SSRI a riziko fraktur seniorů
inhibitory selektivně absorbující serotonin (SSRi) zdvojnásobují riziko fraktur kostí u starších lidí, což by měli praktičtí lékaři brát v úvahu při…
inhibitory selektivně absorbující serotonin (SSRi) zdvojnásobují riziko fraktur kostí u starších lidí, což by měli praktičtí lékaři brát v úvahu při…
Antioxidační extrakt z borovice přímořské, pycnogenol, dokáže výrazně zlepšit diabetickou mikroangiopatii. Prokázali to italští lékaři z univerzity…
V dnešním vydání přinášíme poslední ochutnávku z bohatého programu 1. kongresu primární péče, který se koná v závěru tohoto týdne v TOP Hotelu Praha.…
K napsání tohoto komentáře mne inspiroval článek v MT 3/2007 „Co pacienti doopravdy chtějí?“. Samozřejmě aby jim zdravotnictví co nejrychleji vrátilo…
V sídle České lékárnické komory byly 20. února slavnostně otevřeny prostory České lékárnické akademie. Její činnost by se měla zaměřit především na…
Prezident České lékařské komory Milan Kubek pozval předsedy profesních sdružení na 26. února ke společnému jednání o úhradách za zdravotní péči. Jeho…
S rostoucí popularitou vlasové kosmetiky mezi mladými lidmi neustále přibývá i alergických reakcí. Informoval o tom ve svém únorovém vydání British…
Zásluhou projektu Mezinárodního centra klinického výzkumu Brno (ICRC) se úspěšně rozvíjí mezinárodní vědecká spolupráce v oblasti lékařského výzkumu…
V hledání etické cesty k lidským embryonálním buňkám došlo k dalšímu významnému úspěchu. Přičinil se o něj tým vědců z univerzity v Newcastle vedený…
Jednu z prvních roboticky asistovaných rekonstrukcí břišní aorty v USA provedli v prvním únorovém týdnu lékaři univerzitní nemocnice Baptist Memorial…
Zákon č. 96/2004 Sb., tzv. o nelékařských zdravotnických povoláních, a legislativní normy, které na něj navazují, přinesly pro sestry řadu zásadních…
Somatotropní hormon (STH) je úspěšně nabízen zejména stárnoucím vrstvám populace jako cesta, jak zabránit stárnutí či dokonce znovu omládnout. „Pro…
Na sklonku ledna pořádala Česká farmakoekonomická společnost seminář s názvem Farmakoekonomika v onkologii. Kdo chtěl slyšet jasnou odpověď, jak…
Hypertenze je nejčastějším chronickým onemocněním, kterým v České republice trpí asi třetina dospělé populace. Současně se jedná o nejčastější…
Tento týden jsem si více než kdy jindy uvědomoval propast mezi světem vědeckých a novinářských informací. Zatímco na stránkách tohoto čísla píšeme o…
Moje maminka byla sestra a to mě při volbě povolání velmi ovlivnilo, říká nositel titulu Sestra roku 2006 Radek Hudousek, který pracuje jako vedoucí…
Nemocnice zřizované Pardubickým krajem stále zůstávají v minusu. Vedení kraje proto minulý týden sestavilo odbornou komisi, která má tíživou finanční…
Představitelé Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Národní rady osob se zdravotním postižením ČR podepsali 20. února dohodu o spolupráci na…
V pražské Nemocnici Na Homolce se od 7. do 8. března uskuteční již druhý ročník mezinárodní konference ICEQ 2007 věnované efektivitě, kvalitě a…
Základními stavebními kameny Evropské unie jsou (někteří tvrdí, že byly) čtyři svobody pohybu: kapitálu, zboží, osob a služeb. Tak, jak roste význam…
Ve středu 31. ledna se v aule kongresového centra Ústřední vojenské nemocnice Praha (ÚVN) konalo setkání praktických lékařů z Prahy 6 s lékaři…
Překvapivý výsledek přinesl výzkum výměny kmenových buněk mezi matkou a plodem. Buňky putují z mateřského organismu do plodu a naopak a jsou pak v…
Sociálnědemokratičtí poslanci se na zasedání svého klubu 20. února rozhodli, že podají ústavní stížnost, ve které budou požadovat zrušení vyhlášky č.…
MUDr. Lubomír Nečas, předseda Sdružení praktických lékařů Zlínského kraje, ve své zprávě o průběhu protestní akce praktiků proti špatnému financování…
Na pravidelný den otevřených dveří v Koalici pro zdraví přišlo 13. února více návštěvníků než obvykle. Zástupci pacientských organizaci se zde…
