Tematická příloha: MODERNÍ TECHNOLOGIE A TRENDY V MEDICÍNĚ - Přístrojová náhrada funkce jater
Akutní jaterní selhání představuje rychle probíhající onemocnění s vysokou mortalitou. Pro skupinu pacientů, kteří splňují kritéria zařazení na…
Akutní jaterní selhání představuje rychle probíhající onemocnění s vysokou mortalitou. Pro skupinu pacientů, kteří splňují kritéria zařazení na…
První informaci o průběhu 56. výročního vědeckého zasedání American College of Cardiology (ACC) v New Orleans jsme přinesli již v minulém čísle MT;…
Senzitivita metody MRI (magnetic resonance imaging) je u pacientů se suspektním akutním iktem pětkrát vyšší než při využití CT (computed tomography).…
V Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) proběhl začátkem dubna již 10. ročník Pražského workshopu o katetrizačních ablacích. Tentokrát…
„Nemocný okamžitě vycítí, v jakém rozpoložení sestra na pokoj přichází, a z jejího pohledu, úsměvu, způsobu, jakým mu upravuje lůžko, dokáže číst,“…
Získání znalostí o využití moderní techniky v ošetřovatelské praxi nabízí během letošního dubna, května a září sestrám ze Středočeského kraje a z…
Anglické slovo „smart“ lze přeložit mnoha způsoby – jako bystrý, chytrý, elegantní, fikaný či mazaný. SMART se jmenuje také nový koncept léčby…
V minulém čísle Medical Tribune jsme popsali stovky řádek o lécích a jejich cenách, o úhradách a doplatcích pacientů. Mohlo by to tedy vypadat, že i…
Rozšíření viru ptačí chřipky H5N1 mezi drůbeží a divokými ptáky zvýšilo hrozbu vzniku celosvětové epidemie této chřipky v lidské populaci. Světová…
Bayer HealthCare Pharmaceuticals a americká biotechnologická firma Genzyme Corp. oznámily, že požádaly dozorčí úřad Food and Drug Administration (FDA…
Přednosta Gynekologickoporodnické kliniky 1. LF UK a VFN prof. MUDr. Alois Martan, DrSc., spolu se svými spolupracovníky a řadou hostí otevřel ve…
Australský lékař John Billings, jenž před více než půlstoletím vyvinul přirozenou metodu antikoncepce schválenou římskokatolickou církví, zemřel 1.…
Jarní symposium „Arteriální hypertenze: současné klinické trendy“ se stává již pomalu tradicí. Jeho pátý ročník uspořádalo Centrum pro výzkum,…
Lékař v přípravě musí nejprve strávit tři roky převážně na dětských lůžkových odděleních. Tento společný pediatrický kmen je ukončen testem. Další…
Společná informace České lékárnické komory, Ministerstva zdravotnictví ČR a Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.
Letošní Světový den zdraví, který se každoročně slaví 7. dubna, byl věnován tématu mezinárodní zdravotní bezpečnosti. Hlavním cílem kampaně bylo…
MUDr. Tomáš Malík, soukromý gynekolog ze Vsetína, reaguje na výzvu ČLK, o. s., a některých profesních sdružení zastupujících soukromé lékaře, kterou…
Muž ve věku 40 let, který je jinak tělesně zdráv, byl v péči psychiatra od svých 23 let pro diagnózu F 20.0 (paranoidní schizofrenie). Prodělal…
I když mezi praktickými lékaři pro děti a dorost není demografická situace tak kritická jako u praktiků pro dospělé, i zde hrozí, že lékaři‑senioři…
Projekt MeDiMed řeší problematiku sběru, zpracování a dlouhodobé archivace medicínských obrazových informací, ale mezi jeho hlavní priority patří…
Stejně jako v minulých ročnících, byla i letošní konference Telemedicína Brno 2007, která se uskutečnila 29. až 30. března v brněnském Kongresovém…
Společnost Linet, výrobce zdravotnických prostředků, dodavatel nemocničních lůžek a mobiliáře, založila další dceřinou společnost ve vysoce…
Společnost Abbott oznámila, že podala současně žádost v USA (u U. S. Food and Drug Administration, FDA) a Evropě (u European Medicines Agency, EMEA)…
Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP (SVL) připravila nejen pro své členy další zajímavou formu vzdělávání – Jarní interaktivní konferenci. Její…
Mezinárodní vědecký tým vedený Henrikem Clausenem z univerzity v Kodani objevil bakteriální glykosidázy, které mají překvapivý účinek na lidské…
Chronické srdeční selhání představuje jedno z největších zdravotních i ekonomických rizik v průmyslově vyspělých zemích v 21. století. K jeho stále…
