Klíč k SARS urychlí léčbu dalších chorob
Časopisy Nature a Nature Medicine uveřejnily zprávu mezinárodního vědeckého týmu tvořeného odborníky z Rakouska, Německa, Kanady, Japonska a Číny a…
Časopisy Nature a Nature Medicine uveřejnily zprávu mezinárodního vědeckého týmu tvořeného odborníky z Rakouska, Německa, Kanady, Japonska a Číny a…
V pražském Kongresovém centru se koncem června sešlo přes tři a půl tisíce odborníků v oboru arytmologie z celého světa, aby se zúčastnili významného…
Důrazné varování před privatizací krajských nemocnic vyslal k hejtmanům prezident České lékařské komory David Rath. Jde podle něj o neověřený…
Ještě před pěti lety pochyboval početný tábor skeptiků o tom, že tzv. mikroRNA vůbec existuje. RNA byla považována za víceméně pasivní molekulu.…
V pořadí už třetí letošní turnaj Nokia Meridian Golf Tour 2005 se uskutečnil 25. června v Mariánských Lázních, čtvrtý pak 9. července ve Slavkově u…
V důsledku stárnutí světové populace se stále více lidí bude dožívat věku, kdy dochází k úbytku kostní hmoty a ke změnám v mikroarchitektuře skeletu.…
Přepracovaný návrh Koncepce zdravotnictví v letech 2005 až 2009 čítající úctyhodných 133 stránek a dalších bezmála 20 stran krátkodobých…
Jak hospodařit s omezenými finančními zdroji a přitom udržet, či ještě lépe zvyšovat kvalitu zdravotní péče? Ideální řešení by snad manažeři nemocnic…
V průběhu kongresu Evropské ligy proti revmatismu (EULAR), konaného začátkem června 2005 ve Vídni, byly mimo jiné prezentovány výsledky studie s…
Projednávání koncepce zdravotnictví přehlušila polemika o dohodě uzavřené 3. června tohoto roku mezi předsedou vlády a některými aktéry ve…
Prof. MUDr. Jiří Kraml, DrSc., se narodil 23. dubna 1930 v Praze. Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze absolvoval v roce 1955, kandidaturu věd…
Výsledky výzkumných studií, v nichž byl podáván galantamin (Reminyl) s cílem rozšířit indikaci na léčbu minimálního kognitivního deficitu, si…
Dlouho platilo, že diagnóza schizofrenie znamená postižení na celý život a z něho většinu strávenou v psychiatrickém ústavu. K léčbě se užívalo…
Ukazuje se, že mezi diabetiky 1. typu mohou být mylně zahrnuti také nemocní se zvláštním druhem diabetu, který je typický mírným průběhem,…
Začátkem června se nefrologové opět setkali na kongresu Evropské dialyzační, transplantační a nefrologické společnosti (EDTA-ERA), tentokrát v…
Červen, mezinárodní měsíc neplodnosti, se stal v České republice inspirací pro sekci asistované reprodukce České gynekologické a porodnické…
Slavnostní zahájení klinického provozu systému genetického testování AmpliChip CYP450 proběhlo 15. června ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.…
V časopise Neurology byly v letošním roce uveřejněny dvě studie týkající se bezpečnosti antiepileptik. V první z nich byl retrospektivně sledován…
V průběhu 14. evropského obezitologického kongresu v Athénách bylo diskutováno široké spektrum problémů souvisejících s etiopatogenezí obezity a…
Vulvovaginální mykotická infekce je definována jako zánět zevního genitálu a pochvy. Toto onemocnění je „každodenním chlebem“ všech gynekologů na…
Dvoudenní kongres pediatrů a dětských sester (XXIII. dny klinické a praktické pediatrie, 19. až 20. května 2005, Olomouc) oslovil svým bohatým…
Historie jistě zná masovější vrahy. Mao, Hitler, Stalin… ti všichni ale zabíjeli „pouze“ nepřímo, jako vůdci netolerantních a krutých režimů.…
Moje těhotná klientka pro své náboženské přesvědčení odmítla dát souhlas s vyšetřením krve na HIV, odmítá screening vrozených vývojových vad a…
Zdá se, že jsme v MT 9 úspěchy lékařů – golfistů v letošním ročníku Nokia Meridian Golf Tour poněkud zakřikli. Zatímco tehdy v rakouském Haugschlagu…
Doplňky stravy (včetně vitaminů a biogenních prvků) patří objemem prodeje mezi ekonomicky významné komodity ve všech průmyslově vyspělých oblastech…
Seděl jsem onehdy při jakési přívětivé společenské akci u jednoho stolu se dvěma úspěšnými, a proto ustaranými podnikateli, zaměstnávajícími desítky…
Čas letního odpočinku je opět zde. Někdy však stačí málo, aby se prázdninový pobyt změnil v noční můru. I lékař se může stát na cestách pacientem a…
Zdravotnickým zařízením bylo v roce 2004 podle informací Státního ústavu pro kontrolu léčiv dodáno přibližně 330 milionů balení léčivých přípravků v…
