Potenciál radioterapie pohybového aparátu
S více než stoletou tradicí lékaři aplikují léčebné ozáření. Po počátečním nadšení z možností použití ionizujícího záření nastoupila skepse, daná…
S více než stoletou tradicí lékaři aplikují léčebné ozáření. Po počátečním nadšení z možností použití ionizujícího záření nastoupila skepse, daná…
Název hypertermie (HT) pochází z řeckých slov hyper (nad, přes, nadbytek) a thermo (teplo) a označuje záměrné léčebné zvýšení teploty části či celého…
V roce 1990 přišel švédskému velvyslanci v Praze dopis, zda by nepomohl 11letému slovenskému chlapci k léčebnému zákroku ve Stockholmu. Spustil děj,…
Na nové možnosti především v druhé linii léčby metastazujícího světlobuněčného karcinomu ledviny upozornily sdělení v rámci v rámci Jihočeských…
Karcinom prsu u premenopauzálních žen představuje specifický diagnostický a terapeutický problém, který snad ještě více než jiné solidní nádory…
K vývoji nových diagnostických metod i nových terapií se dnes stále častěji využívá genomika. Příkladem přínosu tohoto vědního oboru je i zjištění,…
Jihočeské onkologické dny kromě hlavního přednáškového programu tradičně nabízejí i příležitosti k projednání aktuálních témat, která propojují širší…
Očekávaná délka přežití se zvyšuje a úspěšnost onkologické léčby roste. Tyto veskrze pozitivní trendy se zobrazují na prudce stoupající prevalenci…
Tým amerických lékařů vedených Davidem Margolisem z University of North Carolina představil výsledky studie, při níž byl v krvi HIV pozitivních…
Na satelitním symposiu společnosti Medtronic, pořádaném počátkem září v hotelu Darovanský dvůr v rámci konference „Technologie v diabetologii“,…
Před 20 lety byla v České republice poprvé odstraněna porucha srdečního rytmu moderní metodou tzv. katetrizační ablace radiofrekvenčním proudem.…
Následující klinická kasuistika dokumentuje rychlý nástup účinku abataceptu (Orencia) a udržení stavu dlouhodobé remise. Ukázalo se, že při…
Současné nastavení vysokých úhrad za dialýzu v porovnání s operační alternativou brání zvyšování počtu transplantací u pacientů po selhání ledvin.…
Přednostka Ústavu ošetřovatelství 3. LF UK, Mgr. Hana Svobodová, prosazuje vysokoškolské vzdělávání sester. "Deklarováním, že nejlepší sestry jsou…
Hrozí se změnou kvalifikačního vzdělání změna podmínek výkonu povolání? Jak se to dotkne zdravotních sester? Sestry se ptají: Budu muset v 50 letech…
Prezentace na kongresu Americké kardiologické společnosti (AHA) 2012 tvořily pestrou mozaiku témat, diskusí, posterů, přednášek i tiskových…
„Mám pocit, že naše ošetřovatelství se dostalo na velmi slušnou úroveň, a teď jsou nám ze všech stran okopávány kotníky,“ říká v rozhovoru Medical…
V minulém dílu seriálu Medical Tribune jsme se věnovali II. fázi klinického hodnocení a dnes bychom chtěli navázat informacemi o III. fázi, tzv.…
Společnost Watson Pharmaceuticals, Inc., oznámila koncem října dokončení akvizice společnosti Actavis Group za 4,25 miliardy eur. Vznikla tak třetí…
O podrobnější komentář k některým tématům, o nichž se diskutovalo během prvního listopadového víkendu na sjezdu České lékárnické komory, požádala…
Ve dnech 2. až 3. listopadu se v Benešově uskutečnil XXII. sjezd delegátů České lékárnické komory. Kromě schválení rozpočtu komory a změn řádů byla…
Přípravek s velkou nadějí stát se lékem Ca prostaty vyvinul tým českých lékařů. Vedoucí týmu imunolog doc. MUDr. Radek Špíšek převzal cenu Neuron…
Říká se: „Dávej pozor, co si přeješ, může se ti to splnit.“ Pokud jste to nezažili, je těžké si představit strach pacienta, který byl posouván skrz…
V pořadí XXVI. sjezd ČLK, jejž o prvním listopadovém víkendu hostil hotel Clarion, přijal více než sedmdesátibodové závěrečné ustanovení. Komora má…
Ještě před vynesením verdiktu Ústavního soudu zveřejnil týdeník Medical Tribune upozornění ČLK na nutnost přeregistrace podle zákona 372/2011 Sb..…
Na sjezdu České lékařské komory se diskutovalo také o současné podobě českého zdravotnictví a jeho budoucnosti. Redakce Medical Tribune položila…