Vývoj vakcín proti HIV komplikuje vysoká variabilita tohoto retroviru. Nová naděje na účinnou očkovací látku svitla s objevem týmu vedeného Peterem…
Britští vědci přišli na způsob, jak rychle diferenciálně diagnostikovat infekční mononukleózu od akutní purulentní tonsilitidy. Podle práce…
Respirační infekce jsou v zimním období každoročně hitem pediatrických ordinací. Každou zimu se opakují omyly nejen lékařů, ale především rodičů,…
Fingerlandův ústav patologie Fakultní nemocnice a Lékařské fakulty Hradec Králové je jedním z nejvýznamnějších českých center výzkumu v patologii. O…
Pacienti s poraněnou míchou, kteří trpí mírnou až silnou bolestí, zaznamenali zmírnění, v některých případech až vymizení bolesti po užití…
Na Klinice rehabilitačního lékařství 1. LF UK v Praze přivítali před časem vzácného hosta. Byl jím profesor Nathan D. Zasler, mezinárodně uznávaný…
Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně a severomoravské Lázně Darkov, a. s., podepsaly v těchto dnech smlouvu o dlouhodobé spolupráci, která vyplývá…
České zdravotnictví v posledních letech několikrát měnilo směr. Jaký názor mají na nastolené trendy a na podporu inovací v českém zdravotnictví ti,…
Současná populace se masově střetává s chřipkovými viry H1N1, které sdílejí typ neuraminidázy N1 s virem „ptačí chřipky“ H5N1. Viry H1N1 a H5N1 se od…
V pražském paláci Žofín proběhlo 20. února už sedmé finále soutěže Sestra roku. Spíše než soutěž v pravém slova bylo cílem pořadatelů veřejné a…
Se současným stavem českého zdravotnictví je spokojena třetina občanů. O něco více lidí je spokojeno například s dodržováním lidských práv (36 %), se…
Zákon č. 95/2004 Sb., o specializačním vzdělávání lékařů a farmaceutů, je špatný. Pokud by se ho snad podařilo naplnit, nastavil by na dlouhou dobu…
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) provedla analýzu kapitačních plateb pro rok 2007. Praktičtí lékaři podle ní již dnes dostávají platby ve výši,…
Jméno Richarda Sequense mají lidé hlavně na Plzeňsku spojeno s politikou. V roce 2002 totiž za tento region kandidoval do Senátu. A uspěl. Odborná…
Snad žádné noviny se minulý týden nevyhnuly zveřejnění snímku Amillie Sonji Taylorové, děvčátka, jehož porodní váha byla pouhých 284 gramů. Dítě se…
Znovu jsem se o tom přesvědčil v posledních dnech při čtení sporů o novou lékovou vyhlášku: české zdravotnictví je neuvěřitelně zpolitizované a každá…
Ženy postižené revmatoidní artritidou mají nižší šanci na remisi než stejně postižení opačného pohlaví. Informoval o tom Annals of the Rheumatic…
Minulý týden otevřela Fakultní nemocnice Olomouc (FNO) nově zrekonstruované Hematoonkologické oddělení na Dětské klinice, které je současně…
V den svatého Valentýna, 14. února, vstoupili praktičtí lékaři v některých regionech ČR do stávky. Řada jejich kolegů z míst, kde se organizovaně…
Guru světové sci‑fi literatury a obstojný znalec lidských duší Ray Bradbury napsal působivou povídku o muži trpasličího vzrůstu, který veškerý svůj…
„Informační hodnota propagačních materiálů komerčních subjektů je z medicínského hlediska nízká a navíc zavádějící,“ praví se v jednom ze stanovisek…
Tak máme konečně vládu s „důvěrou“. Funguje sice už pár týdnů, ale o nějaké pevné stabilitě se zatím nedá příliš hovořit. Můžeme očekávat velké pnutí…
V MT číslo 1/2007 vyšel článek s názvem Pravidla péče o nedonošence. Zabýval se nejnovějšími závěry britského Nuffield Council on Bioethics, které se…
Stoupenci léčby homocysteinémie (především MUDr. Karel Erben, jeden ze tří dosud známých členů Svazu pacientů ČR) jako zaručeného receptu nejen na…
O klinických zkušenostech s metodou vysokofrekvenční oscilační ventilace MT hovořila s prof. MUDr. Janem Pachlem, CSc., přednostou Kliniky…
Již čtvrtý ročník kampaně Den bezpečnějšího internetu – Safer Internet Day, která je organizována Evropskou školní sítí EUN (European Schoolnet) a…
Nejrůznější postupy umělé plicní ventilace jsou známé již mnoho let. Díky rozvoji techniky, metod řízení elektronických systémů a aplikací poznatků z…
