za vestavování kalcia do cévních stěn, a tedy za arteriosklerotické procesy, přináší studie autorů z Národní…
Vládě ČR byl předložen návrh zákona, který řeší téma zdravotnických prostředků. K hlavním navrhovaným změnám patří zavedení registru zdravotnických…
Obecně prospěšná společnost Dialog Jessenius natočila další film ze série Průvodce onemocněním, věnovaný tentokrát kolorektálnímu karcinomu. Toto DVD…
Satelitní sympozium společnosti Amgen na letošních Brněnských onkologických dnech bylo věnováno dvěma aktuálním klinickým problémům – tím prvním byla…
Nemocní s pokročilým karcinomem žaludku mají novou naději. V České i Slovenské republice se podařilo v roce 2011 zaregistrovat přípravek Teysuno (S‑1…
Evropských dnů kolorektálního karcinomu v Brně se zúčastnil prof. Reinhold Stockbrügger, předseda United European Gastroenterology a také Luc…
Pracovní snídani na Brněnských onkologických dnech 2013 pořádala společnost MEDONET Pharma již potřetí a opět ji koncipovala jako široké diskusní…
U příležitosti 13. kongresu Evropské asociace paliativní péče (EAPC), který se uskuteční letos v květnu v Praze, vznikl na půdě EAPC dokument nazvaný…
Léčebný algoritmus u metastazujícího karcinomu ledviny patří mezi nejsložitější onkologická terapeutická schémata. O co menší roli tu hraje…
V březnu vyšla Pacientská charta managementu nevolnosti a zvracení vyvolaných chemoterapií (Chemotherapy‑ ‑induced Nausea and Vomiting Patient…
Mezi prvními bloky letošních Brněnských onkologických dnů proběhla sekce věnovaná pneumoonkologii. S přehledným sdělením nazvaným „Nemalobuněčný…
Úvodní blok letošních Brněnských onkologických dnů byl zaměřen na chemoterapii a hormonální léčbu karcinomu prsu. Na nové možnosti terapie hormonálně…
Letošní XXXVII. brněnské onkologické dny věnovaly velkou pozornost i vzácnějším zhoubným novotvarům a méně často se vyskytujícím malignitám. Na toto…
Prudký rozvoj molekulární genetiky a její výrazné zlevnění vedou ve světě k rozvoji komerčních genetických testů. Některé testy se staly součástí tzv…
Velmi komplexní analýzou rozsáhlého souboru genomických dat z databáze The Cancer Genome Atlas se podařilo identifikovat 37 molekul RNA, jež bude…
S vyzvanou přednáškou o cílené léčbě metastazujího kolorektálního karcinomu vystoupila v rámci letošních Brněnských onkologických dnů Pia…
Nemocní s diagnózou některých sarkomů měkkých tkání měli ještě v nedávné době zoufalou prognózu. S rozvojem cílené léčby se však objevila naděje i…
Letošní Brněnské onkologické dny věnovaly onkochirurgii hned dva bloky přednášek. Probírala se aktuální problematika chirurgických výkonů u karcinomu…
Cílená onkologická léčba se dostává k podstatně méně pacientů, než je třeba. Celkově jen 17 % indikovaných pacientek s metastazujícím nádorem se…
Letos poprvé v rámci Brněnských onkologických dnů proběhla i soutěž „To nejlepší z onkologického výzkumu“. Jejím vítězem se stala práce: FÁ ZE I/II…
Místo hotelu Voroněž pavilon E brněnského Výstaviště, kratší, ale o to intenzivnější a kompaktnější program, větší příležitost pro komunikaci mezi…
V posledním vydání MT jsme se v článku MUDr. Josefa Žána, CSc., pokusili připomenout, jaká medicína se praktikovala před více než 70 lety v jedné…
Organizace Rozkoš bez rizika (R‑R) funguje již více než 20 let. Věnuje se zajištění prevence, diagnostiky a léčby sexuálně přenosných infekcí a…
Tříčlenný tým amerických lékařů, vedený Thomasem M. Pendersem (East Carolina University, pracoviště Greenville, NC), se zabýval problematikou…
Práce přesčas se dotýká snad každého lékaře v nemocničním zařízení. Do jaké míry jsou lékaři do přesčasové práce nuceni a do jaké míry je žádaným…
Přemýšleli jste někdy nad tím, zda se i v jiných koutech světa studuje medicína šest let? Jak si absolventi v jiných zemích vybírají své specializace…
Pro vyhledávání jedinců s klinickou depresí je klíčová role lékařů prvního kontaktu. Praktický lékař má totiž s pacienty často nejosobnější kontakt a…
Česká společnost pro cévní přístup uspořádala 8. mezinárodní kongres. O problematice cévního přístupu MT hovořila s doc. MUDr. Janem Malíkem, CSc.,…
Česká asociace dodavatelů zdravotnických prostředků (CzechMed) reaguje na kulatý stůl, který se uskutečnil na půdě Americké obchodní komory. Tématem…
Co má společného anekdota s houslemi, daleké daňové ráje a pražské zdravotnictví? Jsou to situace, které léta nikdo neřešil a které vyřešit by nebylo…
