MZ opět zakázalo reexport Actilyse
Minulý týden (26. května) vstoupil v platnost opětovný zákaz vývozu přípravku Actilyse (altepláza) z České republiky. Přípravek patří mezi…
Minulý týden (26. května) vstoupil v platnost opětovný zákaz vývozu přípravku Actilyse (altepláza) z České republiky. Přípravek patří mezi…
FDA schvaluje voraxapar, prvního antagonistu destičkových receptorů Perorální voraxapar (Zontivity) je první ve své třídě antagonistů destičkových…
Čtenář Medical Tribune se na redakci obrátil s prosbou o radu, jak postupovat v případě pokusu o falšování receptů na jméno lékaře. Odbornou radu…
Roztroušená skleróza (RS), jedno z nejčastějších chronických zánětlivých onemocnění nervové soustavy mladých lidí, k sobě stále více poutá pozornost…
Na půdě Výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny se sešli zástupci parlamentu, resortu zdravotnictví a zdravotních pojišťoven, aby společně s…
V moderní infekční pavilon se proměnila budova v areálu Nemocnice s poliklinikou Havířov. K vybavení patří také biobox, díky kterému mohou v…
Ad Spinální stimulace a obnova hybnosti paraplegiků MT 9/2014 str. B1 V Medical Tribune 9/2014 z 13. května byl otištěn článek prof. Petra s názvem…
Ministerstvo zdravotnictví před časem vyzvalo všechny poskytovatele zdravotní péče, včetně soukromých lékařů, aby zveřejnili své smlouvy se…
Návrh zákona o zdravotnických prostředcích představoval jednu z mála připravovaných zásadních norem, kde se dal předpokládat relativně hladký průchod…
Za celosvětový přínos k léčbě akutního srdečního infarktu a za originální výzkumné výsledky s přímým dopadem na léčebnou praxi ve světě získala Česká…
Zájem o literární dílo a život Boženy Němcové trvá. Historicko‑medicínsky nepostrádají přitažlivost ani dopisy, ve kterých psala o lékařích nebo byly…
V rámci AT konference 2014, která se konala koncem dubna v kongresovém hotelu Jezerka v Seči, bylo i vyhodnocení tříletého projektu NETAD – projektu…
Česká iniciativa pro astma uspořádala koncem dubna ve spolupráci s Českou lékařskou společností JEP, Českou společností alergologie a klinické…
GEN SENZITIVITY VŮČI STRESU A IM Výzkumný tým z Lékařského centra Duke University v Durhamu přišel s poznatkem, který vysvětluje biologický podklad…
Chronická žilní choroba (CVD) patří mezi nejčastější onemocnění, se kterými se můžeme v ordinaci praktického lékaře setkat. Pro porozumění základním…
Nikdy nepotřebují pacienti informace a rady naléhavěji než v situaci, kdy se cítí být ohroženi zhoubným nádorovým onemocněním. Lékaři často nedokáží…
Léčba bisfosfonáty tvoří nedílnou součást komplexní onkologické péče u řady pokročilých zhoubných nádorů. Obávanou, avšak do značné míry…
Součástí programu letošních Brněnských onkologických dnů bylo i setkání onkologů pracujících mimo komplexní onkologická centra. Jejich role je zcela…
Mezinárodní videoworkshop radikální chirurgie v onkogynekologii byl příkladem přesně zacílené akce, která pro svůj obor znamená mnohem větší přínos,…
Během letošních Brněnských onkologických dnů bylo představeno speciální suplementum Onkologické revue věnované současným trendům v léčbě karcinomu…
U metastazujícího renálního karcinomu je vzhledem ke stále se rozšiřující paletě léčebných možností výběr vhodného přípravku stále složitější. Na…
Do praxe vstupují nové diagnostické nástroje, které pomáhají odhadnout riziko rekurence zhoubného onemocnění. Mimo jiné pomáhají klinikům při volbě,…
Vaskulární endoteliální růstový faktor (VEGF) představuje velmi silný stimulant angiogeneze u nádorového bujení, sám o sobě má antiapoptotický efekt,…
