Intenzivní terapie diabetiků 1. typu
V dnešním pokračování našeho seriálu prezident České diabetologické asociace prof. Milan Kvapil stručně rekapituluje terapii diabetu 1. typu. Ta…
V dnešním pokračování našeho seriálu prezident České diabetologické asociace prof. Milan Kvapil stručně rekapituluje terapii diabetu 1. typu. Ta…
V pátek 15. dubna ukončilo studium 21 posluchačů již třetího ročníku specializovaného programu MBA ve zdravotnictví. Současně studuje v Academy of…
Alarmující, přesto málo známou skutečností je, že celou jednu pětinu všech nádorových onemocnění tvoří kožní karcinomy. Nejzhoubnějším je maligní…
V prvním čtení prošla minulý týden Poslaneckou sněmovnou úvodní část chystané reformy zdravotnictví. Jednalo se o novelu zákona o veřejném zdravotním…
Ve dnech 19. až 21 dubna se na Výstavišti v pražských Holešovicích uskutečnily dva tradiční veletrhy se zdravotnickou tematikou. Výstava Non‑handicap…
Jaký profil by měli mít odborníci řídící kliniky a nemocnice? S odpovědí na tuto otázku se nepotýká jen Česká republika. Přesvědčit se o tom mohli…
Hospodaření 11 fakultních nemocnic a dalších čtyř přímo řízených zdravotnických zařízení skončilo loni v kladných číslech, a to 335 milionů před…
Světový den roztroušené sklerózy (RS) se připomíná od roku 2009 a připadá vždy na konec května. V České republice jeho hlavní program proběhne v…
Celkem 361 důchodců narozených v roce 1911 evidovala v dubnu 2011 Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ). Z nich bylo 305 žen a 56 mužů. U…
Ministerstvo zdravotnictví zadalo renomované společnosti KPMG audit, který měl vyhodnotit, jak efektivně byly využity prostředky, jež směřovaly z…
Compliance pacienta je přetrvávající problém. Společnost Professional Impact z Connecticutu oslovila 257 lékařů napříč Spojenými státy, z nichž žádný…
Zatímco se v Poslanecké sněmovně minulé úterý poslanci do pozdních nočních hodin přeli, zda propustí do dalšího čtení první z reformních návrhů z…
Lékařský časopis Annals of Neurology publikoval výsledky prvních klinických testů genové terapie úporných bolestí pacientů s nádorovým onemocněním.…
Již počtvrté vystoupali pacienti trpící Parkinsonovou nemocí v doprovodu příbuzných a přátel 11. dubna na Říp. „Cílem pochodu na vrchol posvátné…
Na nedávném výročním zasedání American Association for Cancer Research (AACR) se opět rozhořel spor mezi zastánci a odpůrci tzv. EMT teorie vzniku…
Druhé vydání Biosimilars Handbook European Generic Medicines Association (EGA) u příležitosti 9. mezinárodního symposia biosimilars uvedla druhou…
Už třetí ročník SestraFestu proběhne 25. května v Praze na Staroměstském náměstí. Smyslem této akce je představit široké veřejnosti práci sester – a…
Na datum 11. dubna připadá „ve zdravotnickém kalendáři“ den Parkinsonovy nemoci. Po celém civilizovaném světě si jím připomínáme nejen postižené…
V nemocnici je výrazný nedostatek sester. Kdo bude v případě poškození pacienta vinen? Sestra, která se věnovala jinému pacientovi, nebo…
Historie poskytuje nepřeberně příkladů o tom, jak lidstvo neporučilo ani větru, ani dešti. I když se tedy hodně snažilo a i když to poroučení bylo…
Karlovy Vary hostily 7. kongres českých a slovenských dermatovenerologů, na který navazovalo 8. jarní symposium EADV. Na velkolepou akci se sjelo…
V dalším díle našeho seriálu o průlomové bolesti se budeme zabývat etiologií a patogenezí tohoto závažného symptomu provázejícího pokročilá…
Na nedávném symposiu, které v prostorách pražského Břevnovského kláštera pořádala společnost Servier, byly z různých pohledů komentovány nové důkazy…
Vědci z IBM a Institute of Bioengineering and Nanotechnology objevili nový druh polymeru, který dokáže detekovat a ničit kmeny…
Léčbou dyslipidémie lze snížit kardiovaskulární morbiditu i u pacientů s chronickou renální insuficiencí a selháním ledvin. Snížení sérového…
Potravinové doplňky obsahující extrakty z aloe vera se u veřejnosti těší velmi dobré pověsti a jsou obecně považovány za zdraví prospěšné. V rámci…
MT 7/2011, str. A7