Zavedením poplatku u lékaře a za den pobytu v nemocnici činí Maďarsko krok na cestě, jíž kráčejí středoevropské země při reformách zdravotnictví. V…
Když začínal, nikdo nechtěl o pitvě ani slyšet. Když po půl století jeho pracovní kariéra vrcholila, pacienti sami ho žádali, aby se do nich po smrti…
V nepálském hlavním městě Káthmándú bylo na konci loňského roku otevřeno první česko‑slovenské centrum International Humanity DIAstyle Free Clinic.…
Vývoj nových léčiv trvá v průměru dvanáct let a z 10 000 zkoumaných chemických látek ve všech chemických a biologických testech a preklinických i…
Skupina německých farmaceutických firem VFA Bio si nechala v roce 2005 vypracovat analýzu ekonomické důležitosti biotechnologií v medicíně, neboť…
Situace, kdy se oblíbený zaměstnanec nemocnice stane náhle vraždícím maniakem, jak se stalo v loňském roce v Nemocnici Havlíčkův Brod, jsou mimořádně…
Únorové číslo časopisu Nature Medicine přineslo výsledky studií provedených v experimentu na zvířatech i u lidských dobrovolníků a hodnotících…
Poslání nadačního fondu Naděje pro Vaše srdce představili 14. února na tiskové konferenci (na fotografii zleva) prof. MUDr. Michael Aschermann, DrSc.…
Britským vědcům se na myším modelu zdařila reverze některých neurologických symptomů Rettova syndromu. Výsledky jejich výzkumu přinesl na svých…
Přestože se už dlouho ví o souvislosti mezi neodůvodněnou preskripcí antibiotik (ATB) a růstem bakteriální rezistence, dosud o tom nebylo příliš…
Zvýšit dostupnost moderních účinných léků a zároveň garantovat, že úpravy úhrad u ostatních přípravků nebudou výraznějším způsobem zvyšovat…
Na tamoxifen, antiestrogenní látku užívanou při léčbě karcinomu prsu, je rezistentních stále více pacientek. Cestou k většímu účinku tohoto léku by…
Ve dnech 25. až 26. ledna se v italském Turíně uskutečnilo pracovní setkání skupin ECN/EUNICE (European Cancer Network/European Network for…
První seminář pro pediatry pořádaný v rámci celostátního bloku Úskalí péče o novorozence proběhl 18. ledna v Praze. Během února se uskuteční podobné…
Chcete‑li zvýšit svoji šanci na přežití, jděte k lékaři raději v době, kdy má méně práce. Tak by mohlo znít doporučení výzkumníků z Kalifornské…
Nový antifungální lék byl dvěma německými randomizovanými studiemi potvrzen jako efektivní a bezpečný pro prevenci invazivní mykotické infekce po…
Poraďte pacientovi
Podle německého magazínu Focus Money nastává nová průmyslová revoluce, o niž se postarají biotechnologie ve farmaceutickém průmyslu. Množství…
O klinických zkušenostech s metodou vysokofrekvenční oscilační ventilace MT hovořila s prof. MUDr. Janem Pachlem, CSc., přednostou Kliniky…
Soud nařídil 9. února škole z Cizkrajova na Jindřichohradecku vyplatit vysoké odškodné chlapci, který na školním výletě utrpěl úraz, jehož následkem…
Benešovská Nemocnice Rudolfa a Stefanie se zapojila do celosvětového projektu Monica. Cílem je dokumentovat trendy chorob srdce a cév a jejich vztah…
Ve spolupráci s mezinárodní autoritou Det Norsko Veritas dokončila Fakultní nemocnice Brno certifikaci systémů kvality. Základem jsou požadavky normy…
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila 42 pokut po 100 000 korunách zadavatelům a zpracovatelům reklam na doplňky stravy Urinal, Varixinal,…
V letošním prvním lednovém čísle časopisu The New England Journal of Medicine (N Engl J Med 356;1 January 4,2007) je popsán případ 59letého muže…
Za deset let stoupl v České republice počet pacientů hospitalizovaných v nemocnicích o téměř 15 procent. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací…
Lékařskou službu první pomoci by měla v Praze zajišťovat záchranná služba. Návrh projednal zdravotní výbor zastupitelstva, který jej předloží k…
V olomoucké fakultní nemocnici ubývá dárců kostní dřeně. Sestupný trend v počtu dárců pozoruje nemocnice již několik let. „Loni se v našem dárcovském…
Ještě než vypukla stávka části praktiků, čelil ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny kritice také ze strany ministra zdravotnictví.