Dnes těžko může jeden lékař pacienta provést všemi fázemi onemocnění. Na úrovni institucí je to ale požadavek oprávněný. Zůstává však až příliš často…
O rychlém vývoji v léčbě karcinomu prsu se na letošních Brněnských onkologických dnech mluvilo v celé řadě sekcí. Sympozium podpořené společností…
Pokud by se mělo vybrat jedno téma, které dominovalo letošním Brněnským onkologickým dnům, je to nástup imunoterapie. Věnovala se mu i velká část…
Dosavadní přístup, založený na TNM systému, hodnotí závažnost nádorového onemocnění podle velikosti lézí a míry jejich rozsevu. Profesor Jérôme Galon…
V čem vidíte největší problém českého zdravotnického systému? Kde vidíte řešení? Dokážete odhadnout budoucí vývoj na trhu s biologickými léky? To…
V souvislosti s přejmenováním společnosti Medicom International s. r. o. nastal čas představit mateřskou společnost ANGELINI, která na český trh…
Mladá Fronta Dnes zveřejnila dne 17. května pod titulkem „Tichá akce: za rok a půl zaniklo 22 nemocnic“ článek, ve kterém Petr Holub poměrně emotivně…
O tom, jak posuzují inovace v medicíně praktičtí lékaři, Medical Tribune krátce hovořila s doc. MUDr. Bohumilem Seifertem, Ph.D., (na snímku) z…
Letošním laureátem Ceny Neuron v oboru medicína se stal doc. Mgr. Petr Svoboda, Ph.D., z Ústavu molekulární genetiky Akademie věd ČR. Práce, za niž…
Vláda minulý týden na návrh ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka obměnila tento správní a dozorčí rady šesti zaměstnaneckých pojišťoven.…
Ministerstvo zdravotnictví vypsalo výběrové řízení na nového ředitele Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Důležitou informaci o výběru šéfa…
Americký Ústav pro kontrolu potravin a léků dospěl k závěru, že ačkoli každodenní podávání kyseliny acetylsalicylové může přispět k prevenci infarktu…
Odesílání dávek na portály zdravotních pojišťoven bývá často zbytečně zdlouhavé a pracné. Existují přitom efektivní a spolehlivá řešení, která značně…
Cílem malého seriálu odborného týdeníku Medical Tribune o symptomech roztroušené sklerózy (RS) je upozornit na časté, ale mnohdy diskrétní příznaky,…
Na trh v České republice byla koncem března uvedena nová a dlouho očekávaná vakcína proti meningokokům skupiny B. Její význam spočívá v tom, že může…
On‑line vydání časopisu Annals of Allergy, Asthma and Immunology uveřejnilo závěry pozorování Kennetha Mandla a kolegů z Harvardské lékařské fakulty,…
V rámci odborného zasedání ke Dni astmatu představil prof. Petr Pohunek (Pediatrická klinika FN Motol) zkušenosti s léčbou omalizumabem u obtížně…
V předvečer jubilejních padesátých Diabetologických dnů v Luhačovicích proběhlo sympozium podpořené společností Novo Nordisk. Jednotícím tématem…
Letošní výroční 50. luhačovické diabetologické dny přivítaly vzácného zahraničního hosta: prof. George Grunbergera (foto). Tento celosvětově uznávaný…
Vzhledem k omezeným prostředkům, které jsou na léčbu diabetu k dispozici, nabývají na důležitosti další možnosti, které by mohly zlepšit kompenzaci…
TŘI STUDIE FÁZE III: INZULIN PEGLISPRO ÚČINNĚ REDUKUJE HbA1c Výsledky tří klinických studií fáze III potvrzují, že inzulin peglispro lépe snižuje…
Běh proti diabetu se stává již pevnou součástí luhačovických Diabetologických dnů. Letos tu proběhl už potřetí. Na členitou trať středem lázní…
Bouřlivě se rozvíjející problematice dětského diabetu byla věnována slavnostní Syllabova přednáška na 50. diabetologických dnech v Luhačovicích.…
Dosud se dietetická doporučení lékařů opírala o tezi, že rybí tuk s omega‑3 polynenasycenými MK má silné kardioprotektivní účinky. To však…