Antipsychotikum druhé generace iloperidon bylo registrováno v květnu 2009 americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léků (FDA) v indikaci akutní léčba…
Prof. MUDr. Jiří Havlík, DrSc. * 22. října 1928 – † 25. dubna 2011 S velkým zármutkem si dovoluji informovat, že dne 25. dubna nás po těžké nemoci…
My, provozovatelé veřejných lékáren, jsme si už museli zvyknout na to, že představitelé České lékárnické komory se v otázkách budoucnosti lékárenství…
Společnost GSK spolupracuje s pacientskými organizacemi Role pacientských organizací je ve zdravotnickém systému nezastupitelná, neboť pacientům…
Česká republika se letos již popáté přihlásila k Evropskému dni pacientských práv, který připadl na 18. dubna. Koalice pro zdraví ve spolupráci s…
Eda: Nám už se to pracoviště nějak rozpadá, všichni doktoři jsou v privátu a o vědu se moc nezajímají a peněz na vědu nám také ubývá. Musíme zkusit…
Vědci z univerzity v kanadském Torontu analyzovali fosilizované čelisti různých příslušníků druhu Labidosaurus hamatus, suchozemského ještěra…
Tento problém se týká hlavně Vojenské zdravotní pojišťovny (dále také jen VoZP) a Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a…
Jednou z hlavních změn v rámci reformy zdravotnictví má být přesměrování poplatků pacientů z příjmových položek lékařů do rozpočtu zdravotních…
Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek a ministr zdravotnictví Leoš Heger minulý týden podepsali memorandum o spolupráci na změnách v nynější…
Brněnské onkologické dny již po řadu let představují nejvýznamnější tuzemskou onkologickou akci. Letos proběhly od 21. do 23. dubna. „Také letošní…
„Letos jsme nabídli každé pracovní skupině, ať si pozve jednoho mluvčího podle vlastního uvážení s tím, že tato návštěva se hradí z prostředků ČKS.…
Program humanitárních evakuací zdravotně postižených – Medevac – bude pokračovat. Vláda odsouhlasila plán ministerstva vnitra, podle něhož by se měly…
Z vládních reforem se lidé nejvíce zajímají o změny ve zdravotnictví a v důchodovém systému, nejméně naopak o vysokoškolskou reformu, zjistil dubnový…
Memorandum, kterým byla ukončena akce "Děkujeme, odcházíme", garantuje všem nemocničním lékařům, že do března má dojít k navýšení jejich tarifních…
Podle memoranda, jež podepsaly jak LOK, tak MZ, měli dostat lékaři v nemocnicích od 1. března přidáno. V některých zdravotnických zařízeních však k…
Kardiovaskulární choroby jsou spojovány s nevhodnou dietou. Není však jasné, které komponenty diety jsou nositeli nejvýznačnějších rizik. Studie…
Nemocní s vrozenou srdeční vadou, nejčastěji Fallotovou tetralogií, pulmonární atrezií anebo transpozicí velkých tepen, absolvují v dětském věku…
Dne 22. března 2011 se konal v Autoklubu ČR v Praze již 5. celostátní seminář Českého institutu metabolického syndromu (ČIMS), tentokrát ve…
Publikace od MUDr. Ivana Kolomba a spoluautorů měla 15. března slavnostní křest ve Faustově domě na pražském Karlově náměstí. Kromě autorů, kmotrů…
Laskavé pitvání světa Je tomu sotva rok, co vyšly vzpomínky prof. MUDr. Ctirada Johna, DrSc., které spolu s ním sepsal František Houdek a nazval je…
Nadační fond Porozumění pořádá Seminář na téma Komunikace mezi zdravotnickým personálem a pacienty, resp. rodiči hospitalizovaných dětí. Cílem…
V agendě ministra zdravotnictví byla v minulém týdnu mimo jiné také jedna milá povinnost. Bylo jí předání Ceny veřejnosti za nejlepší vědecký výzkum.…
V březnu a dubnu 2011 proběhlo druhé kolo tzv. Twin Cities – edukačního programu firmy Abbott, při němž se propojila vždy dvě velká města České…
Katetrová implantace aortální chlopně (TAVI) je rutinní metodou léčby aortální stenózy; od roku 2007 bylo takto léčeno celosvětově více než 30 000…
Kardiochirurgická operace je v povědomí pacientů spojena s velkou jizvou a velkým zásahem do organismu. Dnešní technologické pokroky nám dovolují se…
Katetrizační léčba mitrální regurgitace pomocí MitraClipu Nedomykavost dvojcípé chlopně (mitrální regurgitace – MR) je nejčastější chlopňovou vadou v…