Omezení atomizace či překrývání stávajících kapacit a posílení konkurenceschopnosti univerzitních pracovišť. To jsou cíle zásadních změn v brněnském…
Součástí mezinárodního veletrhu HOSPIMedica je největší středoevropská přehlídka pomůcek a služeb pro handicapované občany (REHAPROTEX). Ve všech…
V dnešním vydání MT přinášíme další zajímavosti z Mezinárodního symposia o karcinomu prostaty z pera prof. MUDr. Dalibora Pacíka, CSc. ( předchozí…
V Medical Tribune 10/2007 jsme přinesli překlad článku Critical Care Alert, který se věnuje problematice zneužívání návykových látek u zdravotníků. V…
Karotická endarterektomie byla poprvé představena před více než 50 lety (Eastcott a spol., 1954) a téměř 40 let byla prováděna bez průkazu…
Nemocniční sektor je stále v pohybu. Ministerstvo v legislativním plánu avizuje univerzitní nemocnice, jejich předstupeň je zčista jasna vyhlášen v…
Na příspěvek MUDr. Ivana Davida, CSc., „Koncepce je jen na papíře, ale psychiatrii přesto škodí“ (MT 6/2007) reaguje výbor Psychiatrické společnosti…
V ČR žije v současnosti více než 4 600 osob s chronickým selháváním ledvin. Počet těchto nemocných vyžadujících pravidelnou dialýzu přitom stále…
Jako reakci na zveřejnění článku z časopisu Lancet (Bude potřeba měnit zásady první pomoci? v MT 9/2007) jsme obdrželi reakci od představitelů České…
Dosavadní výkonná ředitelka Mezinárodní asociace farmaceutických společností Mgr. Jana Mikotová odstoupila k 31. březnu 2007 z funkce. Na pozici…
Otravy oxidem uhelnatým byly a jsou neslavnou plzeňskou specialitou. Je to tím, že Plzeň byla posledním větším městem v České republice, kde došlo v…
Problematika gynekologické onkologie byla předmětem řady přednášek na 38. výročním zasedání americké society of Gynecologic Oncologists. Akce, jež…
v dnešním vydání Mt přinášíme další zajímavosti z Mezinárodního symposia o karcinomu prostaty z pera prof. MUDr. Dalibora Pacíka, Csc. (první část…
Status epilepticus (SE) je definován jako série rekurentních grand mal záchvatů bez návratu vědomí mezi jednotlivými záchvaty. Zprávu o tom, že…
Do mezinárodně vedeného výzkumu genové exprese zubní skloviny významně zasáhli také čeští vědci. Nové poznatky by mohly umožnit vývoj metody…
Výsledky biopsie provedené u obézních mužů často udávají falešně nižší agresivitu karcinomu prostaty ve srovnání s muži s normálním BMI. Studie…
Na podzim letošního roku (16. až 19. října) se na brněnském výstavišti uskuteční mezinárodní veletrh pro odbornou zdravotnickou veřejnost HOSPIMedica…
„Nemyslím si, že v pediatrii někdo s despektem zahlíží na praktické lékaře. Míra kolegiality je zde asi vyšší než u medicíny dospělých. klinické…
Druhorozená dvojčata mají dvakrát vyšší pravděpodobnost úmrtí během porodu vaginální cestou nebo krátce po něm ve srovnání se svými o několik minut…
Postmarketingové studie se obvykle nezaměřují na dětského pacienta. Někdy tak může vzniknout pocit falešné jistoty. Jedním z nečetných, ale o to…
Pro naše úvahy o vztahu výživy a imunitního systému především v časných údobích života jsou důležité nejméně dvě okolnosti. První je individuální…
vrozená onemocnění jsou obecně definována jako odchylky od normálního vývoje, které vybočují od běžné variability druhu. Odpovídají dvěma souborům…
Po přečtení materiálu „Prohlášení představitelů občanských sdružení, která hájí zájmy soukromých lékařů“ (viz MT 9/2007, str. B2) musíme být…
Na protest části praktických lékařů připadající na středu 28. března zareagovala všeobecná zdravotní pojišťovna prohlášením, ze kterého Mt přetiskuje…
v Mt 6/2007 jsme informovali o projektu tvorby strategických map, které mají pomoci řešit problém nadměrné expozice obyvatel ČR hluku. krátce po…
Mezi kardiology se začíná hovořit o přehodnocení významu bypassových operací koronárních artérií, které v posledních letech ustoupily do stínu mnohem…
První březnový týden se na Gynekologicko‑porodnické klinice 1. lF Uk a všeobecné fakultní nemocnice v Praze konal mezinárodní školicí kurs, ve kterém…
Jak bylo uvedeno v první části tohoto pojednání (viz Mt 4/2007), nelze mnohé argumenty proti klasickému systému právní odpovědnosti ve zdravotnictví…
