Určující trendy v onkologii na kongresu ASCO
Floridské Orlando bylo ve dnech 13. až 17. května 2005 svědkem gigantického odborného setkání. Téměř 30 000 odborníků z celého světa svedla do…
Floridské Orlando bylo ve dnech 13. až 17. května 2005 svědkem gigantického odborného setkání. Téměř 30 000 odborníků z celého světa svedla do…
Mezinárodní asociace farmaceutických společností (MAFS) zaslala ministerstvu zdravotnictví posledního května memorandum, v němž kritizuje způsob…
Rtuťový sfygmomanometr se užívá již od dob S. Riva-Rocciho, přesto je tato klasická metoda stále nejspolehlivější. Požadavky Evropské unie nahradit…
Během 60. let 19. století francouzský chemik Louis Pasteur kvalitativně prokázal, že mikroorganismy jsou schopny výrazně ovlivňovat makrosvět a…
Sex přestal být tabuizovaným tématem. To však neznamená, že neexistují nezodpovězené otázky. Zejména ti lékaři, kteří získali diplom před desítkami…
Poslanecká sněmovna opět pozastavila proces transformace nemocnic. Hejtmani neskrývají své rozhořčení a hovoří dokonce o porušení Ústavy ČR.…
V podobném duchu se nesly i oslavy 60. výročí založení IV. interní kliniky 1. LF UK a VFN, které proběhly 10. května 2005 v pražském Karolinu.
Úrazy, které vzniknou v důsledku působení tepla, patří k těm nejvážnějším. I dnes, kdy má popáleninová medicína účinné terapeutické metody, mohou…
Řešení tohoto projektu vzniklo ve spolupráci s Nemocnicí Na Homolce. Cílem bylo vyvinout systém pro včasnou neinvazivní detekci bronchiálního…
Monitorování důležitých funkcí pacienta v terénu, archivace naměřených hodnot a jejich další zpracování, to je ideální pole, na kterém se mohou…
Může lékař získat registraci k provozování nestátního zdravotnického zařízení, pokud byl pravomocně odsouzen pro úmyslný trestný čin, který nespáchal…
V Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR uspořádala farmaceutická společnost Lek Pharma pro své významné partnery a klienty vernisáž výstavy fotografií…
S PharmDr. Petrem Svobodou, prezidentem společnosti AstraZeneca ČR, generálního partnera filmového festivalu, hovoříme o zdravotnické osvětě, vášni…
Inhibitory ACE jsou základní skupinou antihypertenziv a léky volby v terapii srdečního selhání. Jejich použití je tedy velmi rozšířené a riziko…
Do čeho se chystá Praha investovat přes sedmnáct milionů korun? A uživí vůbec hlavní město provoz kamionu s návěsem pro likvidaci následků hromadných…
Účastníkům semináře Collegia nabídl mimořádně zajímavý pohled na měření kvality ve zdravotnictví, které je nezbytným předpokladem dosahování vyšší…
První průběžné výsledky studie BIG 1-98 ukazují, že v oblasti adjuvantní léčby počátečního stadia karcinomu prsu nabízí letrozol ve srovnání s…
Česká stomatologická komora svolala na minulý víkend do Brna svůj 43. sněm, na němž byl znovuzvolen viceprezident komory dr. Pavel, dále zde proběhly…
Sedmý Den lékáren, který letos připadá na 16. červen, zasvětila Česká lékárnická komora odvykání kouření. Motto zní: „Odložte svou poslední cigaretu…
Velké množství pacientů s infarktem myokardu a elevací ST-segmentu, kteří jsou léčeni fibrinolytickou léčbou, nedosáhne dostatečné reperfuze, hrozí…
Dnešní pokračování našeho seriálu o kapesních počítačích bude poněkud netradiční. Výjimečně vám nenabídneme další porci softwaru pro vaše PDA, zato…
Slyšel jsem, že bych měl za pouštění rádia pacientům v čekárně platit poplatky podle autorského zákona. Je to pravda? Údajně již jeden kolega měl na…
V Medical Tribune číslo 6/2005 jste psali o zavedení daňového zvýhodnění na vyživované dítě a daňového bonusu podle novely zákona o daních z příjmů č…
V minulém čísle MT jsme naše čtenáře informovali o vydání knížky vzpomínek na zakladatele moderní české epidemiologie prof. MUDr. Karla Rašku, DrSc.…
Lidé, kteří pečují o blízkou nebo jinou osobu, se dočkají zlepšení své finanční situace. Vyplývá to z nového zákona, který schválil Parlament ČR a…
Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích se výrazně podílí na dvou projektech rozvojové spolupráce mezi ČR a Zambií –…
S rozvojem cestování z Evropy na ostatní kontinenty se lidé stále více setkávají s rizikem onemocnění malárií. Podle údajů WHO bylo na seznamu…
Ani občané, ani vlády zemí EU nemají v současné době žádný nástroj či měřítko srovnání úrovně zdravotní péče poskytované v jednotlivých členských…
