Průvodce porodníka screeningem
Představujeme vám speciální softwarový modul MEDICUS OSG (Obstetrician’s Screening Guide), počítačový program pro prenatální screening Downova…
Představujeme vám speciální softwarový modul MEDICUS OSG (Obstetrician’s Screening Guide), počítačový program pro prenatální screening Downova…
Jaké jsou podmínky vedení zdravotnické dokumentace? Existuje možnost vést dokumentaci pouze v elektronické podobě? MUDr. A. F., Praha
Cestou na dovolenou do Itálie do našeho automobilu (ještě v ČR) narazilo jiné auto, naše bylo těžce poškozeno, manželka byla zraněna. Druhé auto bylo…
Do sporu se zdravotními pojišťovnami vedle ministerstva zdravotnictví a České lékařské komory vehementně vstoupila i zařízení poskytující následnou…
Pražská Nemocnice Na Homolce uspěla v závěrečném akreditačním auditu a jako druhá v ČR (po Ústřední vojenské nemocnici) splnila podmínky pro udělení…
Jednou jsme transportovali pacienta z Itálie do Čech. Volala mi paní z asistenční služby, která celou věc zařizovala. Nechtěla mě zatěžovat překladem…
V MT 10/2005 jsme přinesli obsáhlý materiál věnovaný otazníkům vznášejícím se nad zvláštním režimem úhrady potahovaných stentů (DES). Naše otázka…
Největší výrobce léčivých přípravků na území České republiky, společnost Zentiva, a. s., zveřejnila zprávu o hospodaření v prvním pololetí letošního…
„Rozpory trvají a nezaručují možnost navýšení platů od 1. září o osm procent.“ S těmito slovy opouštěla 15. srpna jednání na ministerstvu…
Léčení ran dalo kdysi jméno řemeslu, z něhož se postupem času vyvinulo celé lékařství. I dnes se „ranhojičstvím“ zabývá každý lékař bez ohledu na…
Informace o prevenci a screeningu karcinomu prsu jsou v současnosti přístupné i celé laické veřejnosti. Po včasné diagnóze následuje chirurgické…
Výbory Evropského parlamentu hlasovaly v polovině července o pozměňovacích návrzích k nařízení o dětských lécích. Toto nařízení bude po svém…
Komplexní lázeňská léčba dětí s nespecifickými nemocemi dýchacích cest a kožními nemocemi plynule navazuje na péči pediatra, alergologa, pneumologa a…
Určitě je to tím létem, i když je po svaté Anně a tedy chladna zrána, že se člověku nechce psát vážným tónem o vážných věcech zdravotnických a spíše…
Pracovní skupina pro zdravotnictví Rady hospodářské a sociální dohody počátkem srpna vznesla vážné výhrady ke dvěma vládou připravovaným zákonům – o…
První dny v srpnu se už tradičně slaví světový týden kojení. Je to největší akce hnutí podporujícího přirozenou kojeneckou výživu. Také čeští…
Doktor Thomas R. Talbot se svými kolegy z Vanderbilt University v Nashvillu v Tennessee zjistil, že astma je nezávislým rizikovým faktorem pro vznik…
Další zklamání nadějí vkládaných do antioxidancií a minerálů (konkrétně zinku a mědi) jako suplementačních přípravků přinesla Age-Related Eye Disease…
Na oddělení ortopedie, traumatologie a rekonstrukční chirurgie Ústřední vojenské nemocnice Praha byla 13. července 2005 provedena u tří pacientů…
„Teorie o lukrativních a nelukrativních oborech vychází jen z pohledu úzkých zájmových skupin, které nepohlížejí na proces transformace nemocnic…
Pacient P. J. (61 let, ženatý, skladník) byl v roce 2000 odeslán praktickým lékařem a neurologem do psychiatrické ambulance pro téměř roční pracovní…
Se stoupajícím počtem pacientů s diagnostikovanou inzulitidou se rovněž rozšiřují naše znalosti o charakteristice a průběhu tohoto onemocnění.…
Philips převzal rozhodující podíl ve společnosti Stentor, která je špičkovým poskytovatelem služeb v oblasti obrazových archivačních a komunikačních…
Zajímavý zážitek nabízí výstava vietnamského malíře Vu Quoc Chinha, která je po celé léto přístupná v sídle Všeobecné zdravotní pojišťovny v Orlické…
Novou výzdobu získaly prostory III. interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Čtrnáct obrazů zachycujících reálné i snové krajiny pro ni…
Ještě jednou navštívíme panovnické dvory, abychom poodhalili tajemství královské krmě. Už v minulém čísle Medical Tribune vyšlo najevo, že více než…
Společnost Novartis uvádí na český farmaceutický trh nový přípravek pro léčbu Parkinsonovy nemoci, který se již osvědčil v řadě evropských zemí a USA…
Nejen o výzkumu kmenových buněk v Křesle pro Fausta s prof. MUDr. Evou Sykovou, DrSc.
