Klíčová role interleukinů v léčbě psoriázy
Na Dermatologický update, který se konal 1. března 2018 v Praze, přijel z Drážďan i šéf Oddělení dermatologie v Drážďanské univerzitní nemocnici…
Na Dermatologický update, který se konal 1. března 2018 v Praze, přijel z Drážďan i šéf Oddělení dermatologie v Drážďanské univerzitní nemocnici…
Asi u žádného solidního nádoru nedošlo v posledních několika letech k tak zásadním změnám jako u metastazujícího melanomu. Tam, kde ještě relativně…
V rámci letošního již pátého Dermatologického update, který se uskutečnil 1. března v Praze, zazněla i přednáška mapující důležitou úlohu inhibitorů…
Některé nové a neotřelé pohledy na zavedenou léčbu diabetu 2. typu nabídl cyklus seminářů nazvaný Kontroverze metforminu, podpořený společností Merck…
Základní téma již čtvrtého semináře o biosimilars, který se tentokrát přesunul z IKEM do posluchárny FM Motol, znělo: Budou biosimilární léky v…
Zklamání z podmínek, které nabízí mladým lékařům české zdravotnictví, ale i naděje, že v budoucnu snad uplatní v Česku zkušenosti získané v zahraničí…
Dvoudenní Kongres primární péče se uskutečnil v Praze 23. a 24. února 2018. Jeho součástí bylo sympozium podpořené firmou Pfizer, které se věnovalo…
Jak na Kongresu primární péče, který se konal 23. a 24. února v Praze, uvedl předseda Sdružení praktických lékařů ČR MUDr. Petr Šonka, problémy…
Na 12. ročníku Kongresu primární péče, jehož se tradičně zúčastnilo na 1 500 praktických lékařů pro dospělé a praktických lékařů pro děti a dorost a…
Na balení léčivých přípravků vydávaných na lékařský předpis se v rámci zkušebního provozu systému od dubna 2018 objeví speciální 2D kódy, které…
Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil rozšíření indikací léčivého přípravku Osmigen (diosmin) společnosti Adamed Czech Republic. Od letošního…
Úřad pro kontrolu potravin a léků (Food and Drug Agency, FDA) a Evropská léková agentura (European Medicines Agency, EMA) schválily imunoglobulin pro…
Ve studii autoři zkoumali účinky věku a času na riziko prvního vzniku CMP u dospělých osob vystavených SSRI. Analyzovali osmiletou kohortu z…
Čtyřčlenný tým specialistů ze Slovinska a Velké Británie (univerzitní a nemocniční pracoviště Ormoz, Lublaň a Londýn) zkoumal účinky různých skupin…
ČR patří k zemím s nejnižším výskytem tuberkulózy nejen v Evropě, ale i celosvětově, incidence tohoto onemocnění má navíc klesající charakter.…
Ředitel Institutu pro postgraduální vzdělávání ve zdravotnictví MUDr. Antonín Malina, Ph.D., MBA, a náměstek pro pedagogiku IPVZ MUDr. Ivo Jokl…
Do letošního ročníku soutěže ORDINACE ROKU se tentokrát zapojilo 3 707 ordinací, což svědčí o vysoké oblibě tohoto soutěžního projektu mezi pacienty…
Každý třetí dospělý v ČR se potýká s nadváhou, každý pátý trpí obezitou. Většina má tendenci podceňovat nepříznivé vlivy nadbytečných kilogramů na…
Po intenzivních jednáních, které proběhly v průběhu roku 2017 se čtyři univerzity se silným vědeckým potenciálem – Univerzita Karlova, Heidelberg…
Ukrajinští zubaři mají o práci v ČR obrovský zájem. Pokud by jich přibývalo dosavadním tempem, bude brzy typický český zubař z Ukrajiny a prezidentem…
Čeští zubní lékaři díky všeobecnému medicínskému vzdělání odhalí u pacientů také celková onemocnění, např. AIDS. Na souvislost celkového zdraví se…
Díky unikátním přístrojům Centra pokročilého preklinického zobrazování (CAPI) probíhá nyní na 1. LF UK výzkum transplantace lymfatických uzlin. Vědci…