Do meziresortního připomínkového řízení zaslalo ministerstvo zdravotnictví návrh zákona o zdravotnických zařízeních a veřejných službách ve…
Přes tři sta lékařů, sester a pedagogů zdravotnických škol i fakult se sešlo 7. června v Olomouci na konferenci s mezinárodní účastí Diagnostika a…
Programovaná buněčná smrt nebo buněčné suicidium, jak bývá někdy apoptóza také označována, hraje klíčovou úlohu v mnoha biologických pochodech, v…
Jen málo radikálních výkonů prováděných pro letální onemocnění může nabídnout tak zřetelný a dlouhodobý léčebný efekt, jaký přináší transplantace…
Na konferenci pořádané Transplantcentrem Institutu klinické a experimentální medicíny ve spolupráci s Nadací Karla Pavlíka byly představeny výsledky…
Při porovnání jednotlivých členů rodiny s MODY 3 diabetem (rodokmen viz obrázek nahoře) můžeme posoudit, jak rozdílný průběh může mít stejná forma…
O tom, že genové inženýrství otevírá slibné cestičky k produkci léků, přesvědčil svět komerční úspěch americké firmy Genentech založené v roce 1976.…
Zrekonstruovaný Ústav nukleární medicíny 1. lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze byl 6. června představen veřejnosti. Na…
Výzkumníci islandské firmy DeCode Genetics z Reykjavíku v loňském roce objevili variantní gen zdvojnásobující riziko infarktu myokardu a cévních…
Tržní mechanismy v medicíně nejspíš začaly působit, alespoň v oblasti psychiatrické farmakoterapie. Důsledkem těchto vlivů je stažení některých…
Dr. Peter Rabinovitch a spol. z Lékařské fakulty University of Washington popsali své pokusy, v nichž geneticky modifikované myši schopné produkovat…
Sedmičlenná finsko-britská skupina autorů pod vedením profesora Erkki O. Vuriho (University of Helsinky) popsala v britském časopisu Addiction vůbec…
Neuropatická bolest je běžnou komplikací řady onemocnění různé etiologie a její zvládnutí má nemalý vliv nejen na kvalitu života nemocného, ale i na…
Roztroušená skleróza vzniká jako důsledek autoimunitní reakce, při které nervový systém napadají některé složky imunitního systému a tím naruší…
Extrakt třezalky tečkované ( Hypericum perforatum) WS 5570 je v léčbě mírné až středně silné deprese minimálně stejně účinný jako některá tricyklická…
„Naším cílem je pozice největšího zahraničního výrobce generických léků na českém trhu,“ říká v rozhovoru pro Medical Tribune MUDr. Andrej Pardo,…
Během nedávného neurologického kongresu (European Stroke Conference) v italské Bologni informovali přítomní neurologové – specialisté na iktovou…
Nedávno se v médiích objevila diskuse, zda je „potratová“ pilulka RU 486 opravdu přínosem pro české pacientky a jejich ošetřující lékaře. V tisku…
V návaznosti na politické a společenské změny ve střední a východní Evropě se mění i přístup světových společností produkujících laboratorní techniku…
V červnovém čísle Časopisu lékařů českých vychází mj. pozoruhodný článek prof. MUDr. Jiřího Tichého, DrSc., „Dopravní nehody z hlediska neurologa“,…
Úžasné regenerační schopnosti některých živočichů nedávají lékařům a biologům spát. Příslovečná je obnova tkání u láčkovce nezmara nebo červů. Cesta…
VI. ročník Mezinárodního filmového a televizního festivalu dokumentárních a publicistických pořadů se zdravotní tematikou, který se konal ve dnech 9.…
Na kongres Central European Otoneurological Days se do Prahy v polovině března sjeli odborníci zabývající se smyslovými poruchami. Největší pozornost…
V průběhu minulých dvou týdnů pokračovala jednání, která měla řešit krizi ve financování zdravotnictví, do nichž se po neshodách mezi vedením České…
Zdravotnická záchranná služba v Jihomoravském kraji byla nově vybavena systémem umožňujícím zefektivnění managementu péče o pacienty s akutním…
Metabolický syndrom je nazývám novodobou epidemií. Jde o soubor patologických dějů a příznaků, které ve svém důsledku vedou k zvýšené morbiditě ve…
Náčelník Běžící Alk se svolením teritoriálního náčelníka Tančícího jaguára svolal 2. června na Motolskou prérii statečné syny a dcery lidu Motolů. Ve…
Co se medicíny týká, většina lidí se nejčastěji setkává s praktickými lékaři. Pokud ti dobře diagnostikují náš neduh, účinně a šetrně ho odléčí a…
Předposlední víkend v květnu se v naší metropoli konalo zasedání Federace evropských lékařských akademií (FEAM – Federation of the European Academies…