Existence metabolického syndromu je již akceptována širokou odbornou veřejností. V poslední době se však čím dál více objevují i kritické hlasy,…
Ve dnech 24. až 26. ledna se v Ostravě v prostorách hotelu Atom uskutečnil 9. postgraduální kurs s názvem „Sepse a MODS“. Přestože v názvu odborné…
Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče České republiky (OSZSP) zahájil seznamovací kampaň týkající se problematiky nového zákoníku práce, která…
Všeobecná fakultní nemocnice se stala prvním fakultním zdravotnickým zařízením v Praze, jehož lékaři začnou zapisovat záznamy pacientům do jejich…
V MT číslo 3/2007 jsme diskusní fórum věnovali otázce, do jaké míry se nemocnice mají a musejí postarat o bezdomovce. Ptali jsme se lékařů příjmových…
V sále pražského kongresového centra Olšanka se 15. února konaly volby prezidenta, viceprezidenta a prezidia České asociace sester (ČAS). V první…
V neděli 11. února si věřící po celém světě připomněli Světový den nemocných. Centrem akcí letošního již patnáctého ročníku se stal jihokorejský Soul…
Preventivní očkování proti cervikálnímu karcinomu by nemělo být pouze výsadou dívek. New York Times předpokládá, že by v dohledné době mohli být…
Za přítomnosti ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Dany Kuchtové a dalších významných hostů byla 8. února na Urologické klinice 1. LF UK a VFN…
Centrum adiktologie 1. LF UK pořádalo 8. února veřejnou přednášku a odborný seminář dvou předních odborníků na problematiku alkoholu profesora…
Starší muži a ženy, kteří žijí osaměle, mají dvojnásobně vyšší pravděpodobnost, že se u nich rozvine demence Alzheimerova typu, než lidé s dobrým…
Jemen je krásná a dosud neobjevená země, kam se rozhodně stojí za to podívat – čím dříve, tím lépe. Čtenářům MT zatím posíláme pohlednici s letmými…
Poporodní kardiomyopatie je poměrně vzácné onemocnění, ale v ekonomicky rozvinutých zemích patří k nejčastějším příčinám úmrtí matek po porodu. V…
Vzorky nádorových i nenádorových tkání, metastáz, krevního séra apod. jsou uloženy v unikátní bance biologického materiálu v Masarykově onkologickém…
Velká mezinárodní studie identifikovala gen, který zřejmě zvyšuje riziko vzniku nejrozšířenější formy Alzheimerovy nemoci. Tento objev pomůže vědcům…
Antihypertenzivum losartan se možná stane novou nadějí pro děti trpící nevyléčitelnou Duchenneovou svalovou dystrofií. Tato nejrozšířenější forma…
Koncem ledna přijal Evropský soudní dvůr usnesení, ve kterém se vyjadřuje k problematice regulace pracovní doby a odměn českých lékařů.
Na chvíli – ale opravdu jen na chvíli – se nám mohlo zdát, že dobu mediálních přestřelek kolem zdravotnictví a jeho problémů či pseudoproblémů…
britští vědci zahájí testování modifikovaných virů v terapii karcinomů. Oznámila to 11. ledna britská nadace Cancer research UK. lékaři doufají, že…
Američtí vědci z Cornellovy univerzity identifikovali třiadvacet proteinů, jejichž koncentrace v mozkomíšním moku lze využít jako markerů pro…
MUDr. Jan Burian oficiálně oznámil, že končí svůj pracovní poměr ve Fakultní nemocnici Brno z důvodu důchodového věku. Řízením největšího…
Poslední únorový víkend se na brněnském výstavišti uskuteční již 13. ročník mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA 2007,…
Od prvního ledna platí na Slovensku opět dvě sazby daně z přidané hodnoty. Výsledek je dnes prezentován představiteli slovenské vlády jako „snížení…
Poslední dobou se na našem trhu objevilo velké množství moderních převazových materiálů, které umožňují výrazné zlepšení péče o pacienty. Široké…
na počest prof. MUDr. Jiřího Šonky, DrSc., významného českého endokrinologa, se letos již podruhé konalo odborné setkání nazvané Šonkův den. V…
na sklonku minulého roku měla MT spolu s dalšími vybranými evropskými novináři unikátní příležitost nahlédnout v belgických městech rixensart a Wavre…
Přísady levandulového oleje a „tea tree oil“ v kosmetice mohou u chlapců způsobovat prepubertální gynekomastii. Vědci doporučují praktickým lékařům…
Klinická studie SITS‑MOST (Safe Implementation of Thrombosis in Stroke – Monitoring Study), jejíž výsledky koncem ledna zveřejnil časopis The lancet,…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 6/2007 |
Datum vydání: | 05.3.2007 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.