Odborníci z Kliniky transplantační chirurgie IKEM, MUDr. Jiří Froněk, Ph.D., a MUDr. Libor Janoušek, Ph.D., provedli za podpory ostatních klinik a…
Do minulého týdne byly v ČR v provozu pouze dva hybridní operační sály, třetí nově otevřela Fakultní nemocnice Olomouc. Pacientům s onemocněním srdce…
Necelý týden po řádění hurikánu Sandy (od 3. do 7. listopadu) se v přírodní katastrofou nezastiženém Los Angeles konal výroční sjezd Americké…
S farmaceutickým průmyslem si veřejnost vesměs spojuje možnost zajištění kvalitní farmakoterapie a někdy se také poměrně zjednodušujícím způsobem…
Ze závěrů randomizovaných, klinických studií vyplývá, že existují relevantní klinické rozdíly mezi inzulinovými analogy glargin a detemir. To mimo…
Hotel Darovanský dvůr přivítal v první polovině září účastníky konference „Technologie v diabetologii“, jejíž součástí bylo i satelitní symposium…
Tematickým středobodem letošního výročního zasedání Evropské asociace pro studium diabetu (EASD) v Berlíně bylo stanovisko pro management…
Udržet u diabetika glykémii pod kontrolou je sice ambiciózní cíl, z hlediska klinických výsledků to však může být málo. Proto se stále rozšiřuje…
Specialista na biomedicínu inženýr Eran Atlas působí v Endokrinologickém institutu Jesse Z a Sara Lea Shafer a ve Schneiderově dětském zdravotním…
Osmdesát procent diabetiků 2. typu léčených inzulinovými analogy v průběhu léčby zaznamenalo hypoglykémii a třetina udává, že hypoglykemickou příhodu…
Celosvětový růst počtu diabetiků přechází z lineární do exponenciální křivky. Zatímco dnes jich je 370 milionů, v roce 2030 by už to mohlo být půl…
Nové poznatky o diabetu vedou v posledních letech ke stále většímu úsilí léčit onemocnění intenzivněji, aby se zabránilo rozvoji pozdních komplikací,…
Dnešní dotaz v poradně Medical Tribune zní: Počítá se do odpracovaných let fyzioterapeuta i práce mimo obor, konkrétně v Lékárenském velkoobchodě při…
První říjnový týden se německá metropole stala dějištěm 48. výročního kongresu EASD (Evropské asociace pro studium diabetu), jednoho z celosvětově…
Jaké jsou časté chyby při podávání penicilinů, jaké jsou jejich toxické a nežádoucí účinky? A na která antibakteriální léčiva se neprávem zapomnělo?…
Světové setkání psychiatrů v pražském Kongresovém centru se letos mj. soustředilo na aspekty přístupu, kvality a humánní péče v oboru psychiatrie a…
S trochou nadsázky by se dalo říci, že nemocnice či laboratoř je tak dobrá, jak dobrý je její informační systém. Úroveň práce s daty má na efektivitu…
Ve dnech 4. a 5. října 2012 se v Hradci Králové uskutečnila v pořadí již 17. výroční konference Společnosti popáleninové medicíny ČLS JEP.…
Zdroj: Medical Tribune
Málokteré odvětví onkologie prožívá v současnosti takový boom informací jako plicní onkopatologie. Pokroky na tomto poli výstižně shrnula otázka,…
Tak by se dalo volně přeložit motto symposia společnosti Boehringer Ingelheim, které se konalo při letošním kongresu Evropské společností pro…
O reálné možnosti překonání rezistence na hormonální terapii či antiHER‑2 léčbu u pokročilého karcinomu prsu se hovořilo na symposiu, které se konalo…
K nejvýraznějším pokrokům v diagnostice i léčbě došlo v posledních letech u karcinomu prsu, který stále patří k nejčastějším nádorovým onemocněním,…
České republice patří evropské prvenství ve výskytu zhoubných nádorů ledvin, jejichž incidence je nejvyšší mezi čtyřicátým a šedesátým rokem věku.…
Metastazující melanom je pak jednou z nejhorších onkologických diagnóz. Teprve nyní, po desetiletích frustrace lékařů a beznaděje pacientů, zažívá…
U málokterého solidního nádoru se během posledních dvou tří let tak radikálně změnily možnosti farmakoterapie jako u metastazujícího karcinomu…
Zdroj: Medical Tribune
Renální karcinom, zejména je‑li diagnostikován v pokročilém stadiu, patřil před šesti lety k onemocněním s naprosto infaustní prognózou. Proto byla…
Pořadatelé symposia společnosti Pfizer zvolili za název svého symposia oblíbené heslo českých onkologů „Right target, right pacient, for effective…
Jak udělat z onkologické zátěže předmět celospolečenského zájmu, bylo jedním z témat výročního zasedání Evropské společnosti klinické onkologie (ESMO…
Kdyby nešlo o věci tak vážné, chtělo by se už v úvodu zažertovat tuzemskou adaptací Murphyho zákona: „Co může v Českomoravskoslezsku zdegenerovat,…
V předchozím dílu seriálu MT jsme se věnovali preklinickému vývoji a na něj navazujícímu klinickému hodnocení I. fáze, při němž je zkoušená látka…
Bolest je jedním z nejčastějších příznaků, které přivedou pacienta do ordinace lékaře. Přestože jde o symptom důvěrně známý celé populaci (s výjimkou…
Pomoci překonat prohlubující se krizi, naučit efektivnějšímu získávání prostředků na vlastní činnost a zlepšit fungování – takové cíle byly vytčeny…
Následující kasuistika zachycuje případ pacienta s chronickou virovou hepatitidou typu B, u kterého došlo k vymizení pozitivity HBsAg a vytvoření…
Zdroj: Medical Tribune
Česká transplantační nadace uspořádala v prostorách pražského Strahovského kláštera mezinárodní odborné symposium Prague Transplant Connection 2012.…
Nejširší možnosti, jak ovlivnit zdraví populace leží mimo zdravotnictví - v ovlivnění prevalence obezity, kuřáctví apod. V této souvislosti se hovoří…
Ministr zdravotnictví Leoš Heger předložil poslední říjnový den vládě návrh 14 opatření ke zlepšení finanční kondice systému zdravotního pojištění a…
Zdravotní pojišťovny a ministerstvo zdravotnictví oznámily výsledky ostře sledovaných jednání týkajících se restrukturalizace zdravotní péče v České…
Na konferenci České lékařské komory s názvem „Připravované změny v síti zdravotnických zařízení a jejich dopady“ se sešli zástupci stavovské…
Cholesterol je esenciální komponentou prakticky všech fosfolipidových membrán lidského organismu, kde plní nejen úlohu membránové kostry, ale…
V roce 2009 zveřejnil prestižní časopis Science studii, podle níž je úzká spojitost mezi chronickým únavovým syndromem (CFS) a přítomností…
Rezistentní arteriální hypertenze (RH) je definována jako nemožnost dosažení adekvátních hodnot krevního tlaku (TK) navzdory úpravě životního stylu a…
Světový týden štítné žlázy (International Thyroid Awareness Week) proběhl koncem května již čtvrtým rokem pod záštitou mezinárodní asociace TFI …
Celiakie je definována jako trvalá nesnášenlivost lepku, která se projevuje postižením sliznice tenkého střeva. Spouštěčem autoimunitní reakce proti…
Na letošní nejvýznamnější hypertenziologické akci byla největším lákadlem první prezentace aktualizace doporučených postupů ČSH v léčbě hypertenze. O…
Karcinom prostaty je charakteristický zvýšenou expresí prostatického specifického antigenu (PSA) a jeho zvýšeným přechodem z nádoru do krevního oběhu…
Velkým nebezpečím, které hrozí antibiotické éře, je kombinace nepříznivých okolností – vysoká koncentrace rezistence významných patogenů,…
Čeští lékaři mohou být hrdi, že 45 % hypertoniků má KT pod kontrolou, což řadí Česko na evropskou špičku. Přesto zbývá větší část hypertoniků,…
Kliničtí farmaceuti se v narůstající míře vyjadřují k farmakologické léčbě a jejich doporučení jsou předkládána ke zvážení ošetřujícím lékařům.…
Na nedávném kongresu České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny se hovořilo i o rozdělení kompetencí v anesteziologii. K…
Organizátoři výročního kongresu České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzívní medicíny ČLS JEP, který se konal od 13. do 15. září v…
Medical Tribune požádala prezidenta kongresu prof. MUDr. Karla Cvachovce, CSc., MBA (foto) o rozhovor. Hovořili se nejen o nedostatcích, které je…
Aktuální studie společnosti GfK s názvem „Klíčové faktory a úloha lékárníka při volbě léku“ odhalila, že lékárníci pracují s nabídkou alternativ u…
Podle odborníků dnes již nestačí léčba deprese poskytovaná pouze v psychiatrických ústavech, nemocnicích a ambulancích. V rámci péče je třeba také…