Projekt integrace tří pražských nemocnic skončil dříve, než pořádně začal. Ministryně zdravotnictví jej po roce ukončila s odůvodněním, že se…
Díváme se na historický film. Před našima očima se odehrává známá scéna: vidíme prostorný sál gotického hradu, přichází král a jeho družina, zasedají…
Role poskytovatelů zdravotní péče, efektivita jimi nabízených služeb i úhrada vynaložených nákladů a tvorba přiměřeného zisku. To byly hlavní body v…
O krátké zhodnocení současné úrovně kompenzace a léčby diabetu v České republice jsme požádali doc. MUDr. Milana Kvapila, CSc., předsedu České…
V současné době představují diabetici v České republice devět procent obyvatelstva, přičemž 80 až 90 % z nich patří do skupiny DM 2. typu. Během…
Pod záštitou děkana 1. LF UK prof. MUDr. Štěpána Svačiny, DrSc., se 23. května 2005 konal v pořadí již šestý ročník Studentské vědecké konference. Ve…
Maligní melanom je onemocnění, které dává onkologii špatné jméno. Je to především proto, že v případě jeho pokročilého rozvoje, pozdě zachyceného, se…
Ještě před sto dvaceti lety to byla choroba z kategorie intenzivně démonizovaných. Vlastně není divu. Předcházelo jí pokousání zvířetem, do kterého…
V prostorách zámku v Libochovicích proběhl v červnu v pořadí již 47. Purkyňův den. Hlavním bodem této akce bylo jako obvykle slavnostní předání Ceny…
Do závěrečné fáze klinického hodnocení vstupuje nový onkologický přípravek farmaceutické společnosti AstraZeneca – ZD6474. Tím také získává obchodní…
Těžko vypočítat všechny výhody, které zejména praktickým lékařům přináší elektronický přenos výsledků vyžádaných biochemických vyšetření přímo do…
Pokud máte ve své kartotéce třeba vytížené podnikatele, kteří na prevenci moc nedají a ohrožuje je stres či nadváha, možná by je varovná čísla…
Při provozování činnosti zdravotnického zařízení vzniká řada odpadů, se kterými je třeba zákonným způsobem nakládat. Český právní řád upravuje…
Přestože zajištění ani financování zdravotní péče nejsou regulovány na úrovni Evropské unie a příslušnou legislativu určují pouze národní vlády,…
Na stranách 17 a 18 píšeme o efektivním hospodaření s omezenými zdroji v nemocnicích. Konkrétním příkladem úspor je i zprovoznění nové prací linky ve…
V německé společnosti MUCOS Pharma GmbH & Co., zabývající se výrobou léků systémové enzymoterapie, došlo v červnu k významné změně. Ze zdravotních…
Využití pohádkových motivů v arteterapii se mi velmi osvědčilo jak ve skupinových, tak v individuálních sezeních. Téma pohádky vnáší hravou,…
Baldur Johnsen, islandský host Euro fora, tvrdí, že dělení služeb na veřejné a privátní je v podstatě jen slovíčkaření.
Kolegyně – dětská sestra se vrátila z dovolené ve Vysokých Tatrách a vyprávěla, že často ošetřovala vymknuté kotníky a další zranění ostatních…
V minulém čísle jsme se věnovali pojištění léčebných výloh při cestách do ciziny. Dnes vám představíme doplňkové produkty, které pojišťovny v…
Na Světovém zdravotnickém shromáždění se letos stejně jako každý rok sešli v Ženevě delegáti 192 členských zemí WHO. Letošním hostem úvodního…
„Když jsem se pokusila spočítat úspory do poloviny roku 2007, vyšlo mi 35 miliard korun,“ pochvalovala si ministryně Milada Emmerová na tiskové…
Výskyt obezity v ČR za poslední desetiletí prudce stoupá; pokud bude nastolený trend převládat i do budoucna, stane se obezita hlavním zdravotním…
Pediatři se v každodenní praxi potýkají s nepříjemným problémem. Chybějí jim léky nebo vhodné lékové formy pro řadu onemocnění. Situace nebyla nikdy…
Za posledních 20 let bylo v oblasti farmakoterapie diabetu zavedeno velké množství účinných léků, ovšem stejně jako v jiných oborech jejich…
Řada studií představených na 14. Evropském kongresu o obezitě se zabývala úlohou hormonu tukové tkáně adiponektinu v rozvoji metabolických komplikací…
Začátkem června Atény hostily 14. Evropský kongres o obezitě. Převzaly tak štafetu z Prahy, která byla organizátorem úspěšného setkání obezitologů v…
Časopis Nature Genetics otiskl výsledky rozsáhlé mezinárodní studie, v jejímž rámci se týmy z České republiky, Německa, Velké Británie a USA zaměřily…
Každému z nás funguje centrální nervový systém trochu jinak. Individuální rozdíly jsou výsledkem kombinace vrozených vloh zděděných po rodičích a…
V polovině června se konaly již XIX. Olomoucké hematologické dny. Toto tradiční každoroční setkání českých i světových hematologů přilákalo letos do…
Spektrum volně prodejných léků se obohatilo o zajímavé přípravky, které zaslouží pozornost jak lékařů, tak i jejich pacientů.