Angola je další v řadě zemí, ve kterých se hemorhagická horečka – převážně smrtelné onemocnění v uplynulých letech vyskytlo. Podle posledních zpráv…
Senátor a stínový ministr zdravotnictví za ODS Tomáš Julínek je pro deregulaci reklamy na léky. Pokud má být pacient ústředním bodem zdravotnického…
Na čtrnáct dnů byl do ČR za půjčen sonograf nové generace umožňující snímání obrazu v 3D/4D zobrazení. Až do pátku 27. k větna se s ním může odborná…
Šedesát let od svého založení si nedávno připomněla III. interní klinika – klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN v Praze, jejíž…
S MUDr. Ivo Žídkem, ředitelem českého zastoupení Sanofi-Aventis a členem představenstva Mezinárodní asociace farmaceutických firem (MAFS), hovoříme o…
Zatímco výše zmíněné projekty slouží lékařům a kapesní počítač v nich figuruje jako přenosný monitor a pracovní stanice v jednom, projekt bdícího…
Lékařský stav má v letošním osmém ročníku Nokia Meridian Golf Tour silné zastoupení – a od začátku si vede opravdu dobře! Úvodní odpal sezóny se…
V Akademickém klubu 1. lékařské fakulty UK ve Faustově domě na Karlově náměstí vystavuje až do 15. června své obrazy a ilustrace přední anatomický…
Na Oddělení radiologie Masarykova onkologického ústavu v Brně (MOÚ) byl během měsíce dubna instalován nový přístroj magnetické rezonance (MR)…
Dvě velké klinické studie porovnávaly účinnost přípravků ximelagatran a warfarin, jejich nežádoucí účinky a krvácivé komplikace. Antagonista vitaminu…
Podle vzoru některých zahraničních kongresů uspořádali organizátoři sjezdu letos již druhý ročník běhu na 3 km v areálu výstaviště, pojmenovaný po…
V následující kasuistice se autor snaží upozornit na další možné indikace fluvoxaminu – léku, který byl původně určený pro antidepresivní použití.
Čas dovolených a cestování se rychle blíží. Lékaři by v této souvislosti neměli zapomínat upozorňovat své pacienty na zdravotní rizika spojená s…
Nehodgkinské lymfomy (NHL) jsou pestrou skupinou maligních lymfoproliferací. V této početné skupině diagnóz dominují difuzní velkobuněčné B-lymfomy,…
Diana L. Dell, MD, Psychiatrická klinika a Gynekologicko-porodnická klinika, Duke University Medical Center, Durham, N. C.
Tým amerických genetiků vedený Michaelem Holmesem z kalifornské společnosti Sangamo Biosciences zveřejnil počátkem dubna v prestižním vědeckém…
Výroční 37. evropská konference lékařské genetiky se konala ve dnech 7. až 10. května v pražském Kongresovém centru u příležitosti 140. výročí…
Počátkem května se na brněnském výstavišti již tradičně setkali kardiologové a příznivci kardiologie. Nejvíce pozornosti bylo na XIII. výročním…
Čeští vědci Antonín Bukovský a Marta Světlíková spolu s americkým kolegou Michaelem Caudlem vypěstovali v laboratořích University of Tennessee v…
Nezávislých platforem snažících se o diskusi nad dlouhodobě neřešenými problémy českého zdravotnictví neustále přibývá. Jako zatím poslední v řadě se…
Záměrně dvojznačný název zvolila ministryně zdravotnictví pro ocenění, které se rozhodla poprvé udělit u příležitosti letošního Mezinárodního dne…
Jednou z klinických studií, o nichž se během 75. kongresu EAS v Praze hovořilo nejvíce a nejčastěji, byla i studie FIELD (Fenofibrate Intervention…
Na 75. kongresu Evropské aterosklerotické společnosti v Praze jsme měli mj. možnost hovořit s významným australským lékařem a vědcem prof. Philipem J…
Novému léku ezetimibu (s firemním názvem Ezetrol), který je od konce ledna k dispozici i českým kardiologům, internistům a lipidologům, bylo na…
Časopis Archives of Dermatology přinesl před časem článek J. Orringera a spol. z Lékařské fakulty Michiganské univerzity v Ann Arbor, podle něhož…
Lymeská borelióza je antropozoonóza přenášená klíšťaty rodu Ixodes ricinus vyvolaná spirochetou Borelia burgdorferi sensu lato. Nejčastějším původcem…
Gynekologové z pražské Fakultní nemocnice v Motole přivítali koncem dubna na své klinice uznávaného francouzského urogynekologa profesora Alaina…
Zvláště mladé lékaře trápí absence prováděcích vyhlášek k zákonu, který řeší postgraduální vzdělání. Návrh, který vypracovala Česká kardiologická…
Teorie prionů, za niž dostal v roce 1997 americký lékař Stanley Prusiner Nobelovu cenu, usiluje o nevyvratitelné potvrzení. Zatím neúspěšně.
