Přeskočit na obsah

Korea-Czech Medical Plaza 2020

Projekt navazuje na akci z května 2019, kdy do ČR dorazili zástupci 15 předních korejských zdravotnických výrobců. Během návštevy se setkali prostřednictvím individuálních B2B s více než 25 českými podnikateli. S mnoha z nich byla navázána dlouhodobá partnerství.

Vzhledem k současné situaci, která komplikuje jak cesty korejských podnikatelů do ČR, tak možnost osobního setkání, se bude letošní ročník Korea-Czech Medical Plaza odehrávat výhradně online. I přesto se jedná o jedinečnou příležitost ke zvýšení konkurenceschopnosti českých společností. Na akci je možné se setkat s jihokorejskými dodavateli inovativních a vysoce kvalitních produktů. Vzhledem k přesunu na internet se letošního ročníku mohou zúčastnit zástupci více korejských společností než v loňském roce. Pro mimopražské účastníky akce letos odpadá nutnost cestovat do Prahy.

Událost Korea-Czech Medical Plaza 2020 bude probíhat od pondělí 14. září do pátku 25. září a zúčastní se jí 38 korejských společností z několika zdravotnických odvětví. Největší skupinou, konkrétně 22 firem, jsou dodavatelé zdravotnických přístrojů. Zástupci českých společností se mohou setkat s výrobci diagnostických, laboratorních, nemocničních, dermatologických a dentálních přístrojů. Druhou velkou skupinou jsou farmaceutické společnosti. Těch se letos zúčastní 13 a škála jejich produktů je opravdu široká. Účastníci z tradičních zdravotnických odvětví budou doplněni třemi společnostmi zabývajícími se Digital Healthcare. Kompletní přehled naleznete na www.medicalkorea.cz.

Zástupci z řad distributorů zdravotnických prostředků, přístrojů, farmaceutik, ale také zdravotnických zařízení jsou na Korea-Czech Medical Plaza 2020 srdečně zváni. Registrace je možná na webu www.medicalkorea.cz nebo na emailu kotra@kotra.cz. Do zprávy uveďte, o jakou oblast nebo společnost máte zájem. Zástupce agentury KOTRA se vám následně ozve s návrhem termínu pro setkání. Schůzky budou probíhat prostřednictvím platformy ZOOM každý den od 14. do 25. září. Vzhledem k časovému posunu jsou časy pro schůzky omezeny na období mezi 8.00 a 12.00 dopoledne. Ze strany pořadatele je bezplatně zajištěno tlumočení z korejštiny do češtiny. Vzhledem k tomu, že agentura KOTRA je neziskovou organizací fungující jako obchodní oddělení Velvyslanectví Korejské republiky, registrace ani samotná účast nejsou zpoplatněny.

Zdroj: KOTRA (Korea Trade – Investment Promotion Agency); Komerční sdělení

Sdílejte článek

Doporučené