Více než 30 procent populace je ohroženo poruchami spánku. Týká se to jak dospělých, tak i dětí. I proto Světová zdravotnická organizace každoročně…
O pacienty s poruchami spánku, zejména s poruchami dýchání ve spánku, není v ČR dostatečně postaráno. Zatím neexistuje dostatečná síť péče a čekací…
Na sklonku minulého roku se v Praze konalo setkání CEEGOG – Central and Eastern European Gynecologic Oncology Group. Ambicí této organizace je…
Součástí programu nedávného kongresu Colours of Sepsis v Ostravě bylo i sympozium věnované výživě kriticky nemocných, podpořené společností Fresenius…
O nedostatku lékařů, sester a dalších zdravotnických profesí se hovoří již dlouho, pozornost se ale dosud dostatečně nevěnovala tomu, že ubývá…
SYNDROM BÍLÉHO PLÁŠTĚ NENÍ NEŠKODNÝ Syndrom bílého pláště je název pro poruchu, kdy se u pacienta v přítomnosti lékaře, často oblečeného právě v…
Asi žádná epidemie v písemně zaznamenaných dějinách si nevyžádala tolik obětí jako pandemie španělské chřipky v letech 1918–1920. Pohroma, která…
Jubilejní 20. ročník Evropského týdne mozku letos připadá na 12.–18. březen. Toho využily občanská iniciativa Diagnóza FH, z. s., Česká společnost…
Asociace domácí péče ČR, která v současné době sdružuje sedmdesátku poskytovatelů (zhruba 580 organizací) a stará se o téměř 30 000 pacientů na území…
V přístupu k moderním lékům, které mají pro pacienty významný medicínský přínos a často představují průlomové řešení léčebných potřeb nemocných,…
Nová předsedkyně Výboru pro zdravotnictví PSP ČR a správní rady VZP profesorka MUDr. Věra Adámková, CSc., musela kvůli angažmá ve vysoké politice…
Evropská komise schválila léčivý přípravek Hemlibra (emicizumab) pro rutinní profylaxi krvácivých epizod u osob s hemofilií A s inhibitory faktoru…
Lékárníci zemí Visegrádské čtyřky se 17. února 2018 sešli v Praze na 2. mezinárodní konferenci V4 PharmFORUM, aby si vyměnili zkušenosti s přístupem…
Odborník na zdravotnické právo Mgr. Filip Vrubel, analytik a specialista na úhrady léků, se od 1. března stal náměstkem ministra zdravotnictví Mgr.…
Nemocnicím by pomohlo zajistit nepřetržitý provoz bez nadměrných přesčasů, kdyby do služeb nastupovali i lékaři ze soukromých ambulancí. Zatím se tak…
Jak správně sdělovat pacientovi závažnou diagnózu se na lékařské fakultě dostatečně nevyučuje. Až v praxi získávají lékaři postupně zkušenosti, jak…
Celkem 356 226 korun vybrali organizátoři cvičebního Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS). Ten se letos konal už posedmé. Zacvičit si a podpořit…
Za první dva měsíce roku předepsali lékaři 8,74 milionu eReceptů, vyzvednuto bylo 7,98 milionu receptů, celkem 10,3 milionu položek. Uskutečnilo se…
Titul Sestra roku udělila odborná porota z několika stovek nominovaných Ludmile Prokopové v kategorii Sestra v přímé ošetřovatelské péči a Haně…
Traduje se, že mezi lékaři a lékařkami je hodně kuřáků, žijí opravdu tak nezdravě? A jaký sport je pro ně vhodný? Dozvíte se v rozhovoru, který…
Obě společnosti vydaly v pátek 2. března 2018 společné prohlášení o tom, že dobrovolně stahují přípravek Zinbryta z trhu. Důvodem je výskyt…
Česká asociace pro vzácná onemocnění (ČAVO) pomáhá v projektu „Včasná diagnostika“ zvyšovat u mediků povědomí o nemocech, jež má méně než pět lidí z…
SOTIO, biotechnologická společnost vlastněná skupinou PPF Group, dnes oznámila ustanovení profesora Radka Špíška do funkce generálního ředitele firmy.