Své turné po České republice 16. května zahájilo Mobilní anesteziologické simulační centrum (MASC). Obří žlutý truck zakotvil nejprve v pražské…
Lékař je vzděláván a vychováván k tomu, že on je ten, kdo musí léčit a vyléčit. Za to je pacienty ctěný a vážený. Žádný div, že se až 90 % mladých…
Vzájemně si odporujícími argumenty a nejrůznějšími invektivami se před dvěma týdny začali častovat prezident České lékařské komory David Rath a…
Postěžovala si mi tuhle jedna známá z poměrně velkého města, že když byla nucena zajít na chirurgickou ambulanci s náhle vyrašeným furunklem,…
Až do roku 1994 byla nemocnice v Chemnitz všeobecným zdravotnickým ústavem krajského typu z dob NDR. Po privatizaci se vypracovala na fakultní…
V časopise Nemocnice vydávaném v Praze VFN a 1. LF UK své názory na slučování pražských nemocnic a na důsledky, které to přinese pro lékařské fakulty…
V letošním roce poprvé Světová liga proti hypertenzi vyhlásila 14. květen Světovým dnem hypertenze, jehož cílem je připomenout, že vysoký krevní tlak…
Jako vždy byla velká pozornost návštěvníků výročního sjezdu České kardiologické společnosti věnována sekci HOT LINES, ve které bylo letos představeno…
Bezprostředně po skončení XIII. výročního sjezdu České kardiologické společnosti poskytl Medical Tribune rozhovor předseda programového výboru prof.…
Nad možnosti současné léčby akutní hypertenze na interním oddělení se ve svém příspěvku, který na sjezdu ČKS zazněl v rámci symposia firmy Altana…
V Poslanecké sněmovně byl představen nový informační projekt Pomoc přátelům. Pilotní fáze je zaměřena na vietnamskou komunitu a cílem je pomoci jejím…
Podivný případ oplození zaznamenaný na saúdskoarabské klinice postavil před biology i lékaře otázku, co všechno je při oplození savčího vajíčka možné…
Fantastický výhled pro genovou terapii přinesl objev týmu vedeného americkým genetikem Robertem Pruittem z Pardue University ve West Lafayette.…
Dosavadní výsledky zatím neukončeného personálního auditu ve zdravotnických zařízeních následné lůžkové péče ukazují, že přibližně ve 30 procentech z…
Před nadcházejícím kongresem pediatrů a dětských sester – XXIII. dny klinické a praktické pediatrie, které se konají 19. až 20. května v Olomouci –…
Pokud sečteme všechny osoby s těžkými poruchami zraku či sluchu, diabetiky, duševně nemocné, paraplegiky, lidi s trvalými následky úrazů a podobně,…
Systém I4Control z Gerstnerovy laboratoře ČVUT Praha pro snímání očních pohybů zaujal na veletrhu Pragomedica odborníky hned z několika medicínských…
Aglukosidáza α (Myozyme®) je přípravek vyvinutý společností Genzyme Corp., který je nyní ve studii označené AGLU01602 zkoušen v léčbě vzácnějšího…
Už po sedmadvacáté se otevřely brány komplexu mezinárodních zdravotnických veletrhů Pragomedica – Pragofarma – Pragooptic – Pragolabora 2005. Stalo…
Světová organizace Global Initiative for Asthma (GINA) za podpory WHO zdůraznila nutnost posílit zájem o správnou léčbu této chronické choroby tím,…
V únoru a březnu letošního roku se konala v osmi městech ČR série seminářů, jejichž hlavním tématem byla problematika akutních koronárních syndromů.…
V zemích EU došlo k přehodnocení bezpečnosti používání antidepresiv u dětí a dospívajících. Jedná se o přípravky obsahující atomoxetin, citalopram,…
Pimecrolimus je selektivní inhibitor produkce a uvolňování prozánětlivých cytokinů. Patří mezi lokální imunosupresiva a používá se pro lokální…
Společnost Grünenthal Czech, s. r. o., uvedla počátkem května na český trh přípravek Zaldiar pro léčbu středně silné až silné bolesti. Obsahuje fixní…
Nové údaje potvrzují, že ovlivněním obou zdrojů cholesterolu společným podáváním ezetimibu a statinu se dosahuje většího snížení LDL cholesterolu a…
Jako každý rok, i letos udělila odborná porota pod vedením prof. MUDr. Jana Švihovce, DrSc., vybraným exponátům nejvyšší veletržní ocenění.
