Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Úterý 17. září 2019 | Svátek má Naděžda

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Zpravodajství e-mailem každý den

Zpravodajství e-mailem každý den

15.02.2010 09:39
Zdroj: www.tribune.cz
Autor: (ivb)
Čtenáři Medical Tribune mají možnost registrovat se k odběru denního zpravodajství zdarma. Návod k registraci a ukázku newsletteru najdete v článku...

Co najdete v newsletteru?

Registrací získáte možnost zasílání zpravodajství o všech důležitých událostech ve zdravotnictví a medicíně každý všední den do e-mailu zdarma. Už nebudete muset tyto informace pracně vyhledávat vrůzných zdrojích – vpodobě newsletteru je dostanete každý den souhrnně až do svého mailu.

Ukázku newsletteru najdte zde.

Newsletter redakce rozesílá registrovaným uživatelům každý všední den vdobě mezi 9. až 10. hodinou ráno.
E-mailové zpravodajství obsahuje aktuální zprávy zministerstva zdravotnictví, pojišťoven, nemocnic, informace o důležitých legislativních změnách vezdravotnictví, o finančních problémech ve zdravotnictví, o novinkách vlékařské vědě a klinické medicíně ve světě i doma, rozhovory, analýzy aktuálních problémů, komentáře a další.

Newsletter obsahuje také odkazy na aktuálně zodpovězené otázky zprávních poraden Medical Tribune a přehled aktuálně nabízených pracovních míst ve zdravotnictví.

Zdrojem informací jsou vlastní zprávy redakce Medical Tribune, tiskové zprávy různých institucí ve zdravotnictví a zprávy z denního tisku.

Archiv článků, další rubriky, kontakty na redakci a další informace najdete na stránkách www.tribune.cz.

Přihlásit se k odběru můžete zde.

Nezapomeňte zaškrtnout políčko "přihlásit se k odběru newsletterů".

V případě, že se rozhodnete e-mailové zpravodajství Medical Tribune již neodebírat, můžete se kdykoli odhlásit, a to buď v uživatelské sekci nebo pomocí odkazu, který je zasílán na konci každého newsletteru.

Jakékoli dotazy kobsahu či technickému fungování e-mailového zpravodajství posílejte na adresu online@tribune.cz

Doufáme, že e-mailový servis webových stránek www.tribune.cz vám pomůže rychle a seriózně se orientovat v aktuálním dění ve zdravotnictví a medicíně.

(ivb), www.tribune.czCopyright © 2000-2019 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky