Proč se zdražují potraviny?
Dnešní komentář je sice pohříchu nemedicínský, zato však pojednává o tématu, které se dotýká nás všech - zdravých, nemocných, zdravotnických…
Dnešní komentář je sice pohříchu nemedicínský, zato však pojednává o tématu, které se dotýká nás všech - zdravých, nemocných, zdravotnických…
Slyšel jsem, že VZP některým svým pojištěncům nově nabízí očkování proti chřipce zdarma. U některých lidí by vidina ušetření bezmála tří set korun…
Společnost Merck Serono, divize Merck KGaA, oznámila, že Evropská komise udělila rozhodnutí o registraci novému složení přípravku Rebif (interferon…
„Nechceme pěstovat ten způsob medicíny, kdy pacient přijede na kliniku a je vyšetřován všemi možnými pomocnými metodami, a teprve na konci jej vidí…
JUDr. Ondřej Dostál, Ph.D., LL.M., právník Advokátní kanceláře JUDr. Bohumily Holubové, předseda Asociace pro medicínské právo a bioetiku Přes…
Léčba bolestí hlavy není jen neurologickým problémem. S pacienty, kteří jimi trpí, se setkávají i praktičtí lékaři či lékaři jiných odborností. U…
Na washingtonské konferenci American Society for Reproductive Medicine se lékaři zabývali stoupající poptávkou po kryokonzervaci oocytů. Většina se…
Ve dnech 21. až 24. října Praha hostila XIX. světový kongres sociální psychiatrie, kterého se účastnilo 900 předních odborníků ze 70 zemí celého…
Střevní infekce vyvolané toxigenními kmeny Clostridium difficile neboli CDAD (Clostridium difficile associated disease) se stávají v posledních…
Již dvakrát jsme vás v Medical Tribune informovali o zajímavých jednáních nedávného 13. kongresu ESOT (European Society for Organ Transplantation),…
U pacientů s roztroušenou sklerózou a s rodinnou zátěží v anamnéze je průběh nemoci závažnější než u nemocných, jejichž blízcí příbuzní touto…
Výběr z nabídky léků ze skupiny inhibitorů HMG-CoA reduktázy je v současnosti velmi velký. I když mezi jednotlivými přípravky existují určité…
Mnoho potravin určených pro děti obsahuje arteficiální barviva a aditiva, která vyvolávají exacerbaci hyperaktivity u dětí (ADHD - attention deficit…
Úloha kouření jako důležitého faktoru zhoršujícího progresi roztroušené sklerózy je zřejmě přeceněna. Tvrdí to vědci z lékařského centra univerzity v…
O zařazení vakcinace proti pneumokokovým infekcím do očkovacího kalendáře se hovoří už několik let. Zatím jsou v příslušné vyhlášce definovány…
Při příležitosti Kongresu Evropské neuropsychofarmakologické společnosti (ECNP) ve Vídni (13. až 17. října) bylo představeno nové atypické…
Reakce na komentář MUDr. Miroslava Macka otištěný v MT č. 29/2007.
Kasuistika popisuje případ 46letého muže F. V. Pacientovi bylo resekováno rektosigmoideum pro adenokarcinom, absolvoval aktinoterapii a chemoterapii.…
Úpravy zákoníku práce, které pro zdravotníky navrhoval ministr zdravotnictví Tomáš Julínek, se staly opět předmětem politického boje. Konstruktivní…
Hyperaktivní močový měchýř je symptom, který se vyskytuje u velkého počtu pacientů. U starších lidí představuje jedno z nejčastějších onemocnění.…
Mobilizace nemocného s trvalou nebo částečnou ztrátou hybnosti, jeho vážení, hygiena nebo polohování při prevenci proleženin jsou značně fyzicky…
Nemine týden, aby se v novinách neobjevila výzva k veřejné sbírce, jejíž výtěžek má umožnit léčbu některého konkrétního pacienta v zahraničí. Osud…
V souvislosti s rozvojem programů dlouhodobé hemodialyzační léčby chronického renálního selhání bylo a je stále častěji třeba řešit i problematiku…
Pacienti s pokročilou roztroušenou sklerózou snadno dojdou k závěru, že o ně nikdo nestojí. Ne vždy a ne pořád se o ně může postarat rodina. Na…
Setkáním v jednacím sále pražského zastupitelstva pokračoval 22. října cyklus konferencí „Zdravotní reforma a legislativní plán MZ ČR“.
V těchto dnech byla v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) již popadesáté užita biventrikulární parakorporální mechanická…
O kongresu ESOT a ETCO, které se konaly v říjnu tohoto roku v Praze, jsme na stránkách MT již informovali. Dnes se k němu vracíme ještě jednou,…
Na 14. kongresu Evropské společnosti pro klinickou onkologii (ECCO 2007), který se konal v září v Barceloně, byla prezentována řada slibných dat…
Kvalitou a výsledky výzkumu zhoubných nádorových onemocnění v České republice se nelze zabývat izolovaně bez kontextu a srovnání se zahraničím,…
Opakovaně žehrám na specifika zdravotnictví. Kdokoli se rozhodl být v této zemi ministrem, dopouští se stejných chyb. Neřeší obsah problému, ale…
Tým lékařů z americké St. Jude Children's Research Hospital vedený Michaelem Dyerem zveřejnil v prestižním biologickém časopisu Cell zprávu, která…
Přes všechny výhrady, které lze vznést, je náš systém zdravotního pojištění dobře založený a už dlouho čeká na poslední čtyři úpravy: jinou právní…
Zpráva o stavu, vývoji a výhledu českého zdravotnictví, která se stane prvním zásadním výstupem projektu Kulatý stůl k budoucnosti financování…
Přední lékařský časopis The Lancet přinesl výsledky testů antimalarické vakcíny RTS,S/AS02 firmy GlaxoSmithKline. Vakcinace snížila počet nově…
Podle zjištění odborníků z University of Pennsylvania má skutečnost, jakým způsobem se pacient emocionálně vyrovnává s faktem, že jeho život…
V pražském hotelu Diplomat se 25. října sešli účastníci II. evropského lékárnického kongresu. Letos byl věnován tématu generické substituce a…
Kniha jako pacientská zbran „Možná by tato kniha měla na sobě mít připevněnu nějakou karabinku, aby ji pacient mohl po nemocnici nosit zavěšenou…
Kritéria, která zdravotní pojišťovnu opravňují k úhradě zdravotní péče v zahraničí, jsou v podstatě dvě. Jedná se buď o časovou nedostupnost této…
V těchto dnech bylo v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) již po padesáté užito tzv. mechanické srdce (více se dočtete na…
Jako klinik a vysokoškolský učitel sleduji více než padesát let problematiku ošetřovatelství a snažím se jí porozumět. Ošetřovatelství se tak jako…
Společnost Novartis obdržela pozitivní stanovisko Výboru pro humánní léčivé přípravky podporující evropskou registraci nilotinibu (přípravek Tasigna)…
Vyzdobený Průmyslový palác v Praze hostil ve dnech 11. až 13. října už 15. ročník největšího českého stomatologického veletrhu Pragodent 2007. Téměř…
Sympaticky štíhlá knížka v dnešním světě rozsáhlých odborných publikací zažila před časem svůj křest v příjemném prostředí brněnského hotelu Voroněž…
V MT číslo 28 jsme se v rubrice Pro sestry věnovali tomu, jak je ve zdravotnických zařízeních v USA upraveno zacházení s osobními informacemi o…
Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR (ÚZIS) bylo v České republice bylo ke konci loňského roku evidováno 191 nemocnic s 64 174…
Hrubé porušení sociálního dialogu a snaha o návrat českého pracovního prostředí do doby před desítkami let - tak charakterizuje předsednictvo…
Znepokojivé předběžné závěry přinesla rozsáhlá studie Help-COmets, která je realizována v rámci celoevropské kampaně „Help - za život bez tabáku“.…
Objem celosvětového trhu s léky letos vzrostl během prvního pololetí o dalších téměř 13 miliard dolarů. Jestliže roční prodej léků dosáhl v prosinci…
Americký úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA) schválil topotecan (Hycamtin), perorální přípravek určený pro terapii relabujícího malobuněčného…
Test na přítomnost virů k detekci cervikálního karcinomu (HPV test) je efektivnější než konvenční vyšetření cytologického stěru děložního čípku (Pap…
V den zahájení veletrhu HOSPIMedica 2007 - 16. října - pozvala redakce MT spolu s nemocničními asociacemi zástupce poskytovatelů zdravotní péče i…
V německém zdravotnictví se rozhořela nová aféra. Tamní lékárníci jsou totiž vyšetřováni kvůli využívání neregistrovaných léků k přípravě…
Bez boje není vítězství - toto heslo si vetklo do záhlaví Sdružení pacientů s plicní hypertenzí, které vzniklo v roce 2005 a dnes sdružuje již stovku…
Již 16. mezinárodní kongres uspořádaly v průběhu veletrhu Česká lékařská společnost J. E. Purkyně a Slovenská lekárská spoločnosť, letos i se…
Na mezinárodním veletrhu zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví HOSPIMedica se 16. října uskutečnil 2. mezinárodní kongres robotické chirurgie.…
Maximálně šetrná miniinvazivní léčba chorobných ložisek v mozku. To je zásadní přínos Leksellova gama nože, který v Nemocnici Na Homolce funguje už…
S tímto poselstvím přijel do Brna evropský komisař pro zaměstnanost, sociální záležitosti a rovné příležitosti Vladimír Špidla. Veletrh HOSPIMedica…
Již tradiční besedu s ministrem zdravotnictví uspořádaly 16. října na zahájení veletrhu HOSPIMedica Asociace nemocnic čr, Asociace českých a…
Mnoho pacientů, kteří trpí chronickými ranami ošetřovanými místními obvodními sestrami, bydlí v geograficky velké vzdálenosti od specializovaných…
Před patnácti lety začal v Nemocnici Na Homolce pracovat Leksellův gama nůž (o tomto výročí píšeme na str. A8). Zařízení stálo na tehdejší dobu…
Od ledna letošního roku česká legislativa po zdravotnických zařízeních žádá, aby k zákrokům, při nichž je třeba zachovat aseptické prostředí, byly…
Metaanalýza sedmi randomizovaných studií zabývajících se perorálními antidiabetiky ze skupiny thiazolidindionů potvrdila existenci signifikantního…
Více než 200 specialistů se podílelo na vědeckém programu dvanácté světové konference věnované plicnímu karcinomu, kterou pořádala organizace…
Velké a komplikované vředy nohou, které jsou obtížně zvladatelné konvenčními terapeutickými postupy, lze úspěšně léčit transplantací autologních…
Názory sester na současný model vzdělávání si jako téma své bakalářské práce zvolila Bc. Blanka Hošková, letošní absolventka kombinovaného studia…
Přestože dekubitální vředy jsou jednou z hlavních příčin morbidity v populaci, jde mnohdy o nedostatečně sledovaný zdravotní problém. Všeobecně se ví…
Norma ČSN EN 13795 „Operační roušky, pláště a operační oděvy do čistých prostor používané jako zdravotnické prostředky pro pacienty, nemocniční…
Úhrady německých nemocenských pokladen (zdravotní pojišťovenské fondy) za léky v příštím roce pravděpodobně vzrostou o 8 % na 28,9 miliardy eur. Se…
Chybovat je lidské, říká oblíbené rčení. Pokud však k chybám dojde v medicíně, může to mít závažné následky. Pochybení při ošetřování chronických ran…
Nezávisle na druhu a rozsahu rány probíhá hojení ran ve fázích, které se časově překrývají a které od sebe nelze oddělit. Rozdělení do jednotlivých…
Centrum cévní a miniinvazivní chirurgie Nemocnice Podlesí bylo hlavním iniciátorem setkání pod názvem „RANDE 2007“, během nějž se v ostravském hotelu…
Navzdory pokrokům v moderní medicíně je osud pacientů s komplikovanou akutní ránou a chronickými kožními defekty často krutý. Kvalita života těchto…
V následujícím příspěvku bychom rádi prezentovali kasuistiku pacienta se ztrátovým končetinovým poraněním a finanční rozbor ošetřování kožních…
V září tohoto roku proběhl v Praze evropský kongres ESPEN, Evropské společnosti klinické výživy. Jeden z edukačních odborných bloků byl věnován…
Minulý týden na český trh vstoupila vakcína Cervarix, v pořadí druhá a na dlouhou dobu jistě poslední očkovací látka proti HPV – kauzálnímu původci…
Přední diabetologové z celého světa se v druhé polovině minulého měsíce sjeli do Amsterdamu, aby se 17. až 21. září zúčastnili kongresu Evropské…
Minulý týden informovala prof. MUDr. Eva Češková, CSc., ve svém příspěvku o průběhu 13. česko‑slovenského psychiatrického sjezdu, který 13. a 14.…
Na 250 účastníků přivítala na veletrhu tradiční, v pořadí již třetí konference české společnosti pro sterilizaci STErIl.CZ. O nejdůležitějších…
Americký úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA) schválil topotecan (Hycamtin), perorální přípravek určený pro terapii relabujícího malobuněčného…
Tématem zatím posledního z pravidelných setkání s novináři, která pořádá Nemocnice Na Homolce, se stala bezpečnost nejen nemocných, ale i personálu.…
Na mezinárodní konferenci Vývoj systémů zdravotního pojištění a financování zdravotní péče a DRG hovořila MT v Praze s prezidentem Asociation…
Světový den artritidy v Parlamentu ČR V Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR se při příležitosti Světového dne artritidy přesně v den jeho konání (12.…
Na zvýšené riziko vzniku kmenů chřipkových virů rezistentních k antivirotiku oseltamivir upozorňují švédští vědci vedení Jerkerem Fickem z univerzity…
Nový zdroj erytropoetinu Tým německých vědců vedených Ralfem Pausem z univerzity v Lübecku prokázal, že lidské vlasové folikuly produkují…
O využití lithia v dlouhodobé terapii afektivních poruch na 13. česko-slovenském psychiatrickém sjezdu hovořil Mohammed Abou-Saleh z oddělení…
Uplynul téměř rok od otevření první výzvy priority Zdraví 7. rámcového programu (RP) EU pro výzkum a technický vývoj 2007 až 2013. Z předběžných…
O tom, že ve vztahu k českému zdravotnictví by trocha „zdravého rozumu“ neškodila, asi pochybuje jen málokdo. Posledním důkazem budiž i názorový duel…
Sorafenib u hepatocelulárního karcinomu Evropský výbor pro léky doporučil Evropské komisi, aby byl sorafenib (Nexavar) schválen pro uvedení na trh…
Právě v těchto dnech byly publikovány další výsledky průzkumu spokojenosti pacientů se systémy zdravotní péče, který provádí společnost Health…
V polovině září (12. až 15.) hostila moravská metropole odbornou akci, jejíž historie sahá až do šedesátých let minulého století. Jednalo se o 13.…
Šestice odborníků z USA (University of California, San Francisco), Švýcarska (Universitätsspital Zürich) a Německa (Universität Düsseldorf) podává na…
Cévní mozkové příhody (CMP) jsou již řadu let třetí nejčastější příčinou úmrtí ve většině vyspělých zemí včetně České republiky. Zároveň jsou…
Radiodiagnostická klinika FN Na Bulovce v Praze (RDG klinika) je jedním z akreditovaných pracovišť provádějících v České republice mamografický…
Statiny, které se široce využívají v terapii dyslipidémií, působí překvapivě i proti bakteriím a plísním. „Tyto antibakterální účinky jsou však jen…
Česká republika má velmi dobře propracovaný systém dohledu a dozoru nad tuberkulózou, který spočívá v časné diagnostice, důsledné léčbě, povinném…
Lékař Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně MUDr. Tomáš Kára, Ph.D., minulou středu obdržel v USA prestižní cenu Mayo Clinic Outstanding Research…
Letošní Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu sdílejí rovným dílem Mario Capecchi z University of Utah, Martin Evans z University of Cardiff a…
Návrh nového trestního zákoníku, který by mohl vstoupit v platnost v roce 2009, byl až do konce září prostřednictvím webových stránek Ministerstva…
Na pět tisíc odborníků na roztroušenou sklerózu se sjelo minulý týden do Prahy. Konal se zde 23. výroční kongres ECTRIMS (European Committee for…
Sebe sama od ostatních lidí začneme bezpečně a plně odlišovat v době, kdy je nám přibližně 3,5 roku, přestože se tato schopnost vyvíjí už dlouho…
Velké evropské kongresy se čím dál obtížněji prosazují proti podobným akcím v USA. Řada z nich má spíše jen edukační charakter, zatímco ke zveřejnění…
Konkurence u revmatologických léků roste i když trh léků proti revmatoidní artritidě není, co se týče počtu pacientů, velký, stává se čím dál…
V dědičné informaci kuřáků dochází ke změně exprese mnoha genů. Tyto změny přetrvávají ještě dlouho poté, co kuřák přestal kouřit. Dokázali to…
„I když ani dnes neumíme věkem podmíněnou makulární degeneraci vyléčit, už zde zdaleka nejsme bezmocní a máme těmto pacientům co nabídnout,“ říká o…
Tým urologů a onkologů z The Johns Hopkins University School of Medicine vedený Davidem Bermanem zveřejnil předběžné výsledky studie, která naznačuje…
Naše druhé ohlédnutí za XIV. kongresem České internistické společnosti ČLS JEP končíme úryvkem z článku prof. MUDr. Richarda Češky, CSc., který vyšel…
Záměr vedení Masarykova onkologického ústavu v Brně (MOÚ) navazovat užší pracovní kontakty s obdobně zaměřenými ústavy v zahraničí vyplývá jednak ze…
O zásadním pokroku české transplantační medicíny svědčí život zachraňující transplantace jater, kterou u osmiměsíčního dítěte provedl před devíti dny…
Společně oslavili v těchto dnech svá životní jubilea dva lékaři iii. interní kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, prof. MUDr. Petr Broulík, DrSc (na…
Vyhledat si v nemocničním počítačovém systému laboratorní výsledky svých rodinných příslušníků si může každá česká sestra. v americké nemocnici by ji…
Dnes naposledy se vracíme do Vídně na začátku září letošního roku, kdy se zde konal výroční kongres Evropské kardiologické společnosti (ESC), a to…
Laskerovu cenu, která je v USA považována za nejprestižnější ocenění v biomedicínském výzkumu a někdy je nazývána „Nobelovou cenou“ v lékařské vědě,…
Není nad to si občas připomenout realitu – tak jako to v tomto čísle Medical Tribune v rozhovoru na stranách A1 a A6 udělal nový výkonný ředitel…
Tým lékařů vedených Jonathanem Kayem z Massachusetts General Hospital v Bostonu sledoval výskyt nefrogenní systémové fibrózy (NSF) a její následky u…
Na 13. kongres ESOT (European Society for Organ Transplantation) a 15. kongres ETCo (European Transplant Coordinators Organization) se ve dnech 30.…
Léčivý přípravek alemtuzumab (Campath) schválil americký úřad pro kontrolu potravin a léků (FDA) jako lék první volby pro terapii chronické…
Mnohočetný myelom patří mezi onemocnění s nižší incidencí. Ročně se v České republice diagnostikuje kolem 400 nových nemocných. Jedná se o krevní…
Ssunitinib (Sutent) signifikantně prodlužuje dobu k progresi onemocnění (TTP) u pacientů s gastrointestinálním stromálním tumorem (GIST), u kterých…
Kromě řady studií, z nichž byly na výročním zasedání Evropské kardiologické společnosti ve Vídni (září 2007) prezentovány dosažené výsledky, se zde…
„Psychiatrie je vhodným prostředím k testování robustnosti připravovaných reformních kroků. Budou‑li tyto kroky bez zádrhelů použitelné v psychiatrii…
Medical Tribune je značkou kvality pro noviny určené lékařům a zdravotníkům v mnoha zemích světa – obdobné tituly vycházejí např. v Německu, Rakousku, Švýcarsku, v sousedním Polsku či Maďarsku.
Medical Tribune v České republice vychází již od roku 2005, a to v periodicitě 26 čísel za rok. V duchu svého názvu chtějí noviny skutečně poskytovat tribunu všem, kdo mají lékařské a zdravotnické veřejnosti co sdělit – především lékařům a zdravotníkům samotným, ale i politikům, ekonomům, právníkům a dalším.
Medical Tribune jako jediné noviny o lékařské vědě, klinické medicíně a zdravotnictví u nás nejsou – navzdory svému anglickému názvu – překladovým titulem. Jejich obsah vytváří výhradně domácí profesionální redakce tvořená lékaři, zdravotními sestrami a novináři. Ti spolu s širokým okruhem spolupracovníků z různých oblastí medicíny nabízejí široký záběr na témata lékařské vědy a klinické medicíny i organizace, řízení a financování zdravotnictví doma i v zahraničí.
Medical Tribune dosahuje nákladu 20 000 výtisků a čte ji nejméně 40 000 čtenářů. Při dvacetitisícovém nákladu a indexu čtenosti 2,3 tvoří čtenářskou obec 46 000 lékařů, lékárníků a ostatních zdravotníků.
Roku 2017 vznikl ve spolupráci s Medical Tribune úspěšný projekt minutyMT.
Medical Tribune je dostupná každému – nízkou cenou časopisu a ještě výhodnějším předplatným chceme umožnit přístup k časopisu doslova každému; pro lékaře na odpočinku i pro studenty medicíny máme ještě další slevy.
Aktuální číslo: | 32/2007 |
Datum vydání: | 05.11.2007 |
Periodicita: | 20 čísel ročně |
Rozsah: | 24–36 stran |
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu ke stažení pro jednotlivé tituly:
Ceník pro personální inzerci najdete v samostatném mediakitu řádkové inzerce pro rok 2025.
.
Kontakt na obchodní oddělení jednotlivých titulů naleznete zde.
Technické požadavky na inzertní podklady v Remedia najdete na zde nebo na samostatných webových stránkách Remedia.cz.
Čtenáři: Soukromí i nemocniční lékaři, všeobecní i specialisté, lékárníci, stomatologové, ostatní zdravotničtí pracovníci, představitelé státní správy a samosprávy atd.
Náklad: 20 000 výtisků
Periodicita: 20 čísel ročně
Rozsah: 24-40 stran
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 297×440 mm (novinový formát)
Provedení: barevnost 4/4 CMYK
Technická specifikace inzerce Medical Tribune
Při vytváření dokumentu PDF používejte Acrobat Distiller nebo export z InDesignu v nastavení na maximální kvalitu výstupu, v ideálním případě v nastavení PDF-X/1a. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
EPS, PS
Veškerá písma použitá v dokumentu musejí být buď převedena do křivek nebo sbalena přímo v souboru EPS, resp. PS. Dokument musí být vycentrován, kompozitní CMYK, nesmějí být použity přímé barvy a dokument musí být včetně pasovacích značek. U inzerátů na spad je třeba přidat 4 mm pro ořez. U dvoustránkových inzerátů je vhodné dodat každou stranu jako samostatný dokument.