Dnes jsme pro vás prostřeli bohatou tabuli užitečných medicínských programů pro vaše PDA, které navíc spojuje jeden mimořádně příjemný fakt: jsou…
Moje soukromá ordinace praktického lékaře na poliklinice má společnou čekárnu s několika dalšími lékaři – jde vlastně o rozšířenou chodbu, není…
V jakých intervalech podléhají kontrole přístroje, které patří do běžného vybavení praktického lékaře, např. tonometry? Podle jakých norem se revize…
Již pojedenácté hostila Praha mezinárodní konferenci o elektronických informačních zdrojích INFORUM 2005. Jako tradičně byla jedna její sekce…
K následující úvaze mne vyprovokovala slova prezidenta České lékařské komory doktora Davida Ratha na adresu zdravotních pojišťoven v rozhlase.…
Z iniciativy Světové zdravotnické organizace a za podpory OSN probíhá již od ledna roku 2000 globální aktivita nazvaná „Dekáda kostí a kloubů“,…
O poskytnutí volna v zaměstnání při ošetřování nemocného dítěte jste již psali v MT 8/2005. Mám však dotaz, jaká mi v případě, že zůstanu doma se…
Potřebujete peníze na rozšíření své ordinace? V tom případě vám mohou pomoci úvěry určené malým a středním firmám. Na rozvoj podnikání ale můžete…
Praktičtí lékaři jsou základními kameny správně fungující pyramidy zdravotnictví. S jakými problémy se během své práce potýkají a jaký recept by mohl…
„Jednou z mála jistot, kterou máme, je, že se všichni dříve nebo později staneme pacienty,“ uvedla své vystoupení na konferenci výkonná ředitelka…
Proč politici neustále vytvářejí zdání, že je u nás zdravotní péče zadarmo, když je každému jasné, že opak je pravdou? Nad tím se zamýšlel MUDr.…
Seminář s názvem „Rozvoj psychiatrické péče v České republice“ uspořádala minulý týden Světová zdravotnická organizace (WHO) ve spolupráci s…
Nepřehledná situace v oblasti racionální indikace k výkonu koronární angioplastiky s použitím stentů uvolňujících účinné látky (DES) nevy hovovala v…
Zdá se, že byrokracie a neprůhledné hospodaření poškozují české pacienty více než ICHS. Problém má jméno koronární stenty uvolňující účinné látky a…
Model zavedení individuálních účtů jako doplňku k povinnému zdravotnímu pojištění představil MUDr. Pavel Hroboň zastupující občanské sdružení Reforma…
Lékaři zpravidla vědí, kterému zdravotnickému zařízení by se v případě potřeby sami svěřili do péče a kterému by se naopak obloukem vyhnuli. Proč…
Dříve se typicky vyskytoval u telegrafistů, v současnosti u hudebníků hrajících na strunné nebo klávesové nástroje a při psaní na počítači nebo…
O slavnostní přednášku na letošním výročním sjezdu České kardiologické společnosti požádali jeho organizátoři prof. MUDr. Jiřího Widimského, DrSc.,…
Chronicky nemocný člověk bývá odkázán na více či méně intenzivní kontakt s lékaři. Pokud jsou lékaři nejen odborně zdatní, ale i lidsky vnímaví a…
Celostátní konference Sdružení soukromých gynekologů ČR a České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP se společně se seminářem porodních…
Nadační fond ASTMA ve spolupráci s nově vznikajícím Národním referenčním centrem pro těžké astma a agenturou Galén-Symposion uspořádal 20. května v…
Začátkem dubna se na hradě Loket konalo v pořadí již patnácté jarní symposium České společnosti hepato-pankreato-biliární chirurgie. Letos bylo…
Prof. Randall Schapiro (Minneapolis, USA), jeden z hlavních řečníků symposia ve Valletě, poskytl MT exkluzivní rozhovor o svém přístupu k…
Klíčovým tématem symposia, které německá společnost Schering AG pořádala 21. května v hlavním městě Malty – Valletě, byly dlouhodobé zkušenosti s…
Obecně je známo, že u pacientů, kteří prodělali mozkovou příhodu, je zvýšené riziko zlomenin na plegické polovině těla, kde dochází k poklesu kostní…
Modafinil, známý jako potentní stimulans CNS, byl nedávno testován s cílem ozřejmit jeho schopnost snížit pocit únavy u pacientů s roztroušenou…
Je dostatečně prokázáno, že zánět je základním patofyziologickým procesem aterosklerózy. Je proto naprosto pochopitelné, že v hledání příčin…
Diabetes mellitus 1. typu je autoimunitní onemocnění, při němž imunitní obrana ničí beta-buňky v Langerhansových ostrůvcích slinivky. Je to tedy…
Mezinárodní diabetologická federace (International Diabetes Federation – IDF) vydala v dubnu tohoto roku globální konsensuální prohlášení obsahující…
Poslední květnový den byl již tradičně věnován boji proti kouření. Letos soustředila WHO svůj apel především na zdravotnickou veřejnost.