Kardiochirurgická operace je v povědomí pacientů spojena s velkou jizvou a velkým zásahem do organismu. Dnešní technologické pokroky nám dovolují se…
Snaha po miniinvazivitě ve všech medicínských oborech představuje přirozený vývoj kopírující rozvoj medicíny samotné. Časem propracované, prověřené…
Pacienti, kteří se podrobili transplantaci srdce, podstupují následně poměrně častou biopsii pro ověření stavu transplantovaného orgánu. Pokud jsou…
Dne 22. března 2011 se konal v Autoklubu ČR v Praze již 5. celostátní seminář Českého institutu metabolického syndromu (ČIMS), tentokrát ve…
Po loňském úspěchu opět zahajuje výroční sjezd České kardiologické společnosti blok přímých přenosů z několika intervenčních sálů. Jeden z těchto…
Jedním ze stěžejních témat letošního výročního sjezdu České kardiologické společnosti je pasivní kouření. V souvislosti s tímto podceňovaným…
„Kdybych měl zlatou rybku, která by plnila jen jedno přání, tak bych s ní mluvil o tuzemských kardiologických časopisech. To je asi nejtěžší úkol,…
Institucionální podmínky vědeckého medicínského bádání se průběžně proměňují. Je proto dobré vědět, co nabízí a poskytuje Interní grantová agentura…
Vysoká profesionální úroveň manažerů v oblasti ŘLZ a rozvoji výkonnosti je pro dlouhodobé fungování zdravotnických zařízení naprosto zásadní. Od…
Právě před rokem jsem na tomto místě v článku Organizační leadership a řízení změny ve zdravotnictví napsal, že zdravotnictví v České republice i…
V dubnu vstoupil na český trh indacaterol – nový dlouhodobě působící beta2‑adrenergní agonista. Tento lék je indikován k udržovací bronchodilatační…
Na nutnost moderní léčbu založenou na biotechnologiích zprostředkovat co největšímu počtu pacientů se zaměřilo symposium, které proběhlo během…
Na často opomíjenou problematiku duševního zdraví seniorů se zaměřilo Jarní symposium 2011, které se za podpory společnosti Lundbeck konalo 4. a 5.…
Ve dnech 8. až 10. dubna se do Prahy sjeli praktičtí lékaři ze všech koutů České republiky. Důvodem bylo konání V. jarní interaktivní konference SVL…
Jde‑li o očkování dětí, většinou nás ani nenapadne přemýšlet a považujeme tento způsob jejich ochrany za zcela samozřejmý. Horší už to bývá s…
„Bojíte se kortikosteroidů?“ Na tuto otázku odpovídali lidé v pražských ulicích v rámci ankety připravované k tiskové konferenci na uvedené téma.…
Diabetes mellitus (DM) je známým rizikovým faktorem ischemické choroby srdeční. Zavedení specifického antitrombotického přípravku, inhibitoru…
Farmaceutická společnost GlaxoSmith‑ Kline (GSK) se rozhodla pro další kroky, jejichž cílem je kultivovat zdravotnické prostředí. Nová opatření,…
Laquinimod, jedenkrát denně perorálně podávaný imunomodulátor určený k léčbě relapsů rotroušené sklerózy, prošel úspěšně fází III klinického zkoušení…
Režim bazálního inzulinu je pro léčbu diabetu 2. typu stejně přelomovým, jako byl intenzifikovaný režim bazál/bolus pro léčbu diabetu 1. typu.…
Karlovarská krajská nemocnice a. s. (KKN) zrušila výběrové řízení na nákup nové magnetické rezonance pro nemocnici v Karlových Varech. Ze čtyř…
Ceny medicinálního kyslíku jsou nehorázné, stěžují si záchranné služby. Poté, co se před třemi lety stalo z kyslíku léčivo, vzrostla jeho cena až na…
Ministerstvo zdravotnictví chystá nový zákon o zdravotních pojišťovnách, který by měl nabýt účinnosti od ledna 2013. Jaké hlavní změny legislativa…
Ve Správní radě Všeobecné zdravotní pojišťovny zasedá celkem třicet členů. Každý z nich pobírá za svou účast průměrný plat v ČR. Zákon jim ukládá…
Před 350 lety se narodil botanik a misionář Jiří Josef Kamel, který proslul mimo jiné jako autor první monografie o filipínské flóře. Senátor…
Ve dnech 1. až 4. dubna se v Brně koná výroční kongres České kardiologické společnosti. Jde o suverénně největší tuzemskou medicínskou akci. Celkem…
Dabigatran je FDA nově schválený přímý inhibitor trombinu v prevenci cévní mozkové příhody u pacientů s non‑valvulární atriální fibrilací. Prošel…
Infrastruktura pro objevování, testování a schvalování nových¨antibiotik se rozpadla. Za posledních čtyřicet let byly uvedeny na trh jen čtyři nové…