Biologická léčba v České republice díky tzv. biosimilárním lékům zlevní, a stane se tak pro pacienty dostupnější, tvrdí zástupci společnosti EGIS.…
Tým neurologů z University of Michigan, Harvard University a City University of New York pod vedením Alexandra DaSilvy z University of Michigan…
Státní ústav pro kontrolu léčiv (dále SÚKL) na svých webových stránkách zveřejnil důležitou informaci, týkající se bezpečnosti léčivých přípravků…
Dulaglutid zatím úspěšný v léčbě diab etu 2. typu Společnost Eli Lilly oznámila, že dulaglutid dosáhl ve dvou studiích pozdních fází primárního cíle,…
Stan proti melanomu stál 22. a 23. dubna v Praze a pak v Brně, Ostravě a Hradci Králové. Tato iniciativa se snaží obyvatele České republiky…
Stát dává stovky milionů na vědeckou činnost firmám, které neumějí vysvětlit, co za tyto peníze vlastně produkují. Firmy navíc odmítají sdělit, kdo…
Kooperativa pojišťovna chce prodat nemocnici v Mělníku Kooperativa pojišťovna hodlá prodat nemocnici v Mělníku, která hospodaří s minimálním ziskem.…
Od počátku ledna 2011 do 30. dubna 2013 probíhal ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze projekt, jehož základním cílem bylo pořízení moderního…
Tým amerických lékařů pod vedením Ryana Harrise z Georgia Health Science University odhalil u dětských pacientů s cystickou fibrózou dysfunkci…
Světová zdravotnická organizace a Světová iniciativa pro astma vyhlašuje každé první úterý měsíce května Světovým dnem astmatu. „I Vaše astma může…
Z evropských fondů má jít v následujících letech kolem šesti miliard korun na reformu psychiatrické péče. Redakce odborného týdeníku Medical Tribune…
Selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu patří k nejčastěji předepisovaným antidepresivům. Tým vedený Andrewem Auerbachem z University…
Jestli je nějaká smrt zbytečná, pak ta v důsledku kolorektálního karcinomu. Teoreticky lze vzniku tohoto nádoru velmi dobře zabránit – zpravidla…
Tvrzení, že podávání omega‑3 nenasycených mastných kyselin pacientům s vysokým KV rizikem sníží riziko úmrtí na KV onemocnění, se stává mýtem. Studie…
Vzdělávací projekt Akademie pacientských organizací (APO), za jehož zrodem stála Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP), završil svou…
Miniseriál Vademecum mladého lékaře, který Medical Tribune připravuje ve spolupráci s Občanským sdružením Mladí lékaři, reaguje na otázky, které řeší…
Vzdělávací aktivity realizované v rámci individuálních projektů Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ) financované z Evropského…
V minulém čísle Medical Tribune se redakce rozsáhle věnovala otázce odmítání akutních pacientů pražskými nemocnicemi, které jim přiveze záchranná…
Sterilizace jako forma trvalé nehormonální antikoncepce zatím v České republice nepatří k příliš rozšířeným metodám. Jednak to bylo dáno zastaralými…
Hluboká mozková stimulace představuje metodu, která u správně indikovaných pacientů zcela zásadně mění kvalitu života. V České republice je dostupná…
Mezinárodní tým vedený Harrym Janssenem působícím v Nizozemsku v amsterdamském Academic Medical Center a v Kanadě v Toronto Western and General…
V současné době se není možné lymeské borrelióze bránit vakcinací. O nových studiích, které by ke kýžené vakcíně měly vést, informuje doc. MUDr.…
Evropská léková agentura schválila globální klinickou studii fáze III, hodnotící účinnost a bezpečnost terapeutické protinádorové vakcíny. Ta původně…
O vzniku a vývoji našich nemocnic se něco dočteme na jejich internetových stránkách, o jejich dřívější činnosti už méně. Pěkné výroční zprávy měly…
Prezidentka Evropské asociace stomiků (EOA) Ria Smeijersová navštívila ve dnech 12. až 14. dubna 2013 České ILCO v Praze. Hlavním důvodem návštěvy…
Dobrovolnické programy (nejen) na onkologických pracovištích „Obyčejní lidé, kteří dělají neobyčejné věci“ – tak lze charakterizovat dobrovolníky,…
V České republice je téměř 40 000 pacientů se zánětlivým střevním onemocněním, které nejčastěji postihuje mladé lidi v rané dospělosti, tedy mezi 20.…
V minulém roce a na začátku tohoto roku proběhla v armádě jednorázová akce v rámci zdravého životního stylu: Stop kouření. Po předchozím širokém…
Při příležitosti 85. narozenin otce moderní české rehabilitace, prof. MUD r. Jana Pfeiffera, DrSc., se 17. dubna uskutečnila v Praze bohatě…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 11/2013 |
Datum vydání: | 27.5.2013 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.