Stránky jsou určené odborníkům ve zdravotnictví.
Pátek 22. září 2017 | Svátek má Darina
  |  Politika  |  Komentáře  |  Finance  |  Kongresy  |  Z regionů  |  Tiskové zprávy  |  Legislativa  |  Rozhovory  |  

INFORMACE

PŘIHLÁŠENÍ
Registrovaný e-mail:
Heslo:
 

Novým předsedou představenstva Agelu je lékař Milan Leckéši

Novým předsedou představenstva Agelu je lékař Milan Leckéši

08.01.2017 22:56
Zdroj: ČTK
Novým předsedou představenstva společnosti Agel, která v Česku i na Slovensku provozuje zdravotnická zařízení, se stal lékař Milan Leckéši (foto). Ve funkci nahradil Jána Dudru, který zůstává členem představenstva společnosti
Upozornění: Následující článek vybírá redakce www.tribune.cz v rámci monitoringu médií.
Není redakčním textem. Zdroj média tohoto článku najdete v záhlaví nebo na konci textu.

Novým předsedou představenstva společnosti Agel, která v Česku i na Slovensku provozuje zdravotnická zařízení, se stal lékař Milan Leckéši. Ve funkci nahradil Jána Dudru, který zůstává členem představenstva společnosti a na pozici místopředsedy se bude dále zaměřovat na rozvoj zdravotní péče a nových programů.

Leckéši vystudoval všeobecné lékařství na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde v roce 1990 promoval. Ve společnosti Agel působí od roku 2004. V roce 2010 nastoupil do funkce místopředsedy představenstva a zodpovídal za poskytování zdravotní péče v České i Slovenské republice a rovněž za akvizice nových zdravotnických zařízení. Od roku 2009 až do loňského září byl zároveň předsedou představenstva akciové společnosti Agel SK.

"Ve skupině působím již 13 let a domnívám se, že mohu vycházet ze znalosti procesů jejího řízení, a to i z pohledu bývalého ředitele Nemocnice Valašské Meziříčí," řekl Leckéši.

Mluvčí Agelu Radka Miloševská uvedla, že dozorčí rada rovněž jmenovala novým místopředsedou představenstva Pavla Šléšku, který byl před svým nástupem generálním ředitelem společnosti ČEZ Energetické produkty. Zodpovědný bude za oblast financí. Novým členem představenstva se stal i Michal Pišoja, který je současně také předsedou představenstva společnosti Agel SK a rovněž je ředitelem Nemocnice Košice - Šaca. Nahradili Marka Kýhose a Tomáše Uvízla, kteří rezignovali ze své funkce.

Skupina Agel je největším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Kromě České republiky skupina působí od roku 2006 i na Slovensku. Skupina zaměstnává téměř 11.000 lidí. V České republice provozuje kromě nemocnic také polikliniky, síť lékáren, laboratoře, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení.Copyright © 2000-2017 MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. a dodavatelé obsahu (ČTK).
All rights reserved.  Podrobné informace o právech.  Prohlášení k souborům cookie.  

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou léčivé přípravky vydávat.
Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.
Pro vstup na webové stránky je potřeba souhlasit s oběma podmínkami.
ANO
vstoupit
NE
opustit stránky