Celé generace lékařů se učily, že u vzniku zhoubného nádorového bujení stojí induktor způsobující genetickou mutaci. Pak že následuje účinek…
V literatuře byly popsány abnormality imunitního systému u schizofreniků, ale nálezy v podobě vysoké hladiny aktivovaných cytokinů v mozkomíšním moku…
Závěry studie, které byly tento měsíc publikovány v časopise International Journal of Dermatology, svědčí o tom, že levocetirizin (Xyzal) přináší…
Problematika chronické bolesti bývá nejčastěji spojována s onkologickým onemocněním v pokročilejším stadiu. Následující kasuistika však dokládá, že…
Hypnotika se spolu s jinými farmakologickými a nefarmakologickými postupy používají k léčbě nespavosti. Volba hypnotika a celé léčebné strategie…
Významného úspěchu na poli terapeutického klonování dosáhli jihokorejští vědci z univerzity v Soulu. Tým vedený Hwang Woo-sukem vloni klonováním…
Až doposud se vědci domnívali, že ke vzniku rezistence bakterií vůči antibiotikům vedou náhodné mutace. Měla to být jakási výhra bakterie v loterii…
Občan jako přispěvatel do systému veřejného zdravotního pojištění i jako konzument péče, pacient jako partner lékaře spoluzodpovědný za své zdraví i…
Ve čtvrtek 9. června začíná Mezinárodní festival dokumentárních a publicistických filmů a videopořadů o zdravotnictví, medicíně a zdravém životním…
Floridské Orlando bylo ve dnech 13. až 17. května 2005 svědkem gigantického odborného setkání. Téměř 30 000 odborníků z celého světa svedla do…
Mezinárodní asociace farmaceutických společností (MAFS) zaslala ministerstvu zdravotnictví posledního května memorandum, v němž kritizuje způsob…
Rtuťový sfygmomanometr se užívá již od dob S. Riva-Rocciho, přesto je tato klasická metoda stále nejspolehlivější. Požadavky Evropské unie nahradit…
Sex přestal být tabuizovaným tématem. To však neznamená, že neexistují nezodpovězené otázky. Zejména ti lékaři, kteří získali diplom před desítkami…
Poslanecká sněmovna opět pozastavila proces transformace nemocnic. Hejtmani neskrývají své rozhořčení a hovoří dokonce o porušení Ústavy ČR.…
V podobném duchu se nesly i oslavy 60. výročí založení IV. interní kliniky 1. LF UK a VFN, které proběhly 10. května 2005 v pražském Karolinu.
Během 60. let 19. století francouzský chemik Louis Pasteur kvalitativně prokázal, že mikroorganismy jsou schopny výrazně ovlivňovat makrosvět a…
Podle vzoru některých zahraničních kongresů uspořádali organizátoři sjezdu letos již druhý ročník běhu na 3 km v areálu výstaviště, pojmenovaný po…
V letošním roce poprvé Světová liga proti hypertenzi vyhlásila 14. květen Světovým dnem hypertenze, jehož cílem je připomenout, že vysoký krevní tlak…
Jako vždy byla velká pozornost návštěvníků výročního sjezdu České kardiologické společnosti věnována sekci HOT LINES, ve které bylo letos představeno…
Bezprostředně po skončení XIII. výročního sjezdu České kardiologické společnosti poskytl Medical Tribune rozhovor předseda programového výboru prof.…
Nad možnosti současné léčby akutní hypertenze na interním oddělení se ve svém příspěvku, který na sjezdu ČKS zazněl v rámci symposia firmy Altana…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 12/2005 |
Datum vydání: | 18.7.2005 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.