v prostorách starobylé Novoměstské radnice uspořádala 1. lékařská fakulta Univerzity karlovy v Praze spolu s biotechnologickou společností Genzyme…
Již od listopadu loňského roku zajišťuje vyšší kvalitu léčebné péče a bezpečnost lékařů i ošetřovatelů v Masarykově onkologickém ústavu (MOÚ) v Brně…
konference INsPO – Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami patří již k tradičním součástem akce Březen – měsíc internetu.…
Tradiční žebříček sta nejobdivovanějších firem v ČR vyhlásilo 29. března Sdružení Czech TOP 100. Jeho předseda Jan Struž k výsledkům uvedl: „Na…
Na pravidelném semináři pořádaném sdružením Občan v institutu CERGE‑EI 21. března komentovali plány současného ministra tři muži, kteří stáli u…
Se značným zájmem jsem si v MT 8/2007 přečetl článek ředitele Psychiatrické léčebny v Praze‑Bohnicích a exministra zdravotnictví MUDr. Ivana Davida,…
Pravda je základem a cílem racionálního myšlení – duševní (mozkové) činnosti založené na rozumu. Racionální myšlení je hlavní pracovní metodou ve…
Ze semináře o nové lékové vyhlášce rovnou na legislativní radu vlády spěchal 22. března náměstek ministra zdravotnictví MUDr. Pavel Hroboň, M.s.…
kdy končí onkologická terapie a začíná paliativní péče? Jaký rozsah paliativní péče v terénní praxi hradí pojišťovny? Pro koho a kdy je vhodný…
Jubilejní desátý ročník odborné konference s mezinárodní účastí Tománkovy dny bronchologie proběhl ve dnech 30. a 31. března v Olomouci. Akce, kterou…
Čtrnáctý brněnský ročník běhu (ten český – „pražský“ – je jen o rok starší), kterým si profesionální, amatérští, ale i rekreační a tělesně postižení…
Akutní lymfoblastická leukémie dětského věku je velmi úspěšně léčena chemoterapií s šancí na vyléčení 80 %. tato léčba selhává u malé skupiny dětí …
v areálu Psychiatrické kliniky 1. lF Uk a vFN v Praze se ve dnech 15. až 17. března konala již vI. mezioborová konference o poruchách příjmu potravy…
v Evropě pracovalo na přelomu tisíciletí asi 110 000 pediatrů a jako pediatr byl definován lékař, který absolvoval základní pregraduální a…
suplementy foliové kyseliny užívané během těhotenství zřejmě redukují riziko orofaciálních a spinálních defektů. k tomuto závěru došel…
Na rozdíl od podobných odborných akcí měli účastníci jarních seminářů Dimenze F vedle tradičních odborných sdělení velký prostor pro své dotazy,…
výzkum a vývoj v onkologii představuje – vzhledem k vysoké incidenci a prevalenci těchto onemocnění i vzhledem k dosud ne zcela uspokojivým výsledkům…
Kardiologové nejen z USA, ale prakticky z celého světa měli před letošním 56. výročním vědeckým zasedáním ACC – American College of Cardiology (24.…
Zhruba před devíti lety ukončila světoznámá farmaceutická společnost Bayer své aktivity na českém farmaceutickém trhu, mimo jiné i proto, že…
ke zneužívání omamných látek zdravotnickými pracovníky může docházet v kterémkoli zdravotnickém zařízení. Za ideálních okolností by mělo být včas…
Po patnácti letech ředitelské éry MUDr. Oldřicha Šubrta se naplno rozjíždí nový management Nemocnice Na Homolce v čele s ředitelem MUDr. Vladimírem…
Prezident Člk MUDr. Milan kubek pasoval prof. MUDr. Ivana karla, Drsc., Rytířem českého lékařského stavu. stalo se 30. března v tereziánském sále…
Když jsme připravovali toto „aprílové“ číslo, přemýšleli jsme o nějakém kratochvilném a třeskutě bujarém materiálu, který bychom pro vás vymysleli.…
V MT číslo 4 jsme přetiskli velmi seriózní článek prof. MUDr. Richarda Češky, CSc., věnovaný problému homocysteinu. Pan doktor Karel Erben, který se…
Podle nedávného českého reprezentativního výzkumu trpí erektilní dysfunkcí až 51 % mužů ve věku 35 až 65 let. Objev moderních léků a zklamání z…
Doc. Marta staňková byla bezpochyby určující osobností pro české moderní ošetřovatelství. Celý svůj profesní život se zasazovala o to, aby sestry…
Nejdříve jsme slyšeli od našich politiků, že pacienti jsou rukojmími lékařů. Podle titulku článku v Medical Tribune (Rukojmí pacientů i pojišťoven,…