Nově zvolená předsedkyně České diabetologické společnosti ČLS JEP prof. MUDr. Terezie Pelikánová, DrSc. (Centrum diabetologie IKEM), zahájila jako…
Lepší adherence pacientů k léčbě, snížení glykovaného hemoglobinu a redukce hmotnosti – to vše s minimálním rizikem hypoglykémie a dalších…
Rychlý pokles kardiovaskulární mortality, ke kterému došlo v uplynulém čtvrtstoletí, se v poslední době zastavil. I nadále na onemocnění srdce a cév…
Luhačovické Diabetologické dny jsou středobodem diabetologického kalendáře, a to i pokud jde o organizační aspekty komunikace v rámci odborné…
V Americe je diabetologie ambulantní obor. I ketoacidotický stav se musí zvládnout ambulantně do 24 hodin. Hospitalizace pro diabetes prakticky…
Odhadovaný objem paralelního obchodu s léky v České republice činil loni 3,5 až 5 miliard korun. Uvádí se, že nejnižší marže překupníků je 25 %,…
Přestože je paralelní export léčivých přípravků v médiích zatracován nejčastěji jako negativní důsledek nízkých cen léků na našem trhu, nebude daleko…
Získat veřejnost k systematické účasti na preventivních programech je obtížné. Na jednorázové, ale opakované akce však lidé slyší. Dokládá to zájem o…
Mým duchovním otcem je Cicero a jeho výrok „Mluvit se učíme mluvením“. Velmi ráda komunikuji. A to neustále. Od rána do večera… Zbožňuji společenství…
Ústav pro péči o matku a dítě (ÚPMD) slaví významné výročí. Před sto lety založil významný chirurg a rentgenolog prof. MUDr. Rudolf Jedlička v…
Redakce MT oslovila někdejšího šéfa Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra Karla Šateru s několika dotazy ohledně aktuálního dění ve zdravotnictví.…
Tisící transplantaci kostní dřeně provedou tento týden ve FN Olomouc, která patří mezi přední hemato‑onkologická centra v zemi. V olomoucké nemocnici…
Minulý týden poslala vláda do připomínkového řízení návrh zákona, který má upravit kompenzaci zrušených poplatků v nemocnicích. Od ledna už pacienti…
Aktuální fórum Medical Tribune řeší otázku, zda stávající pokrytí přesčasových služeb lékařů není luxus, který si už stávající systém českého…
Paralelní obchodování s léky neboli reexport, téma, které se v médiích v poslední době objevuje stále častěji. Většinou je citováno v souvislosti s…
Kdo patří ke špičce současné české vědy? Kdo z mladých vědců posouvá domácí výzkum vpřed? Nejen na tyto otázky se snažil najít odpověď Nadační fond…
Tuky patří spolu s bílkovinami a sacharidy mezi základní živiny. Na rozdíl od bílkovin a sacharidů jsou však nejčastěji na pranýři a často neprávem…
Když na jaře 1998 vydal americký regulační úřad FDA souhlasné stanovisko pro sildenafil citrát (Viagra), první z inhibitorů fosfodiesterázy 5, byla…
Vzácná onemocnění jsou především záležitostí praktických lékařů pro děti a dorost. Přesto je jako jeden z hlavních bodů zařadila do svého programu i…
Tým materiálových inženýrů, v jehož čele stál Xuenhe Zhao z Duke University, vyvinul ve spolupráci s biomedicínskými odborníky pod vedením Gabriela…
Antikoagulační léčbě a novinkám v ní se na VIII. jarní interaktivní konferenci SVL ČLS JEP věnoval doc. MUDr. Jaromír Chlumský, Ph.D., z Interní…
Tým vedený Claudií Angeliovou z Kentucky Spinal Cord Injury Research Center při University of Louisville referuje v lékařském časopise Brain o…
Pět pacientů, kteří ztratili velký objem svalu v důsledku válečného zranění nebo sportovního traumatu, bylo podrobeno úspěšné experimentální léčbě…
Americká nadnárodní farmaceutická společnost Pfizer je připravena převzít svého dosavadního britského rivala – firmu AstraZeneca; podle bankovních…
Pěti milionům pacientů z celého světa již byl implantován některý z přístrojů pro terapii srdečních arytmií, vyrobený v nevelké továrně na břehu…