V kruhu svých přátel, spolupracovníků a blízkých oslavil 30. června 2005 své pětasedmdesáté narozeniny předseda České lékařské společnosti JEP a…
Výsledky studie P. Vajkoczyho a spol., jež byly publikovány v Journal of Neurosurgery, nasvědčují možnosti snížit počet a závažnost vasospasmů po…
Patologie je v představách veřejnosti i některých lékařů mylně spojována pouze s pitvami. Její hlavní poslání v rámci stávající zdravotní péče je…
Dvě z největších světových farmaceutických firem, GlaxoSmithKline (GSK) a AstraZeneca, prohlásily v britském parlamentu, že zatím neuvažují o přímém…
Na červnové schůzi poslanecké sněmovny zákonodárci projednávali dva návrhy zákonů týkajících se tabáku: vládní návrh zákona o opatřeních k ochraně…
„Monoklonální protilátky“ oslaví 7. srpna 2005 kulaté jubileum. Bude tomu právě třicet let, co jejich cílenou tvorbu popsali biologové César Milstein…
Statistiky Světové zdravotnické organizace udávají, že latentní formou tuberkulózy trpí zhruba každý třetí obyvatel Země. Každoročně propukne aktivní…
Časopisy Nature a Nature Medicine uveřejnily zprávu mezinárodního vědeckého týmu tvořeného odborníky z Rakouska, Německa, Kanady, Japonska a Číny a…
V pražském Kongresovém centru se koncem června sešlo přes tři a půl tisíce odborníků v oboru arytmologie z celého světa, aby se zúčastnili významného…
Inovativní lék Tarceva (erlotinib) obdržel od evropské lékové komise European Committee for Medicinal Products for Human Use (CHMP) pozitivní posudek…
Americká FDA rozhodla na základě přibývajících zpráv o poruchách zraku kladených do souvislosti s užíváním přípravků k léčbě erektilní dysfunkce o…
„Zdravotnictví je v krizi. Nastal čas pro všechny politiky, kteří to myslí s nápravou českého zdravotnictví vážně, k seriózní diskusi u kulatého…
První kardiostimulátor byl v ČR implantován v roce 1962 v pražském IKEM. První kardioverter-defibrilátor byl u nás implantován taktéž v IKEM v roce…
Vědci z McKnight Brain Institute při University of Florida získali z myších mozků nervové kmenové buňky a ty dokázali v laboratorních podmínkách…
Před téměř deseti lety jsem napsal v rámci přípravy nikdy nerealizované reformy zdravotnictví úvahu o problému, který se táhne jako červená nit nejen…
Důrazné varování před privatizací krajských nemocnic vyslal k hejtmanům prezident České lékařské komory David Rath. Jde podle něj o neověřený…
Ještě před pěti lety pochyboval početný tábor skeptiků o tom, že tzv. mikroRNA vůbec existuje. RNA byla považována za víceméně pasivní molekulu.…
V pořadí už třetí letošní turnaj Nokia Meridian Golf Tour 2005 se uskutečnil 25. června v Mariánských Lázních, čtvrtý pak 9. července ve Slavkově u…
V důsledku stárnutí světové populace se stále více lidí bude dožívat věku, kdy dochází k úbytku kostní hmoty a ke změnám v mikroarchitektuře skeletu.…
Přepracovaný návrh Koncepce zdravotnictví v letech 2005 až 2009 čítající úctyhodných 133 stránek a dalších bezmála 20 stran krátkodobých…
V průběhu kongresu Evropské ligy proti revmatismu (EULAR), konaného začátkem června 2005 ve Vídni, byly mimo jiné prezentovány výsledky studie s…
Jak hospodařit s omezenými finančními zdroji a přitom udržet, či ještě lépe zvyšovat kvalitu zdravotní péče? Ideální řešení by snad manažeři nemocnic…
Prof. MUDr. Jiří Kraml, DrSc., se narodil 23. dubna 1930 v Praze. Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze absolvoval v roce 1955, kandidaturu věd…
Dlouho platilo, že diagnóza schizofrenie znamená postižení na celý život a z něho většinu strávenou v psychiatrickém ústavu. K léčbě se užívalo…
Výsledky výzkumných studií, v nichž byl podáván galantamin (Reminyl) s cílem rozšířit indikaci na léčbu minimálního kognitivního deficitu, si…