Problematika nevyléčitelně nemocných a umírajících dětí, kterou se zabývá paliativní péče, je u nás stále tabuizovaným tématem, o kterém se z mnoha…
V pořadí již čtvrtý seminář o biosimilars se konal 22. února 2018 v posluchárně FN v Motole, Praha. I když semináře organizuje Česká asociace…
V rámci setkání The best of SABCS (San Antonio Breast Cancer Symposium), které se konalo v Praze 15.–16. ledna, se uskutečnilo i sympozium firmy Teva…
Ztráta vlasů po antidepresivech Tým kanadských specialistů (v čele Mahyar Etminan) z různých oborů na výzkumných a univerzitních pracovištích …
Na Hematologicko‑onkologickém oddělení plzeňské fakultní nemocnice byla 24. ledna 2018 odhalena pamětní deska významného českého lékaře, zakladatele…
Změny k lepšímu by se díky novému projektu měla postupně dočkat paliativní péče v nemocnicích. Tento rok je důležitý i pro domácí hospicovou péči.…
Tři roky po odsouhlasení FDA má pembrolizumab šest schválených indikací a v současné době na 400 probíhajících klinických studií. Jak ukazují i…
Čeští otorinolaryngologové se vloni připojili k celoevropské kampani Make Sense, jejímž cílem je zvýšit informovanost veřejnosti o nádorech hlavy a…
Správní radu VZP vede prof. Adámková, ředitelem zůstává Ing. Kabátek Správní radu VZP v novém složení vede profesorka MUDr. Věra Adámková, CSc. (za…
Byť se zdá, že elektronizace zdravotnictví dostala v České republice zelenou především díky Národní strategii elektronického zdravotnictví, skutečným…
Tým amerických expertů (v čele Elizabeth Edmiston) z University of California zaměřil svou pozornost na autoimunitu a autoprotilátky u poruch…
Lokální hemostatika jsou látky, které umožňují hemostázu, když tradiční chirurgické metody jsou neefektivní nebo nevhodné. Používají se ke kontrole…
V rámci XVI. celostátního kongresu České společnosti pro léčbu rány, který se konal 25. a 26. ledna v Pardubicích, byly i letos diskutovány rozsáhlé…
Nejnovější poznatky v problematice léčby ran, nové materiály, infekce v ráně, débridement, dekubity, diabetická noha, popáleniny, faktory ovlivňující…
Tříčlenný tým německých odborníků, vedený Andeasem Zimberem, z univerzitních pracovišť orientovaných na klinickou psychologii a rehabilitaci …
ALK je dánská farmaceutická společnost specializovaná na výzkum, vývoj a výrobu v oblasti prevence a léčby alergických onemocnění. Jako jedna z…
Mnoho účastníků letošního jubilejního 20. ročníku Colours of Sepsis 2018 v Ostravě projevilo zájem o odborné sympozium farmaceutické společnosti CSL…
Terapie agonisty GLP‑1 se stala důležitou součástí moderní léčby diabetu 2. typu. K dosažení maximálního efektu na snížení glykémie a ovlivnění…
Novou službu pro své klienty zavedla Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR. Potřebuje‑li její klient rychle zkonzultovat svůj zdravotní stav,…
Slovní spojení „soumrak chemické farmacie“ jsem poprvé zaslechl zhruba před deseti lety. Zlatá horečka generických molekul ve velmi silných…
Dva dny a dvě hlavní témata. To jsou čtyři volná sdělení, osm vzrušujících drbů a šestnáct posterových sdělení. Nebo taky sedm workshopů a čtrnáct…
Jedním z přelomových klinických hodnocení poslední dekády bezpochyby byla studie PARADIGM‑HF. Její první závěry byly zveřejněny na kongresu Evropské…
Spektrum přípravků k léčbě erektilní dysfunkce u dospělých mužů se rozšiřuje o Tadalafil Teva, tablety 20 mg. Užívá se minimálně 30 minut před…
Uvádíme výběr nových léčivých přípravků, u nichž Evropská léková agentura (European Medicines Agency, EMA) zaujala kladné stanovisko k udělení…
Dohodovací řízení pro rok 2019 by na rozdíl od předchozích let nemělo skončit záměrnou nedohodou. Ministr Vojtěch vyzval k dohodám a upozornil, že…
V našem seriálu mapujeme zahraniční zkušenosti českých lékařů. S cizinci se ale setkávají také v tuzemských ordinacích, zejména v oblastech s…
Cenová jednání pro rok 2019 budou vedena tak, aby se maximalizovala vazba mezi zvýšením úhrad a zkvalitňováním zdravotní péče.