Texty
Akceptované formáty: holý text (TXT, ASC apod. - např. Poznámkový blok Notepad ve Windows), DOC (pouze pro MS Word až do verze Office 2007), RTF.
Obrázky
Rastrové - TIF, JPG, EPS, PSD - použité rozlišení musí být minimálně 300 dpi pro použití ve velikosti 1 : 1, nastavení CMYK. V případě použitých textů, log apod. by mělo být rozlišení alespoň 500 dpi. Při použití JPG komprese musí být nastavena maximální kvalita.Upozornění: Neakceptujeme obrázky stažené z webu, případně JPG s nízkou kvalitou.
Vektorové - AI, EPS pro PC i Mac - použitá písma musejí být převedena do křivek, případně přibalena k dokumentu (pouze písma pro PC). Použité barvy musejí být v nastavení CMYK.
Zlomové dokumenty
Pouze InDesign do verze CS3. Veškerá použitá písma musejí být přibalena k dokumentu. Veškeré použité obrázky musejí být přibaleny a platí pro ně výše uvedená pravidla.Podklady na filmech nepřijímáme! Inzerent plně ručí za správnost a bezchybnost předaných podkladů i za obsah inzerátu.
Harmonogram Medical Tribune 2025
|
1/25 |
2/25 |
3/25 |
4/25 |
5/25 |
6/25 |
7/25 |
uzávěrka: |
6. 1. |
3. 2. |
24. 2. |
17. 3. |
31. 3. |
22. 4. |
5. 5. |
distribuce: |
14. 1. |
11. 2. |
4. 3. |
25. 3. |
8. 4. |
29. 4. |
13. 5. |
|
|||||||
|
8/25 |
9/25 |
10/25 |
11/25 |
12/25 |
13/25 |
14/25 |
uzávěrka: |
19. 5. |
2. 6. |
16. 6. |
14. 7. |
4. 8. |
1. 9. |
15. 9. |
distribuce: |
27. 5. |
10. 6. |
24. 6. |
22. 7. |
12. 8. |
9. 9. |
23. 9. |
|
|||||||
|
15/25 |
16/25 |
17/25 |
18/25 |
19/25 |
20/25 |
|
uzávěrka: |
29. 9. |
13. 10. |
27. 10. |
10. 11. |
24.11. |
8. 12. |
|
distribuce: |
7. 10. |
21. 10. |
4. 11. |
18. 11. |
2. 12. |
16. 12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, internisté, specialisté různých oborů medicíny
Náklad: 8 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník + speciální vydání
Distribuce: Zasílání na adresy předplatitelů, distribuce na odborných kongresech, konferencích, seminářích a výstavách
Formát: 209×286 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Technická specifikace podkladů k inzerci v Medicíně po promoci
Detailní informace včetně cen inzerce naleznete v MediaKitu.
Harmonogram 2025
|
1/2025 |
2/2025 |
3/2025 |
4/2025 |
uzávěrka: |
14.3. |
13.6. |
15.10. |
8.12. |
distribuce: |
27.3. |
27.6. |
30.10. |
22.12. |
Čtenáři: Všeobecní lékaři, specialisté různých lékařských oborů, farmaceuti, studenti
Náklad: 5 000 výtisků
Periodicita: Dvouměsíčník
Distribuce: Adresné zasílání jednotlivým předplatitelům.
Formát: 210 × 297 mm
Provedení: barevnost 4/4 CMYK, vazba V2
Harmonogram 2025
|
č. 1 |
č. 2 |
č. 3 |
č. 4 |
č. 5 |
č. 6 |
uzávěrka: |
28.2. |
11.4. |
13.6. |
14.8. |
10.10. |
10.12. |
distribuce: |
17.3. |
29.4. |
27.6. |
28.8. |
24.10. |
29.12. |
Pokud chcete zadat inzerci, musíte se přihlásit.