Na první květnové úterý, letos tedy na 6. května, připadl Světový den astmatu. Ve spolupráci s WHO jej vyhlašuje Globální iniciativa pro astma. Tato…
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a Nemocnice Přerov se minulý měsíc staly držiteli ocenění Centrum nejvyšší kvality v kýlní chirurgii (Center…
Pan prezident a pan ministr financí shodně soudí, že zdravotnictví je černá díra, a mnozí soudí podobně. Upracovaní zdravotníci z provozů se cítí…
Výsledky analýzy VZP, která zkoumala vykazování péče u ambulantních kardiologů v Praze a středních Čechách za rok 2012, naznačují velké rozdíly v…
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) hodlá zpřísnit kontrolu vykazování péče u svých smluvních partnerů, ambulantních specialistů. Vidí v tom možnost…
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček sestavil 19-bodový plán, na základě kterého doufá, že získá do resortu další peníze. Redakce MT se zeptala…
Redaktorka MT se mimo jiné všímá i toho, proč MZ nezveřejňuje referenční ceny nakupovaných komodit v přímo řízených organizacích. Zjistila, že MZ je…
Sněmovna schválila zrychleně už v úvodním čtení vládní návrh na navýšení plateb za tzv. státní pojištěnce zdravotním pojišťovnám ze 787 na 845 korun.…
Politici považují zdravotnictví za „černou díru“. V této souvislosti jsou politiky často zmiňovány předražené nákupy zdravotnické techniky, nicméně i…
Ředitelka české pobočky americké biotechnologické společnosti Biogen Idec RNDr. Michaela Hrdličková, MBA, (foto) 1. viceprezidentka Boardu AIFP,…
Vědecký časopis Science vyhlásil na konci roku 2013 pokrok v imunoterapii za vědecký „průlom roku“. Historie tohoto odvětí biologické léčby je však…
Rozhovor s MUDr. Danou Horákovou, Ph.D.
Společnost SOTIO zahajuje studii třetí fáze s názvem VIABLE. V moderní historii je to vůbec poprvé, kdy se léčivý přípravek, který je výsledkem…
Známý obezitolog prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., (foto) odpovídal pro odbroný týdeník Medical Tribune na otázky: Jak změnila biologická léčba…
Inhibitor receptorů pro růstový faktor VEGF cediranib podávaný perorálně v tabletách se ukázal jako účinný při prodloužení života pacientek s…
ANKETA Prof. MUDr. Aleš Ryška, Ph.D., přednosta Fingerlandova ústavu patologie LF UK a FN Hradec Králové Jak biologická léčba změnila váš obor?…
Co od biologické léčby očekáváte v budoucnosti? Konečné vyléčení rakoviny, odpovídá na otázku odborného týdeníku Medical Tribune prof. MUDr.…
ANKETA Prof. MUDr. Vladimír Tesař, DrSc., MBA, FERA, FASN, Klinika nefrologie 1. LF UK a VFN, Praha Jak biologická léčba změnila váš obor? Nefrologie…
První monoklonální protilátkou, které vypršela v některých zemích EU patentová ochrana, je infliximab, monoklonální protilátka proti tumor…
Rozhovor odborného týdeníku Medical Tribune s vedoucím oddělení Oddělení experimentální revmatologie Revmatologického ústavu Praha prof. MUDr.…
Přestože za posledních dvacet let pokročila jak diagnostika, tak léčebné možnosti idiopatických střevních zánětů (IBD), stále zůstává v této…
Uvedení prvních rekombinantních monoklonálních protilátek, tedy léků, s nimiž vstoupil v povědomí termín biologická (biotechnologická) léčba, na trh…
Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) chce změnit referenční skupiny biologických léků. To by mělo nejen pomoci vyřešit i otázku…
Těžko lze najít medicínský obor, kam ještě biologická léčba nepronikla. Napadá mne snad jen logopedie, ale možná jde jen o otázku několika let. Název…
Podle údajů ÚZIS počítač ve své ambulanci používá kolem 90 % soukromých lékařů s tím, že procento je o něco vyšší u ambulantních specialistů. Nicméně…