Již podruhé se v Praze uskutečnilo jednání pacientských organizací ze zemí střední a východní Evropy; konferenci připravila a zorganizovala Koalice…
Praktičtí lékaři stále chybují v terapii pacientů trpících úzkostnou a depresivní poruchou. O tom svědčí i výsledky celostátního šetření provedeného…
Šestičlenný tým amerických vědců vedených Constantinem G. lyketsos z Johns Hopkins University (Baltimore) ve svém článku v odborném časopise…
K vydání nové úhradové vyhlášky přinesla své tiskové prohlášení i společnost Zentiva. Píše se v něm mimo jiné, že farmaceutické firmy dosud nikdy…
Při onkologickém a radioterapeutickém oddělení FN Plzeň bylo minulý týden otevřeno Centrum pro ambulantní léčbu onkologicky nemocných pacientů.…
Na symposiu International Association for Dental Research konaném 21. až 22. března v americkém New Orleans vzbudily velkou pozornost výsledky týmu…
Nová vyhláška o úhradách léků platí teprve pár dnů, ale pravděpodobně jste se i vy za tu krátkou dobu setkali s řadou otázek svých pacientů. Není…
Na pražském Proseku byla otevřena tzv. Kardio fit ambulance, která je pravděpodobně prvním a snad i jediným pracovištěm tohoto typu u nás. Má za cíl…
Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP (SVL) pořádá ročně více než 150 regionálních vzdělávacích akcí a na podzim tradičně svou výroční konferenci.…
Dva dánští a dva američtí vědci v čele s Erikem Lykkem Mortensenem (Kodaň, Bloomington, Indiana a Los Angeles, California) vyšli při svém výzkumu ze…
V souvislosti s novou vyhláškou stanovující úhrady léků vydala stanovisko společnost Abbott Laboratories. Píše se v něm mimo jiné, že firma vnímá…
Proč Evropská unie navzdory tomu, že ponechává zdravotní péči v gesci národních vlád, komplikuje život (nejen) lékařům první linie? Nad tím se na 1.…
Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením (NRZP) Václav Krása ve svém příspěvku pro MT píše, že ministerstvo zdravotnictví o občanská…
Principy účinné, bezpečné a úsporné farmakoterapie se ve své publikaci rozhodli představit tři autoři, kteří mají k těmto tématům mimořádně blízko,…
Většina nemocnic a jiných zdravotnických zařízení dnes plně využívá informační a komunikační technologie pro uchovávání i přenos dat a informací.…
Před sto lety se narodil Bohuslav Niederle mladší, třetí článek čtyřgeneračního řetězce jedné vědecké rodiny.
Tkáňové a orgánové inženýrství si připsalo na své konto další významný úspěch, když tým z japonského výzkumného centra RIKEN vedený Takeshim…
Kasuistika pacienta s příznaky panické poruchy Muž ve věku 34 let, manažer, nekuřák, který byl dosud bez tělesného onemocnění, vyjma přírůstku…
Od konce prosince loňského roku do začátku února byl na Psychiatrické klinice FN v Plzni hospitalizován pětadvacetiletý pacient s psychotickou…
Před 125 lety, 24. března roku 1882, přednesl dnes světoznámý Robert Koch na zasedání berlínské Fyziologické společnosti referát, v němž popsal svůj…
Přiznávám, že mám velké obavy o osud reformy zdravotnictví, která by měla odstranit či alespoň umenšit základní nešvar českého (ale nejen českého)…
Dovolím si reagovat na příspěvek „Na individuální výdej léků chybějí peníze“ MUDr. Jana Břízy, CSc., MBA, ředitele VFN v Praze, publikovaný v MT 7…
Antioxidační suplementy beta karotenu a vitaminu A a E mají nejen prospěšné účinky, ale i svou temnou stránku – zvyšují totiž riziko úmrtí. K tomuto…
Slavnostního spolkového večera, který 13. března připravily společně Masarykův onkologický ústav (MOÚ) – konkrétně jeho chirurgické obory – a Spolek…
Nikoli umělé dýchání z úst do úst, ale pouze provádění komprese hrudníku je klíčovým opatřením při resuscitaci pacienta se zástavou srdeční činnosti,…
V posledním únorovém týdnu se v Orlandu na Floridě konalo Mezinárodní symposium o karcinomu prostaty. Stručně jsme již o této odborné akci…
Mrs. Rowling by nepochybně potěšil článek pětice amerických autorek z University of Illinois publikovaný v odborném časopise Psychiatric Services.…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 11/2007 |
Datum vydání: | 10.4.2007 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.