Využití transplantace krvetvorných buněk má u nás i v zahraničí trvale vzestupnou tendenci. Na celém světě se ročně provádí kolem 50 000 těchto…
V posledním čísle Medical Tribune jsme přinesli první část zprávy o symposiu o arteriální hypertenzi, které se konalo začátkem dubna na pražské…
Karcinom tračníku a konečníku představuje v České republice vzhledem ke své vysoké incidenci i mortalitě závažný celospolečenský problém. I přes…
Do Prahy se 24. března sjeli lékaři zabývající se diagnostikou a léčbou respiračních chorob a především chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN) z…
Denní dávka selektivního H1-antihistaminika levocetirizinu (Xyzal) je schopna potlačit symptomy sezónní alergické rýmy (SAR) u dětí po celou dobu…
Důležitý obranný mechanismus zastavující v samém počátku množení nádorových buněk odhalili spolu se svými dánskými a norskými kolegy čeští vědci…
Vědci z Genetického institutu společnosti Serono (SGI) jako první na světě identifikovali 80 genů, které jsou odpovědné za zánětlivé a…
V posledním čísle Medical Tribune jsme se v diskusi věnovali problematice generické substituce. Díky velkému ohlasu se k tomuto tématu vracíme…
Dvacáté století bývá někdy označováno za věk antibiotik. Díky převratným objevům, které byly učiněny v posledních letech, by 21. století mohlo být…
Již dvakrát jsme informovali o 75. kongresu Evropské aterosklerotické společnosti, jemuž byla MT mediálním partnerem. Pro účastníky akce vydalo…
V současnosti mají předepisující lékaři základní výběr mezi originálními a generickými léky. Jaké jsou vlastnosti tzv. „originálů“ a „generik“ a…
„Ó ne, pane profesore, měl jsem příliš mnoho potěšení a prospěchu z vašich přednášek, abych od vás přijal peníze! Jsem pyšný na to, že jsem vás vezl,…
Také dnes se budeme věnovat elektronickým knihám pro kapesní počítače, i když poněkud specifickým. Řeč bude o slovnících, z nichž některé disponují…
Vývoj endoskopické techniky v gastroenterologii v současné době umožňuje detailní a efektivní vyšetření jícnu, žaludku, dvanáctníku, žlučových a…
Kontrakt na nákup 508 intenzivních lůžek Eleganza vynese českému výrobci zdravotnické techniky 20 milionů korun a navíc zvyšuje jeho šance na získání…
Vedoucí vědecká instituce v oblasti biomedicínského výzkumu v ČR, Ústav experimentální medicíny AV ČR, oslavila 30. výročí svého založení. Slavnostní…
Od 1. dubna 2004 došlo vydáním zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v této oblasti k významným změnám. Zásadní – a…
Pětiletá dcera si zlomila nohu. Protože na našem oddělení není dost zdravotních sester, asi s ní nebudu moci zůstat doma po celou dobu léčení. Může…
Jako správce IT ve firmě, která zajišťuje provoz počítačových sítí pro několik zdravotnických zařízení, jezdím často na služební cesty za našimi…
Stavby, které slouží zdravotnickým zařízením, zařízením sociální péče nebo občanským sdružením zdravotně postižených občanů, jsou, jak známo, od daně…
Na veletrhu Pragomedica 2005 byl představen také nový produkt, který má ordinacím či lékárnám v ČR zajistit bezplatné připojení k internetu.
Farmaceutická společnost Lek věnovala lékařům dětské ušní, nosní a krční kliniky 2. LF a Fakultní nemocnice Motol dar, který jim pomůže v péči o malé…
V lázeňském městě Poděbrady proběhne ve dnech 9. až 12. června už šestý ročník festivalu dokumentárních a publicistických filmů a videopořadů na téma…
Vize, podle nichž by se mělo reformovat české zdravotnictví, se množí jako houby po dešti. Existuje Modrá šance ODS, dále oficiální materiál…
Počet lidí, kteří si zřídili elektronickou zdravotní knížku, překročil v dubnu hranici půl milionu. Do systému se zapojilo přes pět tisíc ordinací a…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 10/2005 |
Datum vydání: | 06.6.2005 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.