Hypoglykémie představují u většiny pacientů s diabetem hlavní limitaci léčby inzulinem. Diabetes 1. typu je zpravidla spojen s dobrou citlivostí k…
Vláda 10. října na svém zasedání jmenovala na návrh ministra zdravotnictví doc. MUDr. Leoše Hegera, CSc., hlavním hygienikem dosavadního ředitele…
Mimořádná osobnost světové medicíny prof. Eugene Braunwald (foto) převzal ve Velké aule Karolina čestnou vědeckou hodnost doktora honoris causa…
K problematice buněčného reprogramování z plně diferencovaných buněk zpět na buňky pluripotentní se schopností následné přeměny na jakýkoli typ…
Nadační fond onkologie pro 21. století ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí a módním salonem Magic Helena pořádaly 9. října v pražském klubu…
Slavnostním ceremoniálem byly 12. října otevřeny nové prostory Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně …
Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu získali v letos společně britský biolog John B. Gurdon a japonský lékař Šinja Jamanaka. Prokázali, že plně…
Diskusní forum Medical Tribune. "Jaké parametry by měla mít síť zdravotnických zařízení? Jsou zdravotní pojišťovny schopny postupovat podle…
Oslavy letošního 190. výročí narození zakladatele genetiky Gregora Johanna Mendela minulý týden v Brně vyvrcholily sérií přednášek absolutních špiček…
Churga‑Straussové syndrom (CSS), který je také nazýván alergická granulomatóza a angiitida, je velmi vzácné multisystémové onemocnění,…
Wegenerova granulomatóza (WG) je autoimunitní onemocnění, které se řadí do skupiny tzv. ANCA pozitivních vaskulitid. Prostřednictvím následující…
Termín „minimálně invazivní chirurgie“ byl poprvé použit v roce 1985. Smyslem miniinvazivních technik je co nejméně narušovat integritu těla pacienta…
Objav penicilínu a neskôr i ďalších antibiotík viedol laickú i odbornú verejnosť ku klamlivej eufórii, že svet už bude existovať bez infekcií. V roku…
Antibiotika patří k největším objevům 20. století. Využití penicilinu pro terapeutické účely zahájilo zlatou éru antibiotik a v dnešní době je…
Vědci z amerického National Institute of Health ve spolupráci s lékaři z Číny popsali mechanismy šíření genu sasX, který je typický pro rychle se…
Zatímco u zdravých lidí nepředstavuje bakterie Burkholderia cenocepacia výraznější riziko, u pacientů s cystickou fibrózou vyvolává vážné a vleklé…
Nadační fond onkologie pro 21. století ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí a módním salonem Magic Helena pořádají dne 9. října 2012 od 19 hodin…
Ošetřovatelství je stále vnímáno jako výsostně ženské povolání. Ve světě je ale běžné, že pozice sester obsazují i muži – a jejich profesní volbě se…
Tým šumperských a pražských hematologů se podílel na nalezení dosud nepopsané poruchy fibrinogenu. Vzhledem k tomu, že byla tato porucha odhalena u…
Poklepáním základních kamenů začala stavba Středoevropského technologického institutu CEITEC. Stavět se budou souběžně nové budovy ve dvou brněnských…
Podle údajů Národního onkologického registru u nás ročně gastroenteropankreaticko‑neuroendokrinními nádory onemocní zhruba 250 osob, jedná se tedy o…
Ústav dědičných metabolických poruch 1. LF UK a VFN zahajuje od 1. října 2012 pilotní studii grantového projektu IGA MZ, v níž se rozšíří současný…
Dlouhotrvající zlepšení zrakové ostrosti po jedné intravitreální injekci – ještě donedávna tak trochu nereálné přání je dnes skutečností, kterou…
V roce 2002 počet lidí s některou z poruch zraku přesáhl 161 milionů, včetně 37 milionů osob zcela nevidomých. Příčiny zhoršování zraku a jejich…
Fibrinogen se účastní reakcí při procesu koagulace a fibrinolýzy, je faktorem aterogeneze, ale ovlivňuje i růst a metastazování nádorů. Jak moc…
Na výročním kongresu Obesity Society s názvem Obesity 2012 bylo představeno trio studií zaměřených na konzumaci slazených nápojů a jejich vliv na…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 22/2012 |
Datum vydání: | 22.11.2012 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.