Farmaceutická společnost Teva a společnost Procter&Gamble spolu uzavřely smlouvu o budoucí spolupráci. Tento nový obchodní model kombinuje silný…
Zaujal mě článek z vysoce produktivní dílny prof. Ing. J. Petra, DrSc. Dlouhodobě pracuji s různými evropskými i americkými lékařskými či odbornými…
"V poslední době se často diskutuje o tom, jak je vysoká spoluúčast pacientů při čerpání péče a jestli celkově překročí 20%. Proč je ale spoluúčast…
Dny 4. až 10. dubna vyhlásila Světová alergologická organizace, World Allergy Organization (WAO), jako Světový týden alergie. Upozornila, že…
Švédské velvyslanectví ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, Asociací nemocnic ČR a Českým národním fórem…
Na pražském symposiu vystoupila také dr. Sarah Parnacottová, konzultantka paliativní medicíny v Ashgate Hospice v anglickém Chesterfieldu.…
Pražský hotel Clarion přivítal pod patronací Společnosti pro studium a léčbu bolesti vůbec poprvé ve střední a východní Evropě symposium (1st BTcP…
Bolesti zad patří mezi onemocnění s nejčastějším výskytem postihující především nemocné v produktivním věku. Uvádí se, že zhruba 80 % obyvatel ve…
Juvenilní idiopatická artritida (JIA) je systémové autoimunitní onemocnění dětí a mladistvých do 16 let, které vede k progresivním změnám, bolesti,…
Následující kasuistika ukazuje, že u pacientky s vysoce aktivní revmatoidní artritidou a s bronchiektaziemi se jako účinná léčba s příznivým…
Základní bezpečnostní principy podávání nesteroidních antirevmatik (NSA) a v tomto kontextu velmi zajímavé výsledky studie CONDOR komentuje přední…
Na nedávném mezinárodním symposiu společnosti Pfizer „GI Speakers Tour“ v pražském hotelu Hilton přednášeli specialisté z České republiky, Slovenska…
V dubnu rozšířil nabídku informací věnovaných problematice bolesti nový elektronický zpravodaj Pain‑News.cz. Je určený výhradně odborné veřejnosti a…
Co to přesně je? Co je její příčinou? Medscape.com publikoval e‑mailovou konverzaci dvou odborníků, neurologa specializujícího se na léčbu bolesti dr…
Bolesti zad (BZ) patří v současné době k nejrozšířenějším bolestem člověka. Vertebrogenní syndromy jsou choroby mající původ v páteři a v přilehlých…
Zavedení RTG nebo CT vyšetření jako standardu do základního diagnostického postupu chronické bolesti dolní části zad (low back pain) nepřináší…
Antibiotika letos léčí sedmdesátý rok. Na terapeutickou scénu vstoupila roku 1941, byť objevena byla třináct let předtím. Už sám jejich objevitel,…
Čtyřčlenný švédsko‑norský tým vedený Irene Erikssonovou z Umea a Skövde univerzity ve svém výzkumu řešil otázku, zda je infekce močového traktu u…
Protilátky proti lidskému papilomaviru jsou ve větší míře detekovatelné u pacientů s plicním karcinomem ve srovnání s jedinci, kteří jej nemají, říká…
Nová scéna Národního divadla v Praze se stala 27. března dějištěm slavnostního předávání cen ankety Lékař roku 2010, kterou pořádá Unie pacientů ČR;…
aké následná péče bude muset projít určitou restrukturalizací, upozorňuje MUDr. Ivana Doleželová, MBA, primářka Geriatrie-LDN FTNsP v Praze. Činí tak…
Ve dnech 24. a 25. března t. r. se konalo v Lázních Bělohrad I. jarní ortopedické symposium. Jde o setkání, které navazuje na úspěšné hradecké…
„Přes řadu proklamací o posilování kompetencí VPL se setkáváme s naprostým opakem a neuvěřitelnými opatřeními, která mohou výrazně omezit rozsah námi…
Při příležitosti 60. výročí zahájení výzkumu a vyšetřování poruch spánku na Neurologické klinice 1. lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní…
Typické aprílové počasí čekalo ve dnech od 14. do 16. dubna na účastníky tradičních diabetologických dnů v Luhačovicich. Na letošní 47. ročnik jich…
O restrukturalizaci lůžkové péče se hovoří již mnoho let. Stejně tak dlouho se mluví o podfinancování lůžek v léčebnách dlouhodobě nemocných a…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 11/2011 |
Datum vydání: | 08.5.2011 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.