Jako struny houslí či píšťaly varhan vibrují jednotlivé proteiny v lidském organismu – každý zcela specifickým způsobem. Jsou to pohyby téměř…
V intervenční kardiologii byly až dosud v rámci klinických studií testovány léčivé přípravky, jejichž podávání ovlivňuje parametry přímo související…
Tradiční, již 16. moravské urologické sympozium přivítaly koncem března kongresové prostory Lázeňského domu Libuše v Karlově Studánce. MUDr. Eva…
Již 51. doškolovací seminář sdružení soukromých gynekologů ČR proběhl koncem ledna v prostorách kongresového centra plzeňského hotelu Angelo. Jedním…
Devatenáctý Den profesora Vladimíra Staška neměl ambici shrnovat vývoj v onkologii jako celku. Jeho programu dominovala dvě hlavní témata –…
Selhání imunitního systému je jednou z příčin nádorového onemocnění. Cílené ovlivnění toho samého systému ale začíná být reálnou cestou, jak růst…
Medical Tribune hovořila s prof. MUDr. Karlem Pavelkou, DrSc.,(foto) nejen o vývoji, kterým za posledních třicet let revmatologie prošla, ale také o…
Od 14. dubna letošního roku mají soudní znalci novou pomůcku k vypracování posudků – Metodiku Nejvyššího soudu k náhradě nemajetkové újmy na zdraví …
Češi žijí v přesvědčení, že s výjimkou zemí s pozůstatky kanibalismu se nejvíce krade, podvádí a korumpuje v jejich nádherné kotlině. Jedním z…
Ad: Co je třeba udělat pro udržení dostupnosti primární péče? MT 6/2014, str. A2 Už to tak bývá, že jsme‑li tázáni na způsob řešení nějakého problému…
Více než 46 milionů korun zaplatila loni VZP za péči o svého nejdražšího klienta. Byl jím 58letý muž ze středních Čech, který se dlouhodobě léčí s…
Bývalý ministr zdravotnictví doc. Leoš Heger se zamýšlí nad tím, jaký dopad na zdravotnictví a poskytování zdravotní péče může mít nedávné zrušení…
Je možné ze zveřejněných smluv a úhradových dodatků zjistit, jaká je skutečná úhrada za určité výkony? Podle oslovených odborníků se tyto informace…
Všeobecná zdravotní pojišťovna vyhověla výzvě politiků a začala na internetu zveřejňovat smlouvy se zdravotnickými zařízeními a jejich dodatky. Co na…
Všeobecná zdravotní pojišťovna začala zveřejňovat smlouvy s nemocnicemi, včetně úhradových dodatků. Ministerstvo zdravotnictví a pojišťovna říkají,…
Před velikonočními svátky ministr zdravotnictví a ředitel SÚKL společně zveřejnili výsledky forenzního auditu, který na SÚKL v posledních týdnech…
Na nedávném 16. moravském urologickém sympoziu, které proběhlo ve druhé polovině března v Lázeňském domě Libuše v Karlově Studánce, představil MUD r.…
Cílem malého seriálu odborného týdeníku Medical Tribune o symptomech roztroušené sklerózy (RS) je upozornit na časté, ale mnohdy diskrétní příznaky,…
Zapojování elektronických nástrojů do zdravotnictví v Česku probíhá velmi pomalu a bez diskuse o cílech a přínosech pro systém a zejména pro pacienty…
V roce 2014 si připomínáme hned dvě zásadní události světového úsilí o omezení kuřáctví – 60. výročí publikování prvních výsledků studie R. Dolla a A…
Hlavním organizátorem konference České společnosti tělovýchovného lékařství je současně i její předseda MUDr. Martin Matoulek, Ph.D., z III. interní…
Konferenci České společnosti tělovýchovného lékařství v Třešti navštívil předseda Českého olympijského výboru Ing. Jiří Kejval. Ve svém vystoupení…
Na konferenci České společnosti tělovýchovného lékařství 2014 v Třešti předsedal bloku imunologie a genetiky prof. MUDr. Václav Zeman, CSc.,…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 12/2014 |
Datum vydání: | 02.6.2014 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.