Projednávání koncepce zdravotnictví přehlušila polemika o dohodě uzavřené 3. června tohoto roku mezi předsedou vlády a některými aktéry ve…
Úžasné regenerační schopnosti některých živočichů nedávají lékařům a biologům spát. Příslovečná je obnova tkání u láčkovce nezmara nebo červů. Cesta…
Ukazuje se, že mezi diabetiky 1. typu mohou být mylně zahrnuti také nemocní se zvláštním druhem diabetu, který je typický mírným průběhem,…
Přes tři sta lékařů, sester a pedagogů zdravotnických škol i fakult se sešlo 7. června v Olomouci na konferenci s mezinárodní účastí Diagnostika a…
Programovaná buněčná smrt nebo buněčné suicidium, jak bývá někdy apoptóza také označována, hraje klíčovou úlohu v mnoha biologických pochodech, v…
Jen málo radikálních výkonů prováděných pro letální onemocnění může nabídnout tak zřetelný a dlouhodobý léčebný efekt, jaký přináší transplantace…
Na konferenci pořádané Transplantcentrem Institutu klinické a experimentální medicíny ve spolupráci s Nadací Karla Pavlíka byly představeny výsledky…
Při porovnání jednotlivých členů rodiny s MODY 3 diabetem (rodokmen viz obrázek nahoře) můžeme posoudit, jak rozdílný průběh může mít stejná forma…
O tom, že genové inženýrství otevírá slibné cestičky k produkci léků, přesvědčil svět komerční úspěch americké firmy Genentech založené v roce 1976.…
Zrekonstruovaný Ústav nukleární medicíny 1. lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze byl 6. června představen veřejnosti. Na…
Výzkumníci islandské firmy DeCode Genetics z Reykjavíku v loňském roce objevili variantní gen zdvojnásobující riziko infarktu myokardu a cévních…
Tržní mechanismy v medicíně nejspíš začaly působit, alespoň v oblasti psychiatrické farmakoterapie. Důsledkem těchto vlivů je stažení některých…
Dr. Peter Rabinovitch a spol. z Lékařské fakulty University of Washington popsali své pokusy, v nichž geneticky modifikované myši schopné produkovat…
Sedmičlenná finsko-britská skupina autorů pod vedením profesora Erkki O. Vuriho (University of Helsinky) popsala v britském časopisu Addiction vůbec…
Neuropatická bolest je běžnou komplikací řady onemocnění různé etiologie a její zvládnutí má nemalý vliv nejen na kvalitu života nemocného, ale i na…
Roztroušená skleróza vzniká jako důsledek autoimunitní reakce, při které nervový systém napadají některé složky imunitního systému a tím naruší…
Extrakt třezalky tečkované ( Hypericum perforatum) WS 5570 je v léčbě mírné až středně silné deprese minimálně stejně účinný jako některá tricyklická…
„Naším cílem je pozice největšího zahraničního výrobce generických léků na českém trhu,“ říká v rozhovoru pro Medical Tribune MUDr. Andrej Pardo,…
Během nedávného neurologického kongresu (European Stroke Conference) v italské Bologni informovali přítomní neurologové – specialisté na iktovou…
Nedávno se v médiích objevila diskuse, zda je „potratová“ pilulka RU 486 opravdu přínosem pro české pacientky a jejich ošetřující lékaře. V tisku…
V návaznosti na politické a společenské změny ve střední a východní Evropě se mění i přístup světových společností produkujících laboratorní techniku…
Začátkem června se nefrologové opět setkali na kongresu Evropské dialyzační, transplantační a nefrologické společnosti (EDTA-ERA), tentokrát v…
Červen, mezinárodní měsíc neplodnosti, se stal v České republice inspirací pro sekci asistované reprodukce České gynekologické a porodnické…
Slavnostní zahájení klinického provozu systému genetického testování AmpliChip CYP450 proběhlo 15. června ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 13/2005 |
Datum vydání: | 22.8.2005 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.