Od května budou moci žádat praktičtí zubní lékaři ministerstvo zdravotnictví o dotaci až 1,2 milionu korun na zřízení praxe v odlehlém regionu s…
Komplexní a vysoce specializovanou péči, kterou pacienti se vzácným onemocněním potřebují, je možné efektivně poskytovat jen ve specializovaných…
Za přínos k rozvoji transplantačního programu v ČR udělilo Koordinační středisko transplantací (KST) Zlatou plaketu exřediteli Institutu klinické a…
Retinoblastom (Rb) postihne v ČR ročně šest až osm dětí do tří let věku. Nejzávažnější stupně D a E vedly dřív téměř vždy ke ztrátě oka. Změnu…
Do kůže seniora se oblečou mladí lékaři, kteří se tento pátek a sobotu sjedou do Brna na Praktickou konferenci pro praktické lékaře.
MUDr. Michal Maršálek, CSc., Psychiatrická nemocnice Bohnice Vzpomenu si na novelu velkého japonského spisovatele Yusinary Kawabaty Sněhová…
Na letošní 60. česko‑slovenské psychofarmakologické konferenci v Lázních Jeseník jsme si o historii i nejnovějších objevech a největších meznících v…
Součástí letošní 60. psychofarmakologické konference v Jeseníku bylo i sympozium mapující téměř sedmdesátiletou historii lithia v české i světové…
Jedna z prvních přednášek letošního jubilejního 60. jesenického psychofarmakologického kongresu směřovala k tolik diskutované reformě psychiatrie. Ne…
Pod tímto názvem se v rámci 60. česko‑slovenské psychofarmakologické konference v Jeseníku uskutečnilo 12. ledna satelitní sympozium společnosti…
Od 10. do 14. ledna se sešlo na devět set odborníků na jubilejní 60. česko‑slovenské psychofarmakologické konferenci v Jeseníku. A protože ne všichni…
Pokud budeme nadále váhat, pak pravděpodobně ano. Plošné přeočkování jedenáctiletých dětí bylo zrušeno v roce 2009 a o rok později i plošné očkování…
Součástí Zimních revmatologických dnů 2018, které se konaly začátkem ledna v Plzni, se stalo i odborné sympozium společnosti Pfizer. Věnovalo se…
Přežití nemocných s metastazujícím kolorektálním karcinomem díky prohloubení spolupráce v multidisciplinárním týmu a novým léčebným možnostem…
V souvislosti se současnou onkologickou péčí se stále častěji hovoří nejen o personalizované, ale o precizní onkologii jako o směru vedoucím ke…
V prvních únorových dnech se na Urologické klinice 2. LF UK a FN Motol uskutečnil tzv. masterclass, tedy interaktivní kurs na téma karcinomu močového…
Profesor Juan Palou, MD, PhD, FEBU, je světovou špičkou v léčbě karcinomu močového měchýře. Je šéfem Urologicko‑onkologického oddělení Fundació…
V lednu Univerzita Karlova udělila čestné doktoráty dvěma významným osobnostem světové medicíny – prvním oceněným je kardiolog prof. Salim Yusuf,…
Sacubitril/valsartan je prvním a dosud jediným představitelem nové lékové skupiny inhibitorů receptoru angiotensinu a neprilysinu – ARNI. Tento…
Společnosti Array BioPharma a Pierre Fabre minulý týden oznámily výsledky plánované analýzy celkového přežití (OS) z pivotní studie fáze III COLUMBUS…
O elektronizaci zdravotnictví se hovoří od konce devadesátých let minulého století. Za dvacet let se dokončily jen dílčí projekty v rámci…
Nové děkany tří lékařských fakult, kteří se v únoru ujali funkce na čtyři roky, čeká nelehký úkol. Usnadnit jim ho může snad jen to, že „svoji“…
Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch odvolal 9. února ředitele FN Ostrava MUDr. Svatopluka Němečka, MBA. Důvodem má být manažerské selhání…
Zklamání z podmínek, které nabízí mladým lékařům české zdravotnictví, ale i naděje, že v budoucnu snad uplatní v Česku zkušenosti získané v zahraničí…
Tribune.cz zveřejňuje reakci Rady Sdružení ambulantních specialistů ČR (SAS) k některým vyjádřením MUDr. Vladimíra Dvořáka, předsedy Rady…
Obnovená Rada poskytovatelů bude vedena zástupcem ambulantní sféry. V předchozích letech byl preferován hlas nemocnic.
O zkrácenou formu tříletého studia na vyšších odborných školách, kratší o jeden až dva roky, vytvořenou zejména k řešení problému nedostatku…
Nedostatek sester a středního zdravotnického personálu je horkým tématem již několik let. V současné době se podle některých zdrojů zdá, že se jejich…
Mamma HELP Pacientská organizace Mamma HELP už 19 let pomáhá onkologům s podpůrnou péčí o ženy s karcinomem prsu.
Biologové v Šanghaji slaví úspěch: podařilo se jim poprvé v historii naklonovat primáta, a to opici makaka (Macaca fascicularis).
Výbor CHMP schválil pro Evropu přípravek Hemlibra Emicizumab (Hemlibra) prokázal vyšší účinnost v porovnání s předchozí léčbou bypassing přípravku ve…
Ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch podpoří vyšší platbu za kvalitu a dostupnost péče a růst kompetencí praktiků. Žádný segment péče…
Nanejvýš čtvrtině pacientů ohrožených fibrilací síní jsou v ČR hrazena direktní antikoagulancia.
Na ministerstvu zdravotnictví se 29. ledna poprvé sešla Rada poskytovatelů jako poradní orgán ministra Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha. Dvě desítky členů…
V souvislosti se změnou složení správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny se spekuluje o výměně současného generálního ředitele Ing. Zdeňka Kabátka…
Zeptali jsme se děkana 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy profesora MUDr. Aleksiho Šeda, DrCs., který loni v dubnu svoji funkci obhájil a má za…
Úhradová vyhláška na rok 2019 by měla být nepodkročitelným minimem a otevřít prostor pro individuální jednání v rozsahu zdravotně pojistných plánů.…
Do cenových jednání pro rok 2019 jdou zaměstnanecké pojišťovny s plánem bonifikovat primární péči, přidat kvůli plošnému zákazu nedozovaného amalgámu…
Zklamání z podmínek, které nabízí mladým lékařům české zdravotnictví, ale i naděje, že v budoucnu snad uplatní v Česku zkušenosti získané v zahraničí…
Očkování hexavakcínou po výpadku obnoveno Praktičtí lékaři pro děti a dorost se na přelomu roku dostali do nezáviděníhodné situace – chtěli očkovat…
Začátkem měsíce ledna uspěla naše pacientka Aneta u Městského soudu v Praze se svojí žalobou na Všeobecnou zdravotní pojišťovnu.
Dvě velké studie z reálné praxe porovnaly výsledky léčby dospělých nemocných s diabetem 2. typu, kteří přešli na terapii přípravkem inzulin glargin …
Nemalobuněčný karcinom plic patří mezi ta onkologická onemocnění, kde se cílená léčba již plně etablovala. Platí to především pro nádory s mutací…
Kombinační léčba betablokátory a inhibitory ACE má své místo u poměrně širokých skupin nemocných. Velmi často však její potenciál snižuje nízká…
Publikace Preventivní kardiologie pro praxi spatří světlo světa koncem ledna 2018 a její křest se odehraje na Šonkově dni (25. 1. 2018). Kniha je…
Ve dnech 22.–25. listopadu 2017 se konal v pavilonu E brněnského výstaviště Český a slovenský neurologický sjezd. K hlavním tématům patřila i…
Zatímco studentů medicíny přibývá, doba pobytu pacientů na nemocničním lůžku se zkracuje, takže budoucím lékařům ubývá příležitostí se s nemocnými…
Biofarmaceutická společnost AbbVie oznámila pozitivní výsledky tří pivotních klinických studií fáze III, v nichž byl hodnocen experimentální…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 5/2018 |
Datum vydání: